Skocz do zawartości

ciężko pali

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dziś przy temperaturze -9,5 po dwóch tygodniach próbuje zapalić żonu trójkę noi problem dopiero za szóstym razem odpala a póżniej już pali na dotyk. Akumulator kręcił no bo chuba jak by był słaby to sześć razy by nie zakręcił? co to może być? silnik to 2,0D 150 km.
Opublikowano

Paliwo zleciało do baku. Zgaduje.

Po takim długim postoju powinieneś napompować układ paliwowy. Podejrzewam że wtedy byś nie krecił aż tyle razy.

Opublikowano

ja sie podepne pod temat aby upewnic,ze to swiece a nie paliwo...

 

efekty pogodowe:

- zimno, ponizej -5st

- poranek (odstal po nocy lub kilku dniach - weekend)

 

efekt:

- pali za 2 lub trzecim razem

 

Kreci normalnie, zwawo, zywo ale nie zaskakuje. Dioda swiec gasnie po 2-3s i odpalam jak zgasna wszystkie zapalone kontrolki.

Jak juz odpali chodzi jak traktor :)

 

Po poludniu odpala normalnie, po np. 6h w pracy.

 

Youlca mi sugerowala swiece, gdyz miala identyczne obiawy. Wymienila i pali jej od strzalu :)

 

Czy ktos moze potwierdzic, bo osobiscie stawiam jeszcze na kiepskie paliwo, ktore zatankowalem na "bliskiej" 380km temu (hihi).

Jeszcze go nie wypalilem i mam 50% baku....

Opublikowano

z reguły to są świece

no ale chyba to nie problem podjechać do warsztatu i sprawdzić czy są dobre?

ostatnio byłem w warsztacie i przez przypadek to wyszło,

do wymiany były dwie więc zmieniłem cały komplet

dzisiaj było chyba z -10

auto stoi na dworzu, jedno podgrzanie i odpala na strzał,

wcześniej przed wymiana miał już deliktane przebłyski przy chłodniejszej nocy.

Opublikowano
ja sie podepne pod temat aby upewnic,ze to swiece a nie paliwo...

 

efekty pogodowe:

- zimno, ponizej -5st

- poranek (odstal po nocy lub kilku dniach - weekend)

 

efekt:

- pali za 2 lub trzecim razem

 

Kreci normalnie, zwawo, zywo ale nie zaskakuje. Dioda swiec gasnie po 2-3s i odpalam jak zgasna wszystkie zapalone kontrolki.

Jak juz odpali chodzi jak traktor :)

 

jakbym pisał o swoim autku ... jak temperatura spadała poniżej 0 to czasem zdarzyło się, że odpalił za 2, 3 razem ... ale dzisiaj przy -9 to dopiero za 7 czy 8 razem, już powoli wątpiłem czy do pracy pojadę ...

Szczęśliwy posiadacz pierwszej swojej beemki :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.