Skocz do zawartości

awaria? test zegarów!


ZacAnaheim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam problemos....samochodzik robilem 2 miechy..i nie byl jezdzony.....Zaczely sie cyrki z kompjuterem - po przekreceniu kluczyka automatycznie mi sie test zegarow wlacza...akumulator byl odlaczony okolo miesiaca.....Mial ktos kiedys taki objaw? Ja stawiam na kompjuter - wyjme go jutro i wepne jeszcze raz...Ale moze ktos mial podobnie???? Pozdrawiam - aaa i na benzynie cos nie chce chodzic....mozliwe ze jeszcze pompka nie zaciagnela...? any idea?

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś robić mu reseta poprzez złaczenie odłaczonych klem na 15 min?

 

Co do pracy na benzynie to na bank sie rozjeździ. Po powrocie z zagranicy tez mi nie chciała jeździć na benzynie. Wtryski sie zastały, ale sobie z sobą poradzily :)

Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...Nowosci :

Pompe wyjalem- zawalona jakimś syfem podobnym do soli kuchennej...nie wiem co to...generalnie pompa szrot , sproboje ja reanimowac ale nie wiadomo co z tego wyjdzie..

 

ad2. Test zegarow sie wlacza sama nawet po resecie kompa....aaa doszla jedna usterka :D jezyk sie zmienia co odpalenie to jest inny :) raz ITALIANO , RAZ englisz ;) itd itd....W czasie jazdy oczywiscie nic sie nie dzieje...ale po odpaleniu zawsze sie to dzieje...Ma ktos jakis pomysl????

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...no to pytanie z innej beczki - moze powodem wariacji komputera ? (wykluczona wilgoc) jest rozladowanie sie jakichs kondensatorow co trzymaja napiecie?? bo samochod stal 2 miechy - moze 2 razy byl odpalony..... efekt jest taki - ze test zegarow sie sam wlacza po przekreceniu stacyjki.....a oprocz tego jezyki sie same zmieniaja~!!!! to przeciez nie normalne.......a mam zegary z pelnym wyswietlaczem i nie mam tego malego komputerka tylko zwykly zegar kwarcowy....

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj cos masz z tym samochodem :norty: mozliwe ze sa jakies aku. daj im sie naladowac :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tymi zegarami to masz uszkodzony (wbity lub naderwany) ten kołek na zegarach po prawej stronie, ja tak miałem, rozebrałem i posprawdzałem blaszki na płycie i juz od dwóch lat sam decyduje kiedy ma nastąpić test zegarów i w jakim języku auto ma mi się skarżyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale ja mam jeden przycisk :) , i jest dobry bo km , kasuje kiedy chce :)...Ale sprawa juz w sumie nieaktualna bo nic sie zlego nie dzieje :) postal trche w cieplle , pojezdzil i jest ok....Tylko jezyk stanal na WLOSKIM .....Jak go zmienic? :)

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale ja mam jeden przycisk
:?: Kiedyś się bawiłem tym przyciskiem z prawej strony ,to po zostawieniu w pewnej kombinacji czy za wcześnie puszczony czy za długo trzymany to też przy odpalaniu odczytywana była cała historia pojazdu - nr karty pojazdu i inne dane ect. ect.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Mam podobny problem autko długo stało i teraz też wykonuje test liczników ale najgożej że nie gaśnie wogule kontrolka ze stanem przejechanych kilometrów świeci ci sie cały czas czy to też mu przejdzie jak się chwile nim pojeżdzi??Może ktoś miał podobny problem? Po przejechaniu paru kilometrów nie testuje juz licznika ale kontrolka kilometrów świeci się nadal i rozładowywuje akumulator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie sytuacja sie nie zmieniła nadal jest taki sam problem test zegarów wykonuje sie za kazdym razem gdy przekreci sie stacyjke czasmi jak sie odpali samochod to jest okej ale nie zawsze , jak sie zagrzeje problem znika :/ Podejrzewam uszkodzenie tego przycisku...Mam tez problem ze skasowaniem kilometrow.....

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.