Skocz do zawartości

Moje od 1 sierpnia 2004


LukaszMK

Rekomendowane odpowiedzi

http://members.lycos.co.uk/lukaszmk1984/BMW%20foty/

oceńcie co sądzicie...

Zastanawiam się nad ringami do reflektorów słucham opini o nich oto kilka Fotek...

http://members.lycos.co.uk/lukaszmk1984/RINGI/

Moje plany na najbliższą przyszłość:

- ringi do reflektorów

- Aluski 15 szprychy orginały od BMW, mam 14 też szprychy dwu kolorowe, ładne prawdopodobnie do sprzedania... środek szary na ranciku chromik... 3 dekielki, niestety 4 brak!

- przód troszke 20-30 mm uziemić (co radzicie z tym fantem zrobić)

- wymienić 6 gumowych elementów w zawieszeniu tylnim...

 

Wesołych, sytych Świąt Życze!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E30 jak E30... widzę wlew gazu i w tle salon mercedesa :D ... To mi się rzuciło w oczy :shock:

 

Jeśli idzie o ringi to nie podoba mi się w nich jedna rzecz... świecąca obwoluta powinna iść po maksymalnie zewnętrznej cześci reflektora a Twoja idzie wokół soczewki... nie wygląda to zbyt profesjonalnie :oops:

 

przód troszke 20-30 mm uziemić (co radzicie z tym fantem zrobić)

 

Mam na to super patent... właśnie sam to przećwiczyłem na swojej Beci. Obniżasz zawiechę bez rozbierania MC. Personów... Bomba... opiszę to przy okazji na forum w nowym poście.

Edytowane przez MariuszBurgi

> Pozdrawiam <

*MariuszBurgi*


(OO=[][]=OO)

"""""""""""""""

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ringów to dostałem zdięcia od Człowieka który je robi na zamówienie do BETEK... ja sie zastanawiam czy je kupować... i też mi się to nie podoba... 89zł chce + wysyłka...

A ten salon w oddali to zbieg okoliczności...

Jeszcze będe się kontaktował z kolesiem co ma za 130zl ringi na Allegro... może one są lepsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ringi jak nabardziej tak, ale tak jak MariuszBurgi napisał

Jeśli idzie o ringi to nie podoba mi się w nich jedna rzecz... świecąca obwoluta powinna iść po maksymalnie zewnętrznej cześci reflektora a Twoja idzie w okół soczewki... nie wygląda to zbyt profesjonalnie
:clap:

Z zawiasem nic bym nie robił, mam bardzo negatywne :evil: doświadczenia z nisko zawieszonym autem. A jeśli chodzi o felunek to dla mnie tylko ładne 5-teczki z rantem. Ale to moje zdanie.

pzdr

Autko ładne :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w tych ringach nie podobaja się dwie rzeczy

 

1 to że nie ida po zewnetrznej krawędzi

2 to że hartowane szkło załamuje i robiją się dodatkowe refleksy jest to troche rozmyte byc może jak będzie po zewnętrznej to efekt ten zniknie

Tylko BMW jest ważne...


http://ot.mklub.net - Ciemna strona wpływu BMW na umysł człowieka :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Masz dwie różne lampy z przodu o ile się nie myle :)

 

LukaszMK, wiesz o co chodzi kiokio?? bo coś nie odpisales, a ja równiż to zauważyłem... tylko nie chcialem niepokoić przed świetami :)

pozdrawiam

Prezes


Moja flota: •Czarna & •eMka & •Kalinka & •Malutka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co?? i to mi dało do myślenia, jakiś dziwny zbieg okoliczności wczoraj na stacji benzynowej stała sobie e30 taka zwykła szara myszka ładnie utrzymana i miała jedną lampę z uśmieszkiem a drugą bez. Niech sie wypowiedzą znawcy tematu, czy tak przypadkiem nie było oryginalnie?? bo którąś z rzędu e30 widze z takimi lampami

Tylko BMW jest ważne...


http://ot.mklub.net - Ciemna strona wpływu BMW na umysł człowieka :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co?? i to mi dało do myślenia, jakiś dziwny zbieg okoliczności wczoraj na stacji benzynowej stała sobie e30 taka zwykła szara myszka ładnie utrzymana i miała jedną lampę z uśmieszkiem a drugą bez. Niech sie wypowiedzą znawcy tematu, czy tak przypadkiem nie było oryginalnie?? bo którąś z rzędu e30 widze z takimi lampami

 

wszelka wiedza jaką posiadam mówi NIE. Soczewki bez uśmiechów były produkowane w latach 87-88. a z usmiechami 89-93.

Szczerze mówiąc jeśli ktoś ma dwie rózne lampy to ma auto po dzwonie(lub małej kolizji) i blacharz, który się nie znał, założył mu dwie inne lampy...

pozdrawiam

Prezes


Moja flota: •Czarna & •eMka & •Kalinka & •Malutka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też tak myślałem przecież fabryka nie zakładała by jednej takiej drugiej takiej, jeśli widziałem lampę bez uśmieszka to zawsze lewą od kierowcy i to by wszystko tłumaczyło, jeśli dzwon to w 90% lewy przód, a lampa bez uśmieszku jest tańsza. Wprawdzie to nie przesą dza o powypadkowej przeszłości e30 ale mimo wszystko to przykre bo ja tylko takie widziałem :cry:

Tylko BMW jest ważne...


http://ot.mklub.net - Ciemna strona wpływu BMW na umysł człowieka :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też tak myślałem przecież fabryka nie zakładała by jednej takiej drugiej takiej, jeśli widziałem lampę bez uśmieszka to zawsze lewą od kierowcy i to by wszystko tłumaczyło, jeśli dzwon to w 90% lewy przód, a lampa bez uśmieszku jest tańsza. Wprawdzie to nie przesą dza o powypadkowej przeszłości e30 ale mimo wszystko to przykre bo ja tylko takie widziałem :cry:

 

Oj polemizowałbymz tym lewym przodem. Chyba zdecydowanie częściej wali się z prawej ... taki odruch obronny ;) naturalny zresztą. Ale statystyk nie znam, więc tylko powiem "chyba". W dodatku to zupełnie OT.

 

Pozdrawiam,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego reflektora bez uśmieszku, jestem pewien ze to nie fabryczna sprawa... Auto kupiłem od niemca osobiście, byłem u niego i on miał stuke... a mianowicie przerysował cały bok, no i zachaczył soczewką...

 

i tu mam problem bo mi lekko rdza wychodzi na drzwiach lewych przednich i błotniku.... reszta jest ok. I teraz się zastanawiam czy pomalować 3 elementy i to nie całe bo cały dół lewy poniżej listwy ochronnej wraz z natkolem... i dodatkowo pionową część klapy bagażnika, i tu znów pytanie czy to normalne aby w tym miejscu lakier zmatowiał i się lekko złuszczył, lewa strona od znaczka...

Czy całą ją malnąć na jakieś piękne srebro....

 

!!! POSZUKUJE 1 DEKIELKA NA ALU SZPRYCHW 14 CALI , KTOKOLWIEK MA COS TAKIEGO DO KUPIENIA!!!

 

No i dodam jestem drugim właścicielem jak sie urodziła 23 maja 1990r....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ładne auto 8) Ja napewno zostawił bym je w oryginale,żadnych "świecidełek".Zamiast ringów zajął bym się blacharką bo co Ci po betce z ringami i rdzą wokoło??? :think:

Jak najbardziej oczywiście dobre alu z rantem i ewentualnie lampy tył ale fabrycznie biało-czerwone czy jakaś inna składanka kolorów( nie mylić z wiejskim tuningiem ala przypalone lakierem). 8) 8) 8)

Moim zdaniem największe wrażenie na ludzi lubiących Bmw robią auta w tzw oryginale,ale to Twoje autko więc decyduj :)

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zamówiłem części do BECI tłumik końcowy bosala i gumy do zawieszenia tylniego w sumie 6...

Za tydzień montujemy i dalej w droge.

już 10000km przejechałem bez usterki. :lol:

 

Pytałem o lakierowanie: przygotowanie, rozebranie na części i lakier metalik daje sume 4000zł plus gwarancja na 2 lata....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.