Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

No witka.

 

Mieszkamy w Potters Bar blisko skrzyżowania M25/M1 na północy Londynu.

 

Posiadam dwa Jeepy i jestem zatwardziałym off-roadowcem.

 

Przyszedł czas pożegnać się z jednym z nich wiec szukam czegoś co zadowoli moją żonę ;)

Zawsze chciała Jeepa wiec kupiliśmy Jeepa a nie długo potem drugiego.

Teraz mi mówi ze zawsze chciała BMW no to chyba trzeba jej życzenie spełnić.

 

Pod uwagę są brane tylko BMW na bene bo rocznie robimy nie wiecej niż 3000 mil wiec chcemy jakiś duży silnik najlepiej kombi. W planie jest silnik 4,4i.

 

Przygoda z BMW zaczęła się w 2006 roku gdy brat zakupił sobie Czerwoną E34 518i Anglika jako ze pracujemy w UK i dane mi było jechać nią samemu w podróż do Cambridge z Warszawy.

 

Ta Czerwona BMW zrobiła ogromne wrażenie na Niemcach gdy jechałem autobahnem bo była w nienagannym stanie.

Ja byłem pod wrażeniem rownież. Po tamtej BMW zostało piękne wspomnienie bo brat sprzedał ja a teraz on żałuje bo sobie mógł zostawić ja jako Classic Car. Przejechalem nią osobiście 4000 mil i skoro auto z 1990 mogło tak jeździć to po roczniku 2005 - 2006 mogę się spodziewać rownież super przeżyć.

 

No tyle na początek.

 

Pozdrawiam Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich członków klubu i uczestników forum.

Od około 6 miesięcy jestem posiadaczem BMW 525 TDS z 1992 r. w wersji touring.

Pomimo sporego przebiegu - ponad 376 tyś. km jestem zadowolony z autka. Oczywiście pojawiały się drobne problemy,

które dzięki m.in. waszym podpowiedziom udało się rozwiązać ;). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Bracia i Siostry Zapaleńcy!

Wątek pewnie nie czytany przez nikogo, z wyjątkiem samych nowicjuszy, ale karnie, wg regulaminu i staropolskiego zwyczaju, chciałbym wszystkich powitać.

Na forum od dłuższego czasu jako czytacz, lecz nadszedł czas na jakiś dialog.

BMW jako marka nie istniała dla mnie do czerwca zeszłego roku, kiedy trochę przypadkiem, wsiedliśmy z żoną do 1-ki, która pomimo niedoborów mocy (116i) i ceny napinającej trochę ustalony na kupno auta budżet, została naszą "Bunisławą" :) Dziś wiemy, że następny samochód, do którego kupna już się przymierzamy, to będzie na pewno BMW. Szczerze mówiąc nie posądzałem się nigdy o to, że stanę się takim ortodoksem :) Zresztą, znacie pewnie to uczucie z autopsji...

Niech Moc będzie z Wami!

Tomek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

niestety nie pochwale się na razie samochodem bo po 3 latach sprzedałem ukochaną jedynkę miałem kupić coś innego ale od sprzedania dwa tygodnie temu ponownie postanowiłem kupić jedynkę:) Jak już coś kupię to się pochwalę:)

 

Witamy,

 

nie żałujesz teraz że sprzedałeś swoją "ukochaną" jedynkę ???

znaleźć dobry samochód nie jest tak łatwo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.