Skocz do zawartości

co myślicie o tym bmw 318tds-rady


andryu

Rekomendowane odpowiedzi

witam,miałem piękną bmw e36 318 i ale była w sedanie a potrzebuje kombi w dislu co myślicie o tych samochodach a może ktoś ma blisko i mógłby je obejżeć bo ja mam 500km i na same oglądanie mi sie nieopłaca

z góry dzieki

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3962082 i jeszcze ta

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3953700

wiadomo że względy materialne też są ważne dla tego pokazuje obie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na oko, bo co można więcej powiedzieć, to ta pierwsza wyglada interesujaco. mam bordową z 1995 bez skory i z tym samym silnikiem i jestem bardzo zadowolony.

druga troche bieda ale zwroc uwagę na wskazówkę temp. silnika w pierwszej, moze mi sie wydaje ale chyba jest za wysoko. przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza sobie odrazu odpusc, wg mnie cala malowana , do tego wszystkirgo jeszcze mocno odcieniowa, pomalowane klamki , kratka w przednim zderzaku , progi oraz tylna listwa na klapie, podentowany prawy przedni blotnik, niespasy pomiedzy tylnymi dzwiami a blotnikami, no i ten wskaznik temperatury. nie łódz sie ze kupisz dobre e36 w dieslu za 11 tys

jesli chodzi o druga to przypuszczam ze jest w o niebo lepszym stanie niz pierwsza choc tez wg mnie tylna czesc auta (widac na zdjeciu z ujetym nadkolem )odroznia sie od reszty, rowniez pomalowana listwa na tylnej klapie i oznaczenia przyczepione nie w tych miejscach co potrzeba, obszyta widac niedawno kierownica tak wiec w przbieg nie wierz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że tylne prawe drzwi troszkę za wysoko są podniesione

skąd takie wrażenie :?:

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym się przyjrzał tej drugiej o niebo lepiej wygląda autko po liftingu powinno miec 4x Airbag tak jak moja reszte by trzeba obejrzec silniczek nie picowany dla mnie plus :) wnetrze wyglada nieźle pierwsza to syf malowane progi zderzaki , choć w tej drugiej nerki też sa lekko krzywo hmm nie wiem trzeba by obejżeć

pozdro Tomek

ps i niemożliwe aby autko nie miało odprysków na przodzie po 200000 Km ;)

ja mam niebieską i ładnie widać a przebieg 190000 km

pozdro Tomek

http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/834/uaec.jpg

Był Polonez, Golf III, E36, E46, .................

Jest E61i jest Git ..................................... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie w pierwszej podejrzana cena . A druga mi sie po prostu nie podoba . ja mam 1995 r i rok temu kosztowala mnie pietnascie kawalkow . caly czas staram sie obserwowac rynek i zauwazylem ze te modele robia sie coraz modniejsze a wiec co za tym idzie ceny stoja .

Rada . Szukaj spokojnie . Ja czekalem na moja jakis rok .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. No nie wiem. Powiem szczerze ze jak dla mnie to ta ostatnia ladna jest. Tylko czy oby napewno jest wporzadku. Bo kierownica i galka zmiany biegow jest Mpower (w dodatku nie wiem czy oryginal) a pakietu M raczej nie miala. :worried: Z zewnatrz wyglada nawet ok na tych zdjeciach. Ale cos mi sie wydaje ze ma trzasniete x2 przebiegu. Poza tym sory... Ale jak bys sprzedawal samochody to czy zdjecia wnetrza przedstawialyby jakies nic nie warte pokrowce? Raczej nie... Chyba ze tapicerka jest w takim stanie ze zdjecie by tylko odstraszalo. Co gorsze to na fotkach te pokrowce wygladaja na nowe. Decyzja nalezy do Ciebie. Ale ja Ci powiem tak... Ja bym nie kupil samochodu od czlowieka ktory od samego poczatku sciemnia. :) Jak kupowalem swoja BMW to facet powiedzial o niej wszystko. I za takie podejscie do sprawy szacuneczek! Powiedzial mi ze samochod byl bity. Pokazal nawet wycene ubezpieczyciela. Taki samochod jest bardziej wiarygodny. A i cena byla najlepsza jaka znalazlem. :) Samochod full opcja (wersja Comfort) za 15500. :) Jestem bardzo szczesliwy z zakupu. I Tobie rowniez takiego zycze. Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, tylko dlaczego ci wszyscy sprzedający piszą, że 318 tds= 1.8 l silnik przeciez to bzdura, silnik ma 1665 cm3

 

na marginesie, miałem też niedawno 318 tds, bardzo ekonomiczny samochodzik, a po chipie smigał aż miło....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką e36 i powiem że to do tej pory najlepszy samochód jakim jeździłem.

 

www.ramsat.pl/fpp2/3.jpg

www.ramsat.pl/fpp2/4.jpg

www.ramsat.pl/fpp2/5.jpg

 

 

Ma kilka wad między innymi ogromna trubo dziura. Jednak po czipie jest już znacznie lepiej. Moja ma przejechane 180tyś ma klimatyzację(Nowa chłodnica Hella) ,ABS i 2xAirBag, Sportowe kubełkowe fotele i jest do sprzedania nie pytajcie za ile bo sam nie wiem.

 

Nie wiem czy miała kiedyś dzwona. Przynajmniej ja tego nie jestem w stanie stwierdzić. Prowadzi się jak marzenie, żadnych stuków w zawieszeniu. No i czarna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.