Skocz do zawartości

Preparaty do skory, ktory najlepszy?


Stelmacher

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie:

F11 530d M-Pakiet 2013

F10 520D M-Pakiet 2012

F25 X3 2012r.

Było:

1.E36 320i Coupe

2.E36 323i Coupe M-Pakiet

3.E46 320D Touring

4.E46 330xd Touring

5.E39 525D Sedan M-Pakiet 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz zabrudzone siedzenia to najpierw pianką, a później tym mleczkiem

ps nie kupuj na allegro W SERWISIE JEST TANIEJ!!!!!! pianka kosztuje coś ok 25-30zł a mleczko chyba ok 90!!!!

ps śmiać mi się chce jak słysze o jakiś kremach nivea itp, jak kogoś nie stać na utrzymanie skóry to niech nie kupuje samochodu z taką tapicerka i tyle

 

smiej si eczlowieku albo nie smiej

 

probowalem w samochodzie wiele prepraratow lacznie z tymi drogimi etc.

 

slyszalem to od tapicera

 

wcroaj sprobowalem na zaglowku - posmarowalem poczekalem az zniknie i wypolerowalem

 

skora jest bardzo fajna

 

i pieniadze nic tu nie maja do tego

 

wydac pieniadze nei sztuka sztuka jest uzywac czegos dobrego

 

a wiec tak sprobowalem na zaglowku efekt super

540i '98 6-speed manual individual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też próbowałem kilku preparatów, ale po wszystkich skóra świeciła się okropnie, a i wysmarowana była tylko po wierzchu, później byłem w ASO i stwierdziłem że spróbuje tego oryginalnego, i teraz wiem że nie kupie nic innego, skóra jest miękka, świetnie nawilżona, nie jest śliska a co najważniejsze nie błyszcze się za bardzo, więc po co kombinować z kremem??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Polecam zdecydowanie Leather CD5. Warto zaglądnąć na http://sklep.hartim.pl/p/pl/0r502250/mleczko+do+skory+250ml.html to mleczko jest bardzo dobre i nie ma już tematów jak impregnacja i mydełka. Nie pozostawia bjałych śladów w porach skóry i na szwach tak jak inne produkty. Polecam GORĄCO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też próbowałem kilku preparatów, ale po wszystkich skóra świeciła się okropnie, a i wysmarowana była tylko po wierzchu, później byłem w ASO i stwierdziłem że spróbuje tego oryginalnego, i teraz wiem że nie kupie nic innego, skóra jest miękka, świetnie nawilżona, nie jest śliska a co najważniejsze nie błyszcze się za bardzo, więc po co kombinować z kremem??

 

zgadzam sie z kolega tylko oryginalne z aso daje odpowiedni efekt - matowej miekkiej skory a nie wyswieconej jak psu j....

 

pozdrawiam,

darek

[500 656 500] sprzedam nr - starter GSM idealny dla salonu BMW - 608 BMW BMW czyli 608 269 269
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.