Skocz do zawartości

[E60] 520i LPG ciekawostka?


Jacek_E65

Rekomendowane odpowiedzi

WItam!

Przeglądałem ogłoszenia sprzedaży BMW serii 5 (generacja E60).

W oczy rzuciło mi się to ogłoszenie :shock:

Wprawdzie widziałem już M3 E46 zasilane gazem (nie mam na myśli Nitro), ale E60 to już chyba przesada. Autor ogłoszenia pisze o gwarancji. Czy zatem ta instalacja została założona przez producenta ? :jawdrop:

Widziałem już Opla Kadetta z fabryczną instalacją gazową, ale czy BMW również zwróciło swą oferte ku "oszczędnym"? :modlitwa:

Dla jednych więcej niż marka.........

Dla innych skuteczne narzędzie do lansu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie gaz załozyli w serwisie i stad gwarancja na gaz i auto bo mysle ze gdyby sam gdzies zamontował to traci gw na auto , tak jest w peugeot jesli chcesz miec gwar na auto z gazem to musisz mont u nich

http://img.userbars.pl/98/19415.gif


Sprzedam lampa kombi e39 prawy tył , poduszki pow.dzrzwi przednich- pytania na pw lub gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze gwarancja na gaz a na auto nie!!!

ale w ogloszeniach wszystko sie pisze,mysle ze bedzie wmawial kupujacemu ze teraz producent gazu daje gwarancje na auto :norty:

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś nie jestem w stanie uwierzyć by BMW wstawiło instalację gazową do E60. Swoją drogą to ewenement, i nie bardzo kumam co ma na celu założenie instalacji gazowej w aucie za 200tysi???? To jakaś pomyłka i ewenement na skalę galaktyki :duh: I niech ktoś wytłumaczy mi znając ceny częsci, autoryzację i stawkę roboczogodziny w serwisie po ile dziesiątkach lat zwróci się nakład??? Przecież to wbrew logice

pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś nie jestem w stanie uwierzyć by BMW wstawiło instalację gazową do E60. Swoją drogą to ewenement, i nie bardzo kumam co ma na celu założenie instalacji gazowej w aucie za 200tysi???? To jakaś pomyłka i ewenement na skalę galaktyki :duh: I niech ktoś wytłumaczy mi znając ceny częsci, autoryzację i stawkę roboczogodziny w serwisie po ile dziesiątkach lat zwróci się nakład??? Przecież to wbrew logice

pozdrawiam

Piotr

 

 

Niebawem pewnie zaczną pojawiać się E65 po face liftingu w podobnych "limitowanych wersjach". Może ta E60 z ogłoszenia, to jakaś wersja Hydrogen "przystosowana do polskich warunków". Aż się łezka w oku kręci, gdy patrze jak ktoś robi komorę gazową z tego niewątpliwie pięknego auta. :cry2:

Dla jednych więcej niż marka.........

Dla innych skuteczne narzędzie do lansu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam przestalem lubic gaz juz dawno , ale na jednym baku benzyny przy zwyklej jezdzie przejezdzam ok. 250 km :lol: , ale tu taka ciekawostka dla ludzikow , BMW e92 coupe od AC Schnitzer z silnikiem V10 5L zasilana na LPG :roll: :twisted:

http://www.ac-schnitzer.de/en/bmw-cars/garage/concept-cars/2007-gp310-gas-powered/

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
pewnie samochod przyjechal z wloch lub holandii, bardzo czesto handlarze sprowadzajac samochody z tych krajow pisza, ze zainstalowana jest oryginalna instalacja gazowa... a to oczywiscie g... prawda

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam przestalem lubic gaz juz dawno , ale na jednym baku benzyny przy zwyklej jezdzie przejezdzam ok. 250 km , ale tu taka ciekawostka dla ludzikow , BMW e92 coupe od AC Schnitzer z silnikiem V10 5L zasilana na LPG

http://www.ac-schnitzer.de/en/bmw-cars/garage/concept-cars/2007-gp310-gas-powered/

 

To już jest przesada moim skromnym zdaniem, ale oni robią to co się sprzedaje. Silnik pewnie został od strony mechanicznej przystosowany do LPG. Tutaj bardziej chyba chodzi o ekologię,bo nie wydaje mi się, aby taki motor zużywał mało gazu.

 

pewnie samochod przyjechal z wloch lub holandii, bardzo czesto handlarze sprowadzajac samochody z tych krajow pisza, ze zainstalowana jest oryginalna instalacja gazowa... a to oczywiscie g... prawda

 

Stawiałbym na Holandię. Tam olej rzepakowy w Dieslu i gaz w PB jest na pożądku dziennym. Zainteresowało mnie stwierdzenie "limitowana seria". Tej instalacji napewno nie podłączał producent (BMW AG), bo zapewne nie byłaby ona widoczna (i węże nie wisiałyby sobie swobodnie).

Dla jednych więcej niż marka.........

Dla innych skuteczne narzędzie do lansu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.