Skocz do zawartości

tylne światła i przeciwmgielne


Woojtus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od niedawna jestem posiadaczem touringa i odkrywam kilka usterek po poprzedniku.

 

Nie widzę by włączały mi się swiatał przeciwmgielne z tyłu no i jesli chodzi o tylne swiatła swiecą tylko w jednum przedziale a wydaje mi sie ze mają być zapalone po 2 żarówki na strone? czy ma tak być.

Proszę o poradę, zarówki są ok. a w bezpiecznikach nie znalazłem przepalonego.

 

Czekam na porady

Wojtek Kraków :modlitwa:

Bez gazu nie ma JAZZU....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w touringu, u siebie w compacie mialem instalacje tylko na jedna zarowke. Tez myslalem ze padlo cos bo gniazdo normalnie bylo, nawet byla zarowka, u elektryka okazalo sie ze to nie ma swiecic, dlatego pociagnal mi wiazke i juz gra gitara na obie strony :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Nie wiem jak w touringu, u siebie w compacie mialem instalacje tylko na jedna zarowke. Tez myslalem ze padlo cos bo gniazdo normalnie bylo, nawet byla zarowka, u elektryka okazalo sie ze to nie ma swiecic, dlatego pociagnal mi wiazke i juz gra gitara na obie strony :)

Cześć

Mógłbyś podpowiedzieć, albo ktoś z forum, bo są różne opinie w postach, czy compact e36 - tył światła przeciwmgielne - ma się palić jedna żarówka (lewa?), czy obydwie żarówki przeciwmgielne?

 

I dodatkowo, czy e36 przeciwmgielne palą się jeśli przy okazji nie są włączone światła drogowe (lewy włącznik świateł poz.; dorgowych musi razem i prawy włącznik mgła, czy osobno może być?).

 

Dzięki. Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jest w coupe ?? sa z obu stron czy tylko z lewej przeciwmgielne ??

Z racji tego, że spadł śnieg, przypominam, że piłowanie GOLFA na ręcznym, to nie DRIFT!!!!

***

Nie dyskutuj z idiotą , na początku sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

***

http://picasaweb.google.co.uk/kieltj/BMW - moje BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie pali się jedna ...też kiedyś wydawało mi się, że powinny dwie

Z której strony się pali?

I czy pali się sama żarówka przeciwmgłowa, czy muszą być włączone światła drogowe i dopiero wtedy się pali (i wtedy też przy zegarach pojawia się znak przeciwmgielnych) ?

 

Pozdro

Raf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- pali się z lewej

- pali się przeciwmgłowa podczas gdy zapalone są mijania lub postojowe

- znak/kontrolka przy wskaźnikach kontrolno pomiarowych ..zapala się po wciśnięciu przycisku świateł przeciwmgłowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- pali się z lewej

- pali się przeciwmgłowa podczas gdy zapalone są mijania lub postojowe

- znak/kontrolka przy wskaźnikach kontrolno pomiarowych ..zapala się po wciśnięciu przycisku świateł przeciwmgłowych

:cool2: dzięki! o to mi właśnie chodziło

Dziwne że u mnie pali się przeciwmgielna lampa dopiero po wciśnięciu świateł drogowych. Same postojowe zapalone to za mało żeby zapalić mgielne z tyłu (lewa strona)

 

Pozdrawiam

Raf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że u mnie pali się przeciwmgielna lampa dopiero po wciśnięciu świateł drogowych. Same postojowe zapalone to za mało żeby zapalić mgielne z tyłu (lewa strona)

W czasie mgly swiatla drogowe raczej sie nie przydaja i jezdzi sie na mijania. A sytuacja ktora opisales nie jest normalna, przeciwmgielne swietlo powinno sie swiecic gdy sa wlaczone swiatla mijania.

Pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.