Skocz do zawartości

czy warto kupic to BMW? czy ktoś ja oglądał?


bmw535i89

Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3350139

 

Gośc mowi ze ja sprowadzil dla siebie i sprzedaje z powodu wyjazdu. Podobno jest z nia tylko jeden problem tzn na wolnych obrotach stojac w miejscu silnik nierowno pracuje ale nie jest to falowanie obrotow tylko nierowna praca ponoć zniknie po regulacji obrotow. Dzine tez jest to ze grill jest od modelu nowszego a maska nie wiec moze to wygladac na dzwona:)

 

Prosze o info kogos kto ogladal auto lub kogos kto wie cos na temat tego auta.

howgh!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie przód pozostawia wiele do życzenia w sensie złożenia go przez kogoś. I ta maska z grillem zupełnie nie do pary :duh:

Może nie było wielkiego dzwonka, a tylko ktoś miał głupi pomysł zmiany grilla, a nie wiedział,że maska też musi być inna. Ja bym obejrzał i dokładnie poszukał napraw blacharskich. Jeśli pod tym kątem będzie bez zarzutu, to ładną będziesz miał rakietkę :cool2: bo reszta auta sprawia pozytywne wrażenie.

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa duże minusy jak dla mnie to:

1. Znaczek ///M na progu oraz przypuszczalnie na tylnej klapie (choć tam nie widać dokładnie). Może nie jest to wyznacznik jakości, ale może świadczyć o dość intensywnym "używaniu" auta.

2. Wspomniany nieoryginalny grill. Raz, że wygląda ohydnie do pary z wąskim przetłoczeniem na masce, a dodatkowo może świadczyć o wypadkowej przeszłości.

 

Porządnie sprawdziłbym blacharsko i mechanicznie ten samochód, najlepiej w ASO albo w naprawdę zaufanym warsztacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tfuuu mialem napisac ze falowanie obrotow wg. sprzedajacego zniknie po wyreulowaniu zaworow:Pa nie wyregulowaniu obrotow taka mala literowke zrobilem:) ponoc mial to zrobic ale juz mu sie nie chce a ja sie zastanawiam czy to sie pozniej nie skonczy np na remoncie glowicy jakisc gniazd zaworowych czy prowadnic i innych pierdol a to wchodzi juz w koszt 1000 zl:P

 

Moze mi ktoo

howgh!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przebiegiem to go trochę poniosło...

Cena bez rewelacji.

Grill po lifcie :lol: .

Ze zdjęć wygląda przeciętnie więc na żywca pewnie złom.

 

Inna sprawa, że roczniki E34 robią już swoje.

 

Są to informacje subiektywne :P i oczywiście mogę się mylić...

"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leni ogladales ten model z bliska czy tylko tak na oko?

 

wg mnie wyglada lepiej niz przecietnie i wcale nie wyglada na zlom a za zdjec wrecz na stan bdb:). Jedynie ten przod robi zle wrazenie i rodzi podejrzenia:)

 

A co do objawow szarpanej pracy silnika na wolnych obrotach ktos wie czym to moze byc spowodowane? i jakie moga byc koszty naprawy?

howgh!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co 3 tygodnie temu nie wiedzial ze bedzie wyjezdzal???? Szybkie w takim razie i pochopne decyzje podejmuje ten wlasciciel........moze dlatego sprzedac chce od razu ten samochod bo sie zbyt pospieszyl i cos w nim ni gra...........i tak dalej trelemorele..........IDz obejzyj, przypatrz sie, sprawdzic na warsztacie i wtedy OCENIAC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ jakie częsci zostały wymienione. Wszystko to świadczy o tym, że przyczyn nierównej pracy szuka od trzech tygodni. Nie chce mu się zaworów wregulować? Według mnie od tego zaczął i nie dało to rezultatu.

Odpuściłbym sobie to auto z jednego powodu. Sprzedawca jest krętaczem (cieńkim) ze złym gustem (odpustowe klamki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.