Skocz do zawartości

kontrolka od recznego dziwne zachowania


weeb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy ktos mial mala przypadlosc kontrolki od recznego myk polega na tym ze po wlaczeniu zaplonu caly czas swiec czy hamulec jest zaciagniety czy tez nie a po uruchomieniu silnika gasnie razem z akumulatorem i olejem ale nie zaswieca sie po zaciagnieciu recznego natomiast jak odkrecam korek od plynu hamulcowego zapala sie dajac znac ze jest maly poziom plynu o co chodzi ma ktos pomysl dawno przy elektryce nikt nie grzebal jedynie alternator byl naprawiany ostatnie czasy. Czy cos gdzies zasniedzialo nie laczy prosze o jakies naprowadzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ciekawa sprawa :norty:

Nie wiem, czy moja odpowiedź coś Ci pomoże ale może gdzieś zwarcie się zrobiło? :worried: Zrobiłeś alternator i to "powstało" od razu, czy po jakimś czasie? Może jakiś przewód w komorze silnika zmasował z czymś? Może popatrz co w instalacji się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest prawidlowo tylko nie swieci ci sie na zaciagnietym recznym.Sciagnij ta charmonijke z recznego i tam jest taki styk ktory po zaciagnieciu zapala lampke.Cos tam nie styka lub sie odlaczylo.Sprawdz go to napewno to! :)
nie jedź szybciej niż myslisz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest prawidlowo tylko nie swieci ci sie na zaciagnietym recznym.Sciagnij ta charmonijke z recznego i tam jest taki styk ktory po zaciagnieciu zapala lampke.Cos tam nie styka lub sie odlaczylo.Sprawdz go to napewno to! :)

 

Nie chyba nie to sprawdzalem ten styk i jest ok tzn ja dotkne kabelkiem czego kolwiek to i tak nie swieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weeb sorki zawalilem klamota.zrozumialem wszystko co napisales.ale jak pisalem o zaroweczce to bylem mocno rozkojazony bo mi ktos stal nad glowa...lucas wszystko jest prawidlowo,ta lampka ma sie palic po przekrezeniu kluczyka i gasnac z olejem i alternatorem plus kontrolki klockow.tylko nie pali na zaciagnietym.ja bym lecial po tych kablach od recznego.
nie jedź szybciej niż myslisz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lucas wszystko jest prawidlowo,ta lampka ma sie palic po przekrezeniu kluczyka i gasnac z olejem i alternatorem plus kontrolki klockow.tylko nie pali na zaciagnietym.

Oo, o tym to nie wiedziałem. Fajne, szkoda, że nia ma tak w mojej e36 :duh:

ja bym lecial po tych kablach od recznego.
Zgadzam się :cool2: :roll2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.