Skocz do zawartości

WACHACZE cena


tomek-tarnow

Rekomendowane odpowiedzi

ile za wachacze do e39 bo krzykneli mi cene 400-500zl na strone !!! to normalna cena za zamiennik czy juz z wyzszej połki

 

zobacz tu...sklep...http://www.intercars.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400-500zł to dobra cena za wahacze, Lemforder będzie jeszcze droższy. Febi nie polecam.

 

Nie kazdy ma znizki w Focie albo IC. Ja mam bo pracuje w F., chyba nie zamontujesz wahaczy z allegro po 80 zł za sztukę, a moze i tak po pełno jest takich ludzi którzy woza sie dobrymi furami a pakują w nie siano zamiast części...

Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, o co Ci chodzi TSA ja mam zniżki w większości hurtowni w moim miejscu zamieszkania, ale patrzę okiem zwykłego użytkownika i 400-500zł za TRW czy MOOG to nie dużo i nawet mając rabaty wysokości ok 40% trudno o lepszą cenę.

 

To było wyraźnie za stronę napsane czyl iza 2 sztuki, Ja pakuje Lemfordera, a pamietaj ze nie kazdy te znizki ma...

Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Utrzymanie e39 kosztuje, to że taki samochód można kupić już za 20,000 nie świadczy że jest to tanie auto. Komplet 8 wahaczy przy dużych rabatach i tak będzie kosztował około 1500zł. Jeśli to dla kogoś dużo, tzn że to raczej nie jest samochód dla niego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile za wachacze do e39 bo krzykneli mi cene 400-500zl na strone !!! to normalna cena za zamiennik czy juz z wyzszej połki

 

Brutal clash with reality...

Oczywiście, że to normalna, a nawet dobra cena - w ASO dwa wahacze (jeden z nich bez tulei) kosztują ca. 280€.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

informacja z dziś, bo właśnie robie zakupy i porównuje ceny:

 

lewy "dół" LEMFORDER - 440 zł

lewy "dół" TRW - 340 zł

 

lewy "górny" FEBI - 300 zł

lewy "górny" TRW - 200 zł

 

końcówka drążka TRW - 150 zł szt

 

To ceny ot tak na zapytanie w sklepie motoryzacyjnym. Z doświadczenia wiem, że przy zakupie kompletu, czyli obie STRONY :lol: dostałbym jakiś tam rabat.

 

...paradoksalnie wyszło taniej z przesyłką ze stanów, więc raczej zamawiam wysyłkowo.

Respekt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

czesc

 

podaj jakis link gdzie zamawiasz towar w usa, ja zawsze wole kupowac wysylkowo (brak czasu na wycieczki po sklepach, a w warsztatach niepotrzebnie probuja zbyt wiele przyciac)

 

dzieki

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Ja ostatnio zamawiałem drążek środkowy do E34 lemfordera z tej stronki:

http://www.czescidobmw.pl

 

Ponoć to sklep klubowicza z Bmw-Sport.pl "Stones1"

Ceny bardzo rozsądne.

 

pozdrawiam,

/Andrzej

"Gdyby wybory miałyby coś zmienić, to dawno zostałyby zakazane" - JKM

!!! ZOBACZ MOJE AUKCJE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bono moje miejsce z którego zamawiam części to nic niezwykłego – eBay.

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290111283191&ssPageName=ADME:X:RTQ:MOTORS:1123

- o tu znajduje się jeden z wahaczy, a jak wejść dalej, na inne aukcje sprzedającego, to ma części również do innych modeli.

 

Nie jest dużo taniej, wyszło trochę ponad 100 zł mniej niż w polskim sklepie motoryzacyjnym licząc bez zniżek. Ja jakichś wielkich znajomości nie mam, więc dla mnie to dobra oferta. Po drugie jestem w nieco innej sytuacji, mieszkam w UK i przesyłka ze Stanów wychodzi nieźle, pyzatym zamieniając funty na złotówki przy obecnym kursie, to jeszcze raz „w plecy” dlatego płacąc przez Pay Pal wychodzi mi to lepiej. No i części mam dostarczone pod drzwi, co dla mnie też jest ważne.

 

I przeważnie można się z ludźmi z eBaya dogadać co do całkowitej ceny.

Respekt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.