Skocz do zawartości

Co myślicie o tym e46 ?


Burner

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm warto zobaczyc, ale badz bardzo ostrozny. Sprawdz wszystko dokladnie bo moim zdaniem moze byc kradziona. Cena jak juz ktos wspomnial powinna byc znacznie wieksza. W sumie kradzionego bym nie oglaszal przez internet ale moze dlatego taki tytul zeby bylo ciezej znalezdz w wyszukiwarce. Ale pomimo wszystko warto obejrzec, jak cos nie bedzie gralo odpusc sobie. Jesli koles mowi ze mozesz nia jeszce smigac przez jakis czas na tym ubezpieczeniu niemieckim to jest prawda tylko sprawdz czy ma nalepke z niemieckiego urzedu rejestracyjnego na tablicy. Bo wiele osob zaklada tablice z wczesniej sprowadzonego autka. Powodzenia :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Cena nie jest az tak okazyjana, jest niska ale nie okazyjna (przeciez nalezy doliczyc koszty rejestracji i wszelkich oplat w kraju). Jesli auto nie zostalo sprowadzone jako uszkodzone, lub poprzedni wlasciciel nie pozwolil zanizyc ceny na umowie to oplaty te moga wahac sie w okolicach 2.500zl. Auto jest z 2002roku a nie 2003. Dodatkowo brak tu jest dobrego wyposazenia poza mpakiet. Sprzedajacy moze stawia na wielkosc sprzedazy a nie na maksymalizacje zysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kartoon - oglądam mobile, allegro, otomoto...

Na mobile ciężko jest znaleźć całe 320d z 2002r w tej cenie.

Koleś powiedział, że sprzedaje 30 aut w m-cu i woli zarobić na jednym 1,5tyś PLN. Kwota na umowie - zgodził się przez tel na max 7tyś Euro.

Po opłatach, na gotowo wyszłaby ok 39tyś - dla mnie cena akceptowalna, ale i tak niższa niż innych sedanów z Allegro, które stoją po ok 44tyś PLN.

 

Swoją drogą kolega kupił 318d 2003r kombi na standardowych 15stkach, ogólnie biedna wersja, ale ze skórą za 39950PLN , już zarejestrowana.

Sprawdzał w salonie bMW, komplet kluczyków, przebieg 140tyś km z hakiem... czyli można kupić auto dobre relatywnie tanio.

 

Zgadzam się z przedmówcami, że w tej z M-pakietem haczyków może być wiele np padające turbo, auto po zalaniu,

albo uderzyło bokiem (bardziej prawdopodobne niż dzwon przodem lub wtył, bo wtedy założyłby zwykłe zderzaki)

 

Nie pali mi się z zakupem, spokojnie mogę kupić na wiosnę i pewnie poczekam...

 

PS. Dzwonił ktoś na podane w ogłoszeniu numery i pytał o to auto?

E46 320d 175 PS@365Nm ...by Rogalotti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych tablicach możesz jeździć... pros jednak Boga żeby kontroli nie było :-)))))

Przyoszczędzili nie załatwili tablic "eksportowych" z czerwonym kółkiem (nie myliś z zółtym malowanym na czerwono dla oszczędności :D ) albo nie miał kto kierowac wiec na lawete poszłą.

 

Prezentuje się ładnie, kolor OK a nawet bardzo OK :D , ładne aluski, wyposażenie jak najbardziej..... no ale na fotach nie widzać czy warto czy nie! Wszelkie zonki zobaczysz dopiero w realu!!! Osobiście nie jechałbym dalej niz 100 km oglądac auto bo z doświadczenia wiem ze wracałem wkur.... :D

Opłąty około 1500 a wiecc coś koło 38 na gotowo. Cena dobra ale pod warunkiem ze stan OK a ze okazje zawsze coś w sobie kryją to juz inna prawda zyciowa :wink: :wink: :wink:

Problem szachisty: zwalić konia czy posunąć damę :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.