Skocz do zawartości

Dolnośląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znacie jakis dobry i w przystepnych cenach zakład gdzie zrobili by polerkę lakieru.

 

Mam kolegę co ładnie temat ogarnia. Jak coś pisz na pw.

http://www.auto-scanners.com/PIC/bmw-icom-a2-b-c-792L_1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 865
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

może ktoś powiedzieć gdzie we Wrocławiu zrobić dobrze pełną geometrie z ustawianiem kątów w e46? i jaki to mniej więcej koszt?

 

Zbieżność z kątami świetnie zrobi Ci Rysiek z http://www.pkt.pl/wozniak-ryszard-elektromechanika-pojazdowa/2823279/5-1/

Gość robi to dokładnie i dobrze.

 

 

dziś jadę do niego na 18. Konrad robiłeś już u niego geometrie? Ma dobry sprzęt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

szukam godnego zaufania warsztatu specjalizującego się lub mającego pojęcie o obsłudze pojazdów BMW, alternatywnego do Stando.

W różnych źródłach nie znalazłem wielu opinii na temat LS Auto z Klimasa we Wroc. Czy ktoś może coś więcej powiedzieć o tym warsztacie?

Byłem w Stando, poziom napraw ok, ceny to inna kwestia. Podsumowując całościowo nie do końca jestem wniebowzięty. Mam wrażenie, że czasem trochę naginają rzeczywistość.

 

Gdzie aktualnie najlepiej naprawiać e61. W najbliższych dniach muszę wymienić tarcze+klocki przód i jeden wahacz. Co polecacie?

Fajnie by było w południowej części miasta lub pod :D

 

Pzdr

Edytowane przez Fryzjer_wro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czym mówisz, nie jest naprawą tylko wymianą części eksploatacyjnych.

 

W normalnych pieniądzach i solidnie zrobi Ci to Sport Technika na Rogowskiej. Serwisowałem tam samochód parę razy i zawsze rzetelnie podchodzili do sprawy.

Nie naprawiają tylko BMW, ale jeżdżą BMW i znają się na BMW. Przynajmniej takie były moje odczucia.

 

http://www.sport-technika.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Dxtr71 czy to naprawa czy wymiana eksploatacyjna to nie ma znaczenia. Dziś eskloatacyjna a jutro naprawa może się przytrafić.

Nie ma się co za słówka łapać, bo to nie forum prawne :8)

 

co do Sport Technika, to po Twojej wypowiedzi wynoszę, że już tam nie serwisujesz autka. Czy się mylę?

 

Na zasadnicze pytanie odnośnie LS Auto z Klimasa nie otrzymałem odpowiedzi.

 

Co do Bęben serwis - tam się nie wybieram. Warsztat specjalizujący się w danej marce, do tego z takim podejściem (nie ten to inny przyjedzie naprawić/długi czas napraw) juz przerabiałem, skończyło się m.in. naprawą skrzyni biegów po wymianie w niej oleju.

 

Precyzując szukam alternatywy dla Stando, warsztatu który ma pojęcie co robi, a stawki jednak ma niższe. Nie potrzebuję oprawy jak w Incape i Stando :D bo auto ma już swoje lata. Prosta sprawa: wymagam by usługa była wykonana należycie w uczciwej dla dwóch stron cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś szuka dobrego oponiarza to polecam BZOMA Szybki Serwis ul. Małopanewska 2 (obok stacji Shell). Rzetelnie i szybko poprawili i doważyli koła a auto jedzie teraz jak przyklejone...

 

Nie polecam za to oponiarza na ul.Żernickiej https://plus.google.com/110543459514175341702/about?gl=pl&hl=pl

 

Skasował mnie dokładając 65g na koło zamiast rzetelnie rozwiązać problem wibracji auta przy większych prędkościach.

Musiałem wykłócać się o zwrot pieniędzy...

http://www.auto-scanners.com/PIC/bmw-icom-a2-b-c-792L_1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Od skrzyń to polecam chłopaków z Mirkowa, spotkałem się z nieprzychylną opinią o Łobodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelecialem watek wstecz mniej wiecej do polowy i w sumie wychodzi na to, ze nie ma typowego bmw serwisu dobrego poza stando i pewnie aso ? z aso nie korzystalem, w stando byla kiedys moja e39 niestety nie znalezli rozwiazania jednego problemu, raz robili mi wyciek gdzie zwykle warsztaty sobie nie poradzily a oni od razu stwierdzili, ze to uszczelka obudowy filtra, zrobili i bylo ok. Generalnie przydal by sie taki serwis jak stando ale jednak tanszy...

Gdzie swoje serwisujecie? Potrzebowalbym wymienic filtr paliwa i swiece w e90 ale boje sie ze zwykly mechanik sobie nie poradzi choc moze sie myle czy to skomplikowane? Dawniej w e39 w takim zwyklym warsztacie spartolono mi kilka rzeczy, ktore potem w stando poprawialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bęben czy Autochip tez są w stanie wymienić filtry czy świece , takich rzeczy nie da się spieprzyć. Cena to inna sprawa.

 

Chyba otworze warsztat naprawy BMW z normalnymi cenami ale przypuszczam ze wtedy terminy miałbym na miesiąc do przodu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sens wymieniać swiece? przejechalem autem 46k km odkad go kupilem, nie wiem kiedy poprzedni wlasciciel wymienial i czy w ogole byly wymianiane (przebieg 146k km).

Z autem sie nic nie dzieje, ale niedlugo chyba bede klapki w kolektorze robil i moze przy okazji bym swiece wymienil.. chyba, ze swiece dlugo potrafia wytrzymac i ich nie wymieniac bo szkoda kasy?

Sprzedam:

1. Ekran, IDrive, radio, gniazdo aux do F30

2. Sprzedam tłumik do F30 328i z wersji sportline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na przegladzie w aso przed zakupem auta wyszlo , ze 2 szt swiec sa do wymiany a filtr paliwa jest z roku 2009 wiec chce to zrobic. Niestety przy swiecacah z tego co mi powiedzieli jest rtoche roboty trzeba sciagac kolektor, np. stando liczy za to az 330 zl, do bebna nie bede jechal wiele razy go pytalem to ceny ma podobne a wiele razy wyzsze niz stando ale bez faktury. Ile by policzyl ten na strzegomskiej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sens wymieniać swiece? przejechalem autem 46k km odkad go kupilem, nie wiem kiedy poprzedni wlasciciel wymienial i czy w ogole byly wymianiane (przebieg 146k km).

Z autem sie nic nie dzieje, ale niedlugo chyba bede klapki w kolektorze robil i moze przy okazji bym swiece wymienil.. chyba, ze swiece dlugo potrafia wytrzymac i ich nie wymieniac bo szkoda kasy?

 

Gratuluje podejscia. Jak nie wiesz jaki sens, to chociaz bys googli uzyl i zobaczyl po co one tam sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na przegladzie w aso przed zakupem auta wyszlo , ze 2 szt swiec sa do wymiany a filtr paliwa jest z roku 2009 wiec chce to zrobic. Niestety przy swiecacah z tego co mi powiedzieli jest rtoche roboty trzeba sciagac kolektor, np. stando liczy za to az 330 zl, do bebna nie bede jechal wiele razy go pytalem to ceny ma podobne a wiele razy wyzsze niz stando ale bez faktury. Ile by policzyl ten na strzegomskiej?

 

Co do Kamila - zadzwon, spytaj. Operacja faktycznie wymaga zrzucenia paru rzeczy z auta i jest dlugotrwala.

http://turbo-rkf.prv.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.