Skocz do zawartości

Lampy po lifcie - jak to jest?


guziq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy po lifcie przeprowadzonym w 2000 roku były dostępne 2 wzory tylnych lamp (stary i nowy)?

Interesuje mnie to auto:

http://moto.allegro.pl/item294608486_bmw_e39_530d_194km_skora_xenon_lifting_zobacz.html

Czy ktos sie nim interesował? Może cos wiecej powidziec?

Audi S4 Avant 2,2T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie to zastanawia, za niebitego 3.0d po lifcie i to z takim przebiegiem to 50 000 moze braknac w niemczech, choc juz monza by cos trafic fajnego. Widac koles ma dobre serce i chce wspomoc biednych rodakow :)

 

Wedlug mnie albo cos sie rozsypuje albo przbieg trzeba mnozyc x4 ze taka okazyjna cena. Juz bylo wiele watkow o podobnej tematyce i wiele osob sie zgadza ze ponizej 50 000 to raczej ciezko...

 

Ktos moze powiedziec ze wymyslam i narzekam bo to rodzynek ale niestety, swiat jest brutalny, dobra rzecz kosztuje dobra kase.

 

Powiem innaczej. Postaw sie jako wlasciciel tego auta, jesli naprawde jest takie jak pisze to mysle ze mozliwe ze ze wziol by za niego okolo 50 000 w polsce, bo taki przebieg w dieslu to naprawde piekna sprawa. Oczywiscie czy jest orginalna ksiazka serwisowa ??? jesli tak to mysle ze 50 000 by dostal.

 

Teraz czemu go sprzedaje za 40 000 ?? Te autko kupi ten kto uwierzy ze sprzedajacy jest poprostu dobrym wujkiem i nie liczy sie z kasa :) ale wkoncu u nas to co drugi jest takie hehehe

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys jak dzownilem do BMW serwisu w polsce to powiedzieli ze nie maja mozliwosci sprawdzic histori serwisowania, ani po kluczyku ani po numerze nadwozia, pan stwierdzil ze jeszcze nie ma takiej bazy dancyh ble ble...

 

zmienilo sie juz cos w tej sprawie, czy mi kit wciskal ??

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys jak dzownilem do BMW serwisu w polsce to powiedzieli ze nie maja mozliwosci sprawdzic histori serwisowania, ani po kluczyku ani po numerze nadwozia, pan stwierdzil ze jeszcze nie ma takiej bazy dancyh ble ble...

 

zmienilo sie juz cos w tej sprawie, czy mi kit wciskal ??

 

kit wciskal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciskal Tobie kit i to jest za darmo, najlepiej wyslac im zapytanie faxem i zeby tez faxem odpowiedzieli.

 

Heh a mi powiedzial ze jak bylo serwisowane poza granicami to sie nie da. U nas to dupki siedza w tych ASO, pewnie mu sie nie chcialo.

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do bezwypadkowości - to czy ten znaczek na klapie nie jest za wysoko??

Oczywiście mógł go wymieniać na gwarancji;)

 

Chyba masz racje, jakos wysoko :| patrzylem teraz na zdiecia swojego autka i wydaje sie ze jest nizej :|. Moze to naklejka :) ??

 

Ale nie powiem trzeba byc bystrzakiem zeby to wypatrzec :)

 

 

Wziolem zdjecie swojego i tego ... co prawda inne perspektywa ale jednak jak by innaczej :|

 

http://i237.photobucket.com/albums/ff280/oossdd/6.jpg

http://i237.photobucket.com/albums/ff280/oossdd/294608486_1.jpg

 

Moze roznie to dawali ?

 

 

Hmm nie wydaje sie wam jeszcze ze grill z nerkami ejst przesuniety caly jak by w prawo ?? tak ze bardziej zachodzi na prawa lampe i ta mala listewke ?? No i ta szpara pod grilem... tez dosc spora, rzekl bym baaardzo spora, u mnie jak by polowe mniejsza. Jeszcze postaram sie znalesc foto robione z nizszej perspektywy.

 

Hmm szpara pod grilem tez jak by mniejsza...

http://i237.photobucket.com/albums/ff280/oossdd/szz-1.jpg

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 tys. to nie dużo, ja swoja kupiłem za 14.7tys. euro(wtedy jakieś 54tys zł.) 2 miesiące temu, tylko na wypasie...no i na razie nie narzekam.jak oglądałem w niemczech takie po 10tys euro to nie ciekawe były, w dobrym stanie trzeba słono zapłacić-niestety myślę że ta cena jednak mówi że coś może być w tym aucie nie tak, ale najlepiej jest samemu obejrzeć:)

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osd Wlasnie jak bylo serwisowane za granica, szczegolnie w Niemczech to najlatwiej ustalic historie auta, nie chcialo sie nygusowi sprawdzac.

 

D@RKOMP Gdy jest ksenon to powinny bys spryskiwacze, chyba ze powypadkowe auto i ma zalozony najtanszy zderzak. A co do ceny w euro, masz racje, bezwypadkowy egzemplarz w wypasie musi kosztowac. Podobnie jak e46 coupe po lifcie, godna uwagi 6R od 15 tys euro :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osd Wlasnie jak bylo serwisowane za granica, szczegolnie w Niemczech to najlatwiej ustalic historie auta, nie chcialo sie nygusowi sprawdzac. Gdy jest ksenon to powinny bys spryskiwacze. A co do ceny w euro, masz racje, bezwypadkowy egzemplarz w wypasie musi kosztowac. Podobnie jak e46 coupe po lifcie, godna uwagi od 15 tys euro :(

 

U nas to gnoje i buraki sa, woli przez 10 minut klamac ze sie nie da niz sprawdzic i to ASO, ale trudno.

 

Co do ceny sie zgadzam, juz pisalem ze jak kupowalem to nie znalazlem godnego uwagli E39 530d ponizej 15 000 euro w niemczech. Tylko dla kogos godne uwagli moze byc takie co ladnie wyglada... niewazne ze ma pol miliona na liczniku i 3 razy bite.

Dodam ze ja kupowalem z przebiegiem okolo 150 000....

za taki jak w tym ogloszeniu przebieg to cena napewno by poszla jeszcze w gore o wiele bardziej.

 

Dlatego tak jak pisalem, z tym autem napewno jest cos nie tak. Albo bite, albo sie sypie.... lepiej sprzedac za 40 000 ( i to do negocjacji loool ) niz wlozyc przy 1 naprawie 5000 - 8000, silnik i skrzynia tego typu to niemala kasa za naprawe.

 

Bo niby czemu ktos by mial robic prezent, jechac do niemiec, kupic tam fajny wozek, powiedzmy ze za 13 000 euro bo bez navi itd, ale przebieg maly, oplacic... zarejestrowac, sprzedac i stracic skoro takie cenia sie o wiele wiecej ??

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jak to u 98 % auto wybrak, z jakimis fajnymi i ciekawymi wadami ukrytymi i ukrytym przebiegiem :) Za to cena taka ze napewno rynek to auto wchlonie, bo wiekszosc jest nastawiona na cene, ktora w tym przypadku jest wiecej niz promocyjna.
Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak handlarz i faktycznei cos musi byc nie tak juz ja widzialem jakis czas temu na sprzedaz

 

lampy tyl i przod ma po lifcie i to sie zgadza [byly wersje z pomaranczowym i z bialym kierunkiem]

 

spryskiwacze lamp przednich musza byc bo ksenony [sa dwie mozliwosci albo lampy dokladane albo zderzak - jesli lampy to pewnie tez nie ma samopoziomowania [na zdejciu z wnetrza latwo poznac czy jest pokretlo od regulacji wys. swiatel jak jest to nie ksenon]]

 

znaczek na 1001% za wysoko wyglada jakos glupkowato ale to jeszcze moze nic nie oznaczac sporo bylo bez oznaczenia modelu wiec mogl kupic i przykleic a ze nie wiedzial gdzie to tak to zrobil

 

ok 120 tys to ulubiony przebieg handlarzy nie wiadomo dlaczego wszystkie cofaja do podobnego stanu przeciez to glupota i naiwnosc

 

pozdrawiam,

darek

[500 656 500] sprzedam nr - starter GSM idealny dla salonu BMW - 608 BMW BMW czyli 608 269 269
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.