Skocz do zawartości

POLSKIE MENU DLA CZYTNIKOW MK4 (E38, E39, E46, Z4, X3, X5)


bociangsm

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego uważasz że to jest spam? Ja mysle ze wielu uzytkownikow bardzo ale to bardzo ucieszy sie ze jest w koncu polskie menu dla systemu BMW. Dzis jest premiera tego softu !!! W przeciagu kilku tygodni bedzie POLSKI LEKTOR!!! Pozdrawiam
WW.NAVIBOCIAN.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, przeciez nie robisz tego dla pieniedzy tylko z milosci i oddajesz to po kosztach, tak? Zreszta nie wymagam odpowiedzi, bo dla mnie wszystko jest jasne. Ten post powinien istniec tylko i wyłacznie w dziale giełda. Premiera, czy nie - to ma niewiele wspolnego z zachowaniem jakiegos porzadku na tym forum.

 

Rozumiem, ze kazdy chce zarobic, chce reklamowac produkt, dotrzec do jak najwiekszej grupy odbiorcow, ale mimo wszystko trzeba przestrzegac pewnych praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fipa, odpuść sobie to super wiadomość dla posiadaczy navi mk4 !!!

 

Napewno byś się nie obruszył gdyby pojawiło się Polskie menu do e36 (do Twojego auta). Kolega Bocian powinien jedynie inaczej sformułować post żeby nie miał charakteru typowo ogłoszeniowego.

 

Niestety też mam MK2 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki chłopaki może faktycznie mogłem podac to w inny sposob. Autor nasiedzial sie nad tym softem i wiadomo że chce zarobic i przy okazji odrobic stracony czas z zona ;-) Tematy założyłem w dzialach w ktorych wystepuje czytnik mk4. Ale nie istotne, sorki.

 

Co do Mk2 trzeba poczekac w pierwszej kolejnosci lektor do Mk4 do konca roku, pozniej prace nad Mk3. Proponował bym jednak wymiany na Mk3.

 

Pozdrawiam

WW.NAVIBOCIAN.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki chłopaki może faktycznie mogłem podac to w inny sposob. Autor nasiedzial sie nad tym softem i wiadomo że chce zarobic i przy okazji odrobic stracony czas z zona ;-) Tematy założyłem w dzialach w ktorych wystepuje czytnik mk4. Ale nie istotne, sorki.

 

Co do Mk2 trzeba poczekac w pierwszej kolejnosci lektor do Mk4 do konca roku, pozniej prace nad Mk3. Proponował bym jednak wymiany na Mk3.

 

Pozdrawiam

Czy to jest skomplikowane i jakie koszty wymiany MK2 na MK3 lub MK4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest to skomplikowana operacja. Odpinasz dwie kostki od MKII oraz jeden kabel od skrzynki GPS i podpinasz te kable do MKIII.

ps

faktycznie jest do dobra informacja dla posiadaczy MKIV choć popieram ze podana w dość drazliwy sposob. Jaki koszt wgrania tego softu. Moze w przyszłości warto by było się zainsteresować nowszymi systemami bmw np w E60 i nowszych wtedy bym się pisał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka

W pierwszej kolejnosci pozdrawiam mojego best frend "halski241" ;-) Wymiana czytnika nawigacji zajmuje jakies 60s. A roznice sa dosc znaczne. Co do E60 fajnie ładnie pieknie mozna by nad tym popracowac bo wszystko jest do zrobienia. Jakas pomoc BMW w postaci sprzetu i dostep do softweru oryginalnego i mozna zrobic wszystko lacznie z zegarami ;-) Podstawa jest sprzet w tego typu projektach i dostep do wszelkich mozliwych oryginalnych wsadow,aktulizacji itp. Pozdrowionka

WW.NAVIBOCIAN.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie do MK3 zrobilem PL napisy...

potem zrobilem calego lektora po poslsku i sie okazalo ze do MK3 nie da sie wgrac samemu nowego lektora :(

 

Do MK4 bez problemu a do MK3 nie

 

sie troche zdenerwowalem ze 2 dni pracy przy lektorzy szlag trafil ehh

ale przynajmniej napisy PL zostaly

 

pozdro

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, menu to byl pikus.... natomiast z lektorem za nic nie chcialo mi wgrac sie. Najgorsze jest to ze przerobilem wszystkie pliki glowosowe dobrym syntezatorem mowy... co mi zajelo duzo godzin pracy i potem takie rozczarowanie:( Gdy chcialem wgrac nowego lektora to sie upgrade wysypywal ...

 

 

Fotki zrobie, jak mi sie zechce wyjsc na ten mroz.. a jak nie to jutro wrzuce.

 

Najlepsze jest to ze ze zlosci skasowalem wszystkie te pliki lektora :| bo romawialem z czlowiekiem z forum X5 w usa czy mniej wiecej cos takiego to twierdzil ze do MK3 trzeba podpinac pod kompa zeby zmienic lektora... nie wiem na ile to prawda, ale mi sie nie udalo z lektorem w MK3.

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.