Skocz do zawartości

Czy części z RealOEM można kupić poza ASO?


Ricky

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy to wyjdzie duzo taniej, ale ja wszystkie czesci kupuje na Narbutta w A.S. (autoryzowany sklep) BMW, ktore prowadza dwie bardzo mile i dobrze obeznane z BMW panie.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
W przeliczeniu z dolara wychodzi mi taniej niż u nas w ASO...

W przeliczeniu z doalra wszystko wychodzi teraz taniej. BMW 335i nowe jest za 50 tys $.

 

Tu masz z cenami w euro:

http://bmwfans.info/original/

Już nie jest tak różowo (do tych cen dolicz 22%VAT)

To będzie mniej więcej tyle co w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropos czesci czy ktos sciągnął kiedys jakies czesci z USA z ogłoszeń np takich:

http://www.copartfinder.com/finder/searchMake.do

tam są chyba wszystkie rozbite auta na czesci jakie tylko mogą być....Przydałby sie ktoś kto mieszka w Usa :P jak ktos sciąga czesci z tych meeega szrotów niech sie do mnie odezwie... :) :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam,

czy można gdzieś taniej kupić oryginalne części poza ASO? Przez internet może, kupował ktoś?

W przeliczeniu z dolara wychodzi mi taniej niż u nas w ASO...

Jeśli masz kogoś w Niemczech to spróbuj kupić część w niemieckim ASO. Ostatnio sprawdzałem koszt koła pasowego i w FFT kosztuje 297 Eur vs 13xx pln w ASO Bavaria Wawa :duh: :duh: Nie wiem ile kosztowałaby przesyłka....

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeliczeniu z dolara wychodzi mi taniej niż u nas w ASO...

W przeliczeniu z doalra wszystko wychodzi teraz taniej. BMW 335i nowe jest za 50 tys $.

 

Aż wszedłem na stronkę - otwieram, a tam 335i coupe za 41 575 $ - trochę ponad 100 tys zł - czy ja dobrze widzę? Jak to możliwe - czy na USA robią beemki z kartonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż wszedłem na stronkę - otwieram, a tam 335i coupe za 41 575 $ - trochę ponad 100 tys zł - czy ja dobrze widzę?

 

Po doliczeniu cła, podatku, kosztów transportu, przeróbek itd. cena nie będzie już taka niska jednak i tak niższa (dużo) niż za auto w kraju. Najwięcej można na SUV-ach zarobić - na X5,GL, ML, Cayenne, R, Q7 można wyjść spokojnie 50-100+ tys zł na plus. tyle, że nie ustrzelisz diesla.

Pozdrawiam

Freude am Fahren - anytime, anywhere

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,

jak byłem w Mag-Polu to widziałem, że mają tam coś takiego jak RealOem tylko, że jak klikają na dany produkt to pokazuje im się cena bodajże taka jak w ASO, czy ja tez moge miec taki RealOem z cennikiem ASO? czy oni są jakoś z nimi specjalnie podpięci pod centralny magazyn czy jakoś tak?

tylko 1.8 ale daje rade;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w A.S. (autoryzowany sklep) BMW

 

Z tego co wiem nie ma czegoś takiego jak autoryzowany sklep. Jeżeli jest BMW ASO to musi się tam znajdować salon, serwis (razem z lakiernią blacharnią).

 

Natomiast inne sklepy czy same serwisy mogą być partnerami w programie "Więcej niż Części" http://www.bmw-partnerzy.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż wszedłem na stronkę - otwieram, a tam 335i coupe za 41 575 $ - trochę ponad 100 tys zł - czy ja dobrze widzę?

 

Po doliczeniu cła, podatku, kosztów transportu, przeróbek itd. cena nie będzie już taka niska jednak i tak niższa (dużo) niż za auto w kraju. Najwięcej można na SUV-ach zarobić - na X5,GL, ML, Cayenne, R, Q7 można wyjść spokojnie 50-100+ tys zł na plus. tyle, że nie ustrzelisz diesla.

 

Najlepiej jeśli ma się rodzinkę w USA, można wtedy sprowadzić na mienie przesiedleńcze- bez cła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.