Skocz do zawartości

lampy z alegro....


dziku750IL

Rekomendowane odpowiedzi

witam,wie ktoś coś na temat tych lamp?czaje sie na nie i niewiem czy warto...

 

jakich lamp??przód,tył??troche bardziej konktetnie...moze daj linka ze do strony allegro

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misio_987 co ty gadasz. Na foto się to nie prezentuje. Natomiast w realu naprawde dobrze. Ja jestem bardzo zadowolony a w nocy to juz poprostu bajka jak sie te diody zaswiecą. Mi się bardzo podobają i takie tez załozyłem do czarnego lakieru, felg 18 i białych kierunków z przodu. Na pewno tego nie zdejme chociaz nie wiem jak złe były by tu opinie. Jestem zadowolony z zakupu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieee no ja nie krytykuje

po prostu siódemka to autko z charakterkiem i myślę że najładniej wygląda w oryginale :wink:

wydaje mi się ze ten model BMW nie nadaje się do tuningu to mu nie pasuje

 

nio ale gusta są różne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misio_987 co ty gadasz. Na foto się to nie prezentuje. Natomiast w realu naprawde dobrze. Ja jestem bardzo zadowolony a w nocy to juz poprostu bajka jak sie te diody zaswiecą. Mi się bardzo podobają i takie tez załozyłem do czarnego lakieru, felg 18 i białych kierunków z przodu. Na pewno tego nie zdejme chociaz nie wiem jak złe były by tu opinie. Jestem zadowolony z zakupu.

A co założyłeś z przodu? Pytam, bo te czarne z ringami zniknęły z aukcji.

peace & love
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieee no ja nie krytykuje

po prostu siódemka to autko z charakterkiem i myślę że najładniej wygląda w oryginale :wink:

wydaje mi się ze ten model BMW nie nadaje się do tuningu to mu nie pasuje

 

nio ale gusta są różne

 

 

dokładnie-ja też pozostałbym przy oryginale :wink:

I'm in love, but don't tell my real Love :D Alpina...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie o tych... http://www.allegro.pl/item252809458_nowosc_bmw_7_e32_lampy_clear_red_.html

 

orają mnie te pomarańczowe kierunki pozatym rozwalilem jedna lampe i czaje sie czy niekupic 2 nowych bardziej kozackich,bo ponoć malowanie na czerwono to wieś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, trochę za nowoczesne te lampy moim zdaniem... (jedne i drugie) widziałem kiedyś e34 na clearach, nijak się to kupy nie trzymało. Wolałbym pomalować kieruny. Ale w końcu jeden lubi śledzie....

Z reguły podróby są dość kulawo wykonane i nie siadają jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te drugie juz predzej - ale ktos z forum je kupil i pisal ze sa marnie wykonane - nie mogl ich do samochodu dopasowac ( odstawaly , jakies szpary byly ) - wiec ja bym tego nie kupil - juz nie mowiac o tym ze zadne mi sie nie podobaja...

 

jedyne co wchodzi w gre i pasuje de32 wedlug mnie to czerwone kierunki - ale wiadomo ze takich nie ma w orginale i zostaje tylko wersja SPRAY MOTIP :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy do kogo...

 

jedni maja takie szczescie ze ich zatrzymuja raz na tydzien inni ( tak jak np ja jezdza 5 lat i ani razu mnie nie zatrzymali w beemce - moze za szybko jeżdże :wink: ) , albo myślą - co sie będziemy z dresem użerać ..

 

ogolnie - jeżeli zrobisz to z głową - przypylisz je lekko , zeby byly delikatnie czerwone , ale zeby swieciły na kolor zbilozny do pomaranczowego , to moze nie bedzie żle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.