sprawa jest prosta najpierw diagnoza a potem część ale tylko z bosch i oryginał kosztuje jakieś 700zł .Dlaczego otóż łatwiej złapać dobre parametry pracy silnika i je ustawić niż w podróbkach.Jest jeszcze jedna opcja -kupić ten oryginał po regeneracji firma bosch rzadko ale posiada taką część ,kosztuje to wtedy 360zł i hula jak nówka oczywiście jest gwarancja
e-36 tam chłodzenie zaczyna działać z momentem odpalenia silnika.A więc przyczyną może być tj. sprzęgiełko które odpowiada za prace wiatraka może nie pracować poprawnie,czyli za wolna praca wiatraka przy dużych obrotach .Przerabiałem TO.Proszę sprawdzić.pozdrawiam
mam oponki good year 245 /40/18 w bmw e-46 i wszystko ok.Więc sprawdź opony może to jest to.pozdrawiam
29 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.