Skocz do zawartości

Poblem z zakupem e46 320d


decard86

Rekomendowane odpowiedzi

zrob tak jak ja, znajdz na mobile, obejrzyj zdjęcie, zadzwoń, kup, przetransportuj, opłać, jezdzij.

 

Wariat nie? no cóż, juz dwa auta tak kupilem i wszystko raczej wporządalu, nawiasem mowiac tez dluuuuuugo szukałem autka w pl.

 

pozdro

Pozdro


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=58477 moje rozwiązanie turbo dziury 320d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dragster: wszystko zależy w jakim stanie szuka się auta, to co dla jednego jest bez znaczenia jezeli chodzi np. o zużycie to dla drugiego ma wielkie znaczenie. Jak szukałem auta dla siebie to niektórzy handlarze do których też niestety trafiłem przyprawiali mnie niemal o salwy śmiechu bo oferowali śmietniki jakie jako stany idealne i nie mówie tu teraz o 'bezwypadkowości' tylko ogólnym stanie wewnętrznym. Dla nich to było wszystko cacy przecież to auta używane. :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Od dwóch miesięcy poszukuje auta i juz zaczyna to mnie przerastac.

 

Chce kupic auto do 35 000zł koniecznie z silnikiem 2.0d 136 KM, naogladalem sie juz tego troche i zadne mi nie podchodzilo... a gdy juz bylo super okazalo sie ze tyl jej troche uciekal...

 

Jesli ktos z Was ma cos ciekawego do zaoferowania - czekam na propozycje

 

Dołóż 10 tyś i bierz moje - już po lifcie :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mój pułap cenowy. Mam zamiar wydać ok 40tyś zł.

Swoją drogą piękne auto, 2004 rok a już 150 000 km najechane.

Więc te wszystkie 320d z 2002r z Allegro z przebiegami 130-150 tyś km to ściema?

Ano ściema zwłaszcza jak są uzytkowane w DE , chociaż mój był kupowany u Smorawińskiego jako auto długodystansowe bo ma po 5 latach 260tys km :twisted2: ale full serwis i nic sie nie dzieje , od przeglądu do przeglądu , wszystko oryginał i działa , żadnych przeróbek - tak jak wyjechał z fabryki, no moc mu zwiększyłem ale OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec jaki problem wy macie??

 

Primo - przeglądam Allegro i inne polskie serwisy; nigdy sam nie sprowadzałem auta. A tu w 95% są auta sprowadzane, z najprawdopodobniej kręconymi licznikami.

Secundo - za ładne 320dT 2002r w górę na mobile.de trzeba dać min. 10k Euro + opłaty :roll:

no , ja za 15tyś w dobrym stanie 4 latka nie znalazłem , kupiłem w PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez kupilem krajowke. Kupiona u dielera caly czas tam serwisowana (pokazali mi pełna historie serwisow) Nastepnie gosc ja zosatwil w rozliczeniu i kupil najnowsza wercje 320D. Takie auta mozna kupowac i sa pewne chociaz cena jest dosc wysoka.

Identycznie ja , gośc zmieniał na nowe i ja łyknąłem to 4 letnie 320dTa i jestem zadowolony bo nic !! tylko przeglądy i ropa od 1,5 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę ,że nie ma ale jest ich bardzo mało , ja kilka dni temu sprzedałem megane jakie kupowałem w salonie 4,5 roku temu , w leasingu z gazem i z kratką , kto obcy by mi uwierzył w 80tyś km w firmówce ?? tylko znajomy jaki to auto brał ode mnie , no ale tak mu sprzedałem, że jak będzie miał kase to mi zapłaci :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę ,że nie ma ale jest ich bardzo mało , ja kilka dni temu sprzedałem megane jakie kupowałem w salonie 4,5 roku temu , w leasingu z gazem i z kratką , kto obcy by mi uwierzył w 80tyś km w firmówce ?? tylko znajomy jaki to auto brał ode mnie , no ale tak mu sprzedałem, że jak będzie miał kase to mi zapłaci :mrgreen:

 

Mamy Mondeo 00/01r (MKIII) na firmę, salon PL, z kratką, 100% bezwypadkowy, z oryginalnym przebiegiem 89tyś km z groszami :8)

I Peugeota Boxera 12/99r nówka brana z salonu, powoli zbliża się do 100 tyś km (czyt. STU TYSIĘCY) :D

 

Uwierzy tylko ten, kto widuje te auta :)

 

A ciągnąc temat zakupu 320d, znalazłem COŚ TAKIEGO

Co z nim może być nie tak, skoro zapewnia, że jest bezwypadkowy (dzwoniłem do gościa)? Ma najechane 400tyś km? Turbina kończy żywot? Silnik zaraz padnie?

Jeszcze wczoraj chciałem zrobić te 400km do Zgorzelca, ale gdyby to auto kosztowało 32tyś zł + opłaty to rozumiem, ale 26kPLN + ok 2k PLN opłat?

Niezła skarbonka musi być... No ale na bank ktoś łyknie na szybciora :roll:

 

EDIT: Nikt nic nie pisze... Wszyscy pojechali do tego Zgorzelca? :lol: :wink: PS. Auta nie ma jeszcze w Polsce.

E46 320d 175 PS@365Nm ...by Rogalotti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh nie jestem tam moze jakims znawcą, ale białe kierunki i tylne lampy tez białe sygerują rocznik młodszy niz 2002!!! Z tego co wiem to w tym roku modelowym wychodzily tylko z pomaranczowymi.... takze wydaje mi sie ze nie są to zdjęcia sprzedawanego auta. Pozatym takie ogłoszenie z niską ceną to typowy przyklad sprzedawcy naciągacza... takze jak koles zarządza zaliczki to proponuje darować sobie ... poszukajcie po forach ogólnych ... pełno własnie takich przypadków.. wpłącacie kase a po sprzedającym i aucie ani śladu... takze uwazajcie....

 

Wracając do tematu zakupu to swojej e46 2.0d po lifcie szukałem 7 m-cy juz prawie znalazłem we francji interesujący mnie model pojechałem.... i auto co prawda bylo rozbite oczym wiedziałem, ale o tym ze wczesniej tez mialo jakis dzwon to juz nie...

 

W koncu znalazłem e46 z polskiego salonu, fakt uboższe wyposazenie ale cena fajna bo koreanczykom konczył się kontrakt a ASO proponowało im odkup za smieszne pieniądzee... Takze z zakupu jestem zadowolony choc opinie o koreancach (we wrocku ich pełno odkad postawili te fabryki LG) ze to brudasy się potweirdziły.... wyprałem tapicere bo jasna była a tu gorsdzy smród niz przed czyszczeniem... trójka dzieci jezdziła i naprawde nie zycze nikomu takiego widoku po demontazu tylnej kanapy.... Tapicerkę zmieniłem na skóre i problem zniknął. Pod kątem mechanicznym auto bez zarzutu wszystkie naprawy w ASO, troche poobijane ale dla mnie wazniejsze zeby nie poskładane z dwóch było.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike68 - o jakim komputerze mówisz?

 

PS. Ten sam koleś od w/w srebrnej 320d ma też wystawione Audi A4 bodajże 2003r 1.9TDi całe, za lekko ponad 30 tysięcy. Darowałem sobie więc wyjazd do Zgorzelca (dzisiaj auto miało być już ściągnięte z DE do Zgorzelca)

Przez chwilę miałem pomysł, żeby zamiast szukać 320d '02 kupić od kolegi dobrze wyposażone 328Ci '99 heh... no ale ostatecznie szukam diesla :wink:

E46 320d 175 PS@365Nm ...by Rogalotti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike68 - o jakim komputerze mówisz?

 

chodzi o sterownik , jak byłem chipować to kolega miał ok rok starsze i robili go po kablu , u mnie musieli wyciagać komputer / sterownik / na warsztat i dłubali dość długo ale jakoś udało im się upiec moje auto bo nie mam problemów a rok niedługo będzie - chodzi o to że koledze podnieśli moc nie wyciągając sterownika tylko podpięli do laptopa , zassali mapy wtrysku , pozmieniali i wessali spowrotem - u mnie komp na warsztat bo coś tam zmienili bawarczycy dokładnie od czerwca 2002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ciągnąc temat zakupu 320d, znalazłem COŚ TAKIEGO

Co z nim może być nie tak, skoro zapewnia, że jest bezwypadkowy (dzwoniłem do gościa)? Ma najechane 400tyś km? Turbina kończy żywot? Silnik zaraz padnie?

Jeszcze wczoraj chciałem zrobić te 400km do Zgorzelca, ale gdyby to auto kosztowało 32tyś zł + opłaty to rozumiem, ale 26kPLN + ok 2k PLN opłat?

Niezła skarbonka musi być... No ale na bank ktoś łyknie na szybciora :roll:

 

Na zdjęciu środka widać obrotomierz wyskalowany do 7 tys. obr/min, a w dieslach o ile się nie myle jest do 6 tys? Jak by tego było mało to wstawki na zdjęciu środka są czarne a na pierwszym zdjęciu widać przez szybe srebrne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burner to wy w firmie po bułki jeździcie czy co ? :lol: :lol:

W sumie Mondeo jest po to, żeby była osobówka. A wzięta na firmę, żeby wrzucić w koszty, wiadomo.

A bus... no coż, taka praca - musi być, ale nie jest tak konieczny jak np 8 lat temu - teraz firmy mają swoje srodki transportu i same przywożą do nas towar. Boxer robi krótkie dystanse i dlatego tyle ma przelatane :)

 

oskarzony - dzięki, ja na to nie zwróciłem uwagi. Kolejny argument na to, że to wałek :twisted:

Mike68 - przy 200km/h pali chwilowo 15l/100km?

E46 320d 175 PS@365Nm ...by Rogalotti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.