Skocz do zawartości

Xenon czy warto???


dawidowicz128

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich. posiadam bmw e34 z 1990 r. Ostatnio myślę na temat xenonow. I tu pojawia sie moje pytanie co sądzicie o xenonach w e34. bardzo ale to bardzo prosze o zdjęcia waszych piątek posiadających xenony dodam ze interesuje mnie temp. 6000k. jeszcze raz prosze o wasze opinie i zdjęcia. serdecznie pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie założone 6000k. Lepiej pewnie świeciły by 4300, bo zdaje się że o takiej temp. wychodzą w autach z seryjnie założonymi xenonami, ale te które ja mam świecą i tak bardzo ładnie, nie porównywalnie lepiej niż zwykłe żarówki. Wg mnie nie zastanawiaj się, tylko zakładaj

Raz że w nocy jazda jest znacznie przyjemniejsza dwa że auto wygląda zajebiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drodzy przedmówcy, z tego co pamiętam to do ksenonów,powinny być spryskiwacze--pomyślcie o tym?,bo was ktoś opierniczy za oślepianie---chyba dobrze pamietam-jesli się myle to sorry,,,,poza tym ,mam wrażenie że im bardziej więcej temp. czyli 'flioletu''tym sie gorzej widzi przed autem,jechałem kiedyś w nocy e39 z fioletami, paskudna była pogoda-PORAZKA-moje zdanie w tym temacie--zaznaczam są to moje opinie--please nie krytykować pzdr :arrow: :arrow: :arrow:
"" jedż z butem ,ale nie na kapciu"", mów co myślisz , rób co mówisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dwóch osłów założyło xenony jeden do fiata sienny a drugi to ma w jakimś citroenie chyba C2

koledzy nie chcieli byście ich MIJAĆ W SŁONECZNY DZIEŃ A CO DOPIERO W NOCY

nie wiem czy policja tego nie widzi ?????????

fakt że w reflektorach z soczewką można dokładnie wyrególować ale w e34 pierw reflektor umyć i sprawdzić jak po takim zabiegu świeci a nie wywalać niepotrzebnie kasy na coś tak dyskusyjnego

zresztą wszyscy oferują zestawy ale jakoś nie spotkałem się z żarówkami pojedyńczymi np. we wzorze H-7

acha żeby było jasne w moim E39 miałem xenony po włączeniu mrugły jasno a po tym nic nie było widać i kupiłem nowe reflektory IN PRO i mam H-7 i świecą daleko i jaśniutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie. Dopiero teraz mam ogromny dylemat. 6000k czy moze 8000k. Po przeczytaniu kilku postów naprawde już sam nie wiem. Więc proszę Was o pomoc i jakieś fotki. pozdrawiam

Im więcej tym kolor jest bardziej fioletowy.Jak ci się taki podoba to bierz 8000 ale w nocy słabo to świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego tez prosiłbym o wasze fotki. Niestety nikt z moich znajomych nie ma takiego typu xenonów i nie mam porównania takiego realnego oczywiście. Na jednej z aukcji allegro jest napisane ze właśnie 6000K daje białe światło z poświatą niebieskiego a na następnej już że to właśnie 8000k ma takie właściwości bo w 6000k nie ma zadnej poświaty niebieskiego. dla wyjaśnienia dodam że chciałbym właśnie taki delikatny odcień niebieskiego. bo jeżeli chodzi o 12000k to dla mnie całkowita dyskwalifikacja bo już widziałem takie wynalazki w akcji i szczerze myślę że żarówki z urządzeń do sprawdzania prawdziwości banknotów dają taki sam efekt. ale to już tak całkiem na marginesie i to jest wyłącznie moje zdanie. także prosze o rady i jakieś fotki. [/b]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.