Skocz do zawartości

Dolnośląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Kamil jest w porzadku. Robilem u niego turbo osobiscie. Nie puszcza oleju, pompuje dobrze. Troche gwizdze, ale gwizadanie podobno nie jest nienormalne. Moze sie brac troche z nieszczelnosci przy rurach intercoolera. Wirnik wazne zeby byl caly i luzu wzdluznego 0.

 

Kamila polecam szczerze, nie zedrze i zrobi jak dla siebie. Plucze, myje, wymienia odmy i filtry. Robi kompleks od razu bez lipy.

Robi tylko na melecie a to wazne! Zero chin!

 

 

No właśnie ja mam wyszczerbienia na wirniku, ponoć loozów nie ma. Czy to oznacza, że czeka mnie tylko kupienie nówki ?

Sprzedam:

1. Ekran, IDrive, radio, gniazdo aux do F30

2. Sprzedam tłumik do F30 328i z wersji sportline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 865
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Duzo osob z woj Dolnoslaskiego poleca Beben serwis przy legnickiej 52a mam do nich kawalek,, ale czy sadzicie , ze beda w stanie poradzic sobie z takim raczej zlozonym problemem? Potrafia z zacieciem podejsc do tego typu problemow czy raczej wymieniaja czesci?

 

viewtopic.php?f=72&t=204515&p=1507845#p1507845

 

A cenowo nie sa chyba najkorzystniejsi bo pytalem kiedys o wymiane dwoch przewodow do wspomagania to kosztuje to u nich az 250 zł... ? Jak ktos moze podac jakies wartosci napraw, ktore tam robil bede wdzieczny, bo boje sie tam pojechac zostawic auto i otrzymac telefon po dniu czy dwoch, ze za diagnoze 500 zł policza , a dodatkowo pewnie nic nie wymysla :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam jakiegos dobrego serwisu dla e92, ktory podola z

- wyskoczyl mi jakis blad skrzyni biegow (skrzynia automatyczna) wracalem z trasy i akurat przed samym wroclawiem, nie moglem przejsc na tryb manualny. Wyskoczyl komunikat na navi,ze zostaly ograniczone osiagi i musze kierowac sie do serwisu bmw... po czym teraz nie moge ruszyc ani w jedna ani w druga.

- blad doswietlania zakretow (bikseson)

- engine check - podczas mocnych przyspieszen wlacza sie ta kontrolka, dzieki czemu kazdemu przyspeiszeniu nawet lekkiemu towarzysza szarpniecia. po zgaszeniu i odpaleniu blsad znika az do wlasnie gwaltownych przyspeiszen i problem sie powtarza.

 

Pomyslalem,ze moze sprawdze jakis serwis na przedmiejskiej lub legnickiej 52a zanim orzna mnie w aso. Moze ktos cos pomoc, polecic? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Duzo osob z woj Dolnoslaskiego poleca Beben serwis przy legnickiej 52a mam do nich kawalek,, ale czy sadzicie , ze beda w stanie poradzic sobie z takim raczej zlozonym problemem? Potrafia z zacieciem podejsc do tego typu problemow czy raczej wymieniaja czesci?

 

viewtopic.php?f=72&t=204515&p=1507845#p1507845

 

A cenowo nie sa chyba najkorzystniejsi bo pytalem kiedys o wymiane dwoch przewodow do wspomagania to kosztuje to u nich az 250 zł... ? Jak ktos moze podac jakies wartosci napraw, ktore tam robil bede wdzieczny, bo boje sie tam pojechac zostawic auto i otrzymac telefon po dniu czy dwoch, ze za diagnoze 500 zł policza , a dodatkowo pewnie nic nie wymysla :/

 

Zobacz sobie na daty tych pozytywnych opinii w/w osób wszystkie praktycznie sa z przed dobrych paru lat ja nie polecam Bebna to zwykły cwaniaczek który chce wyciągnąć jak najwięcej kasy jak najmniejszym kosztem. Naprawiałem u niego auto i bardzo się zawiodłem ceny z kosmosu nie zrobił wszystkiego co miało być zrobione a ponadto traktował sobie moje auto jak służbowe jeżdżąc sobie nim bez mojej zgody i wiedzy. Zrobisz jak uważasz twój samochód i twoja kasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja tam nie wiem, jechalem z taksowkarzem jego e32 730i V8 i chwalil bebna.

Ma najechane ponad 400tys tym autem i chodzi jak zegarek a robi tylko u niego.

 

Kiedys sprobuje moze, zobaczymy co naprawde wart.

 

Ciezko o kogos do BMW we Wroclawiu oprocz ASO, kogo wszyscy chwala.

 

Moje polecic Adriana z ADT Tunning. Generalnie Adrian jest bardzo dobry, szczegolnie do nowych furek bo ma duza wiedze z zakresu elektorniki samochodowej i wiedze diagnostyczna. Robilem u niego 2.5TDI ojca i jestem bardzo zadowolony. Robota pierwsza klasa a cena naprawde konkurencyjna.

 

Moje autko dzisiaj tam jedzie, dam znac jak poszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, potwierdzam, Beben Serwis to partacz.

 

Partacz to może złe określenie bo zna się na robocie, problem jest myślę taki ze on zdaje sobie sprawę ze we Wrocławiu jest niewiele serwisów specjalizujących się w BMW i po prostu to wykorzystuje robiąc szybko i na "odpieprz się Pan jest zrobione". Ja widziałem go przy pracy wszystko raz, dwa, trzy tu stuknąć tam klepnąć działa to super bo za brama już następny klient czeka z kasa. To nie jest gość który jest zegarmistrzem w swoim fachu. Ponadto jego stosunek do klientów pozostawia wiele do życzenia momentami czułem się tak jak by mi łaskę robił ze naprawia moje auto. Termin odbioru ustalony na poniedziałek ale co tam klient poczeka auto odebrałem 2 tygodnie po wyznaczonym terminie i to po mojej zdecydowanej interwencji gdzie nawet nie usłyszałem słowa przepraszam. Wymiana osłony przedniej szyby 500zł!!!! mało ze stołka nie spadłem jak to usłyszałem wymieniłem za 130 w Nord-Glass. Naprawa zawieszenia nie ma problemu "będzie pan zadowolony", tylko po co się męczyć ustawiając zbieżność na obu osiach jak można tylko na przedniej a klient niech se jeździ. Po 3 miesiącach zniszczone tylne opony plus koszty ponownego ustawienia zbieżności itd.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beben-Serwis

ul. Legnicka 52a

(obok C.H. Magnolia)

54-204 Wrocław

 

Bardzo polecam, miła obsługa i profesjonalizm. Ciężko tam trafić, to za budynkiem banku koło wiaduktu, przy rondzie na magnolii. Najlepiej podpytać kogoś jak się bedzię na miejcu. Niedrogo biorą, choć mam wrażenie że deczko na cżęściach przycinają.

 

AUTO-CHIP

ul. Przedmiejska 1

54-201 Wrocław

 

Na razie nie robiłem u nic nic poważnego. Póki co wrażenia takie sobie. Nie działała mi klimatyzacja w jednej strefie i zastanawiałem się czy coś nie tak z elektroniką w panelu. Odstawiłem auto u nich na jeden dzień, posprawdzali, podpięli do komputera, nie naprawili. Diagnoza: "prawdopodobnie klapki lub siłownik w klimatyzacji, potrzebne rozebranie całej deski rozdzielczej", auto nienaprawione. Skasowali 240zł.

 

Panowie z obu serwisów prawdopodobnie są braćmi - wywnioskowałem po dyplomach na ścianach.

 

Czeka mnie prawdopodobnie wymiana nagrzewnicy, gruby temat. Ktoś to robił już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam Wszystkich

Mam takie pytanko znacie jakiś warsztat zajmujący się naprawą szyberdachów we Wrocławiu lub okolicach?

 

http://wroclaw.autoteam.pl/katalog/wyposazenie/szyberdachy/stolarski-dariusz-szyberdachy,40568.html

 

Sorry, ze tak pozno ale szczerze polecam. Jedyny fachowiec, ktorego znam. Robi tylko szyberdachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulica torfowa- stary i dobry zakład od szyb- ceny na tyle dobre ze jak tam bylem ostatnio to podczas mojej wymiany bylo ze 2 innych "szybiarzy" i robilo zakupy u niego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie wymienić przednią szybę we Wrocławiu? Zależy mi na porządnej robocie.

 

Kolego - przede wszystkim nie oszczedzaj na kleju. Szyba szyba ale ja mialem np prosta szybe a powietrze swistalo prawym gornym rogiem.

Powod? Poprzedni wlasciciel mojego punto bylego uzyl najtanszego kleju, ktory puscil z czasem.

 

Nastepnym razem klej kosztowal mnie wiecej niz klejenie ale szyba byla przyklejona naprawde profi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli to że oddając auto do warsztatu mam im powiedzieć jakiego kleju mają użyć? Właśnie świstu wiatru i przeciekania się boję najbardziej. Jednak ori to ori. Zdecydowałem się na warsztat autoszyby.pl na krakowskiej 29. Dam opinię po czasie.

Ja wymieniałem osłonę przedniej i tylnej szyby w Nord Glas na Karkonoskiej i jestem zadowolony z usługi wszystko ładnie i równo założyli wiatr nie świszczy ani nic nie przecieka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Turbo-RKF Kamil Fałek. Poratował mnie ostatnio z padniętym turbo (i nie tylko). Z naprawy jestem bardzo zadowolony. Kamil wszystko dokładnie sprawdza i przedstawia różne opcje naprawy i stara się dopasować do budżetu, jakim dysponuje klient. Ma dojścia do części w dobrych cenach, sam je załatwia i kupuje (dla mnie jechał specjalnie aż 30km po wąż od IC). Jest co naprawda trochę zawalony robotą, ale to raczej dobrze o nim świadczy. U mnie naprawa przez to się wydłużyła, natomiast poinformował mnie o tym i przeprosił za obsuwę. Aha, najważniejsze - 12 miesięcy PISEMNEJ gwarancji na naprawy na regenerowanych podzespołach, 24 miesiące na nowych. :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.