Skocz do zawartości

Jak myslicie odstawie opla astre I swoim is-em?


krzysiek88333

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! za niedługo umówiłem sie z takim kolesiem na kreske i mam pytanie: on ma opla astre 1.6 8v (pełny wtrysk) sedan 100KM i słyszałem ze na drugim biegu idzie mu do 130km/h.... jak myslicie dam rade na kresce mu swoim bmw 318is M44 140KM??? jak mam przejechac ten wyscig aby go porzadnie odwalic i pokazac mu ze BMW to klasa sama w sobie i niema co fikac!Powiem szczerze ze zabardzo niemam wprawy w sciganiu sie na 1/4mili i dlatego mam zapytanie do ilu tys obr mam trzymac moj silnik na poszczególnych biegach aby go ostro odstawic!? noi najważniejsze z ilu tys mam ruszyc zeby nie boksowac w miejscu i zeby nie zamuliło????:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tę astrę to IS wciąga lewą nerką, więc nie potrzebujesz żadnej specjalnej techniki, żeby ją odsadzić o kilka długości. Kręć do 6-6,5tyś i następny bieg, to wszystko. To, że ta astra ma wysokie prędkości maksymalne (ale w 130 na dwójce nie wierzę) na niskich biegach świadczy tylko o długaśnej skrzyni biegów.
E30 318IS Rally
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego tylko nie daj plamy :nienie:

nie chce potem w faktach słyszeć, że jakaś astra odsadziła BMW :P

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no jak powiecie mi z ilu obr. ruszyc i wogóle jak wystartowac to juz jest po nim! moja czarna strzała pokaże mu ze miejsce opla nie jest na kresce! hehehe! tylko jak dobrze wystartowac abym od poczatku dominował!??? a co do tej sugesti to najwyzej mozesz usłyszec ze kierowca opla astry popełnił samobójstwo po kolosalnej klesce z czarnym bmw 318is coupe na odcinku 1/4mili;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt!:D ale powiedz mi jeszcze jak ruszyc tak aby nie zaboksowac i zeby nie zamuliło silnika! na ilu tys przed startem mam trzymac swoja beatke??

 

kolego sam musisz wyczuc swoj samochod kazdy przez to przechodzil :twisted2: :twisted2:

 

i tak jak kolega "BeEmWu" powiedzial tylko nie daj plamy :nienie: :nienie: :twisted:

320d po wirusie: 202KM i 406Nm


"Jeśli Bóg byłby za przednim napędem, chodzilibyśmy na rekach" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Musisz czuc samochod, obroty to jedno a umiejetne operowanie sprzeglem to drugie. Tak jak mowil poprzednik krec do wyskokich obrotow ( chociaz bmw nie przepada za taka rzeznicka jazda).

Wogole to ze astra idzie 130 na dwojce to tylko kwestia dlugich biegow, ale za to strata przyspieszenia, jak on bedzie sie krecil na dwojce ty bedziesz zamykal licznik na 5 -ce. Powodzenia

BMW "Today, tomorrow, always"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe no cóz macie racje kazde auto inaczej sie zachowuje i trzeba go wyczuc! od jutra zaczynam sie przygotowywac do tego show! i bede trenował start bo jak juz rusze z miejsca to niema siły zebym mu rady niedał!!!! a jak juz bedzie po wszytskim to napisze jak to wszystko wygladało!dzieki wszystkim za odpowiedzi! i ze swojej strony jeszcze nie dziękuje:) hehe.....

POZDRO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt!:D ale powiedz mi jeszcze jak ruszyc tak aby nie zaboksowac i zeby nie zamuliło silnika! na ilu tys przed startem mam trzymac swoja beatke??

 

To jest tylni naped i tylko 140km w ciezkiej budzie wiec nie sadze zeby na sluchej nawieszchni ci jakos specjalnie zaboksowaly kola, zwlaszcza jak masz szersze kapcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
no fakt!:D ale powiedz mi jeszcze jak ruszyc tak aby nie zaboksowac i zeby nie zamuliło silnika! na ilu tys przed startem mam trzymac swoja beatke??

podaj maila to ci wysle programik ktory oblicza jak najkorzystniej ruszyc, pokazuje caly przebieg mocy i momentu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mógłbym poprosić o ten programik mój mail masqo@o2.pl

Pisaliśmy do siebie w sprawie chipa od reserveda - no i jak poprawiło się po zamontowaniu. U mnie trzeba kombinować z dolotem - za mało powietrza dostaje i filtr paliwa i chyba wtryski do przeczyszczenia- narazie wytne kata i wstawie strumienice w kształcie kata - no a za to co wezme za ceramikę kupię sportową wkładkę K&N

masqo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam koledzy ze ten is to jak na moje oko to straszny muł, mialem audi coupe 2,3 5 cylindrów 136 koni i powiem szczerze kolege który ma 320 i coupe r6 tak robiłem jak ferari malucha, na każdym biegu na każdym zakrecie każdej prostej itp, potem kupilem is-a i wtedy juz byliśmy równi

 

a co do głosu audi r5 ma dużo lepszy nić 2.0 r6 vanos

 

 

aha i dodam jeszcze ze kiedys narobiłem sobie bardzo dużo wstydu jak na skrzyzowaniu odstawił mnie stary kadet z takimi dziurami w budzie ze mogłem tam pięść wsadzić.......nie wiem tylko czy to był 2.0 115 km czy 150

 

 

aha i tak myśle ze jakby w tej astrze wyrzucił cały środek i pare dupereli niepotrzebnie zwiększających wage auta mógłby z tobą wygrać

........srebrne beem wjeżdża na teren........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mad2: robi zaklad z kolesiem co ma astre i pyta sie na forum jak wygrac :cool2: mdleje :mad2:

 

Dokladnie czytalem juz inne posty tego usera i kazdy jakos mnie przyprawia o ataki smiechu ...takze ten ze np. 320i ale koniecznie po chipie i stozku zamntowanym bedzie ta driftowac ze hoho :lol: :mad2: .

 

Kolego moze to Cie nie pocieszy ale jezdzilem kolegi coupejka e36 318is w automacie i powiem Ci ze jezdzilo to na moj tylek tak jak np. moje poprzednie auto czyli peugeot 406 1.8 16v o mocy 112km.

 

tak czy siak ...jakos smieszna astre 1.6 to powinno troche dlubniete sc zjesc, a co dopiero ISka :norty: .

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.