Skocz do zawartości

Małopolskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 863
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Miał ktoś do czynienia z serwisem Auto serwis Nowak GOZDZIKOWA 20 Kraków?

Może ktoś polecić/odradzić?

 

http://dobrymechanik.pl/mechanicy/krakow/auto-serwis-nowak-mechanika-regeneracja-turbosprezarek.html

 

Mam zamiar regenerować i hybrydować u nich turbinę i nie wiem czy oddawać moją moc w ich ręce?

Opinie na dobrym mechaniku mają świetne, ale każdy wie jak to bywa z internetowymi opiniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Może mi ktoś coś powiedzieć o Vtechu w Krakowie? Planuje tam podwyższyć moc silnika i chciałem zaczerpnąć opinii.

 

ja tam robiłem chipa + depf out dla mazdy ok 2 lata temu, mazda do dziś śmiga w firmie bez problemów :)

 

jeszcze 2gr. słowem o PiM i Centrum BMW... chciałem doposażyć swoje e46, obydwa serwisy kazały napisać @ i do dziś (2/3 miesiące) czekam na wycene\ę :lol: także tego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czy może ktoś polecić jakiś doświadczony w detailingu zakład? Chciałbym nałożyć powłokę ceramiczną na lakier. Okolice Kraków, Tarnów.

I ja z chęcią się dowiem - ktoś coś wie?

 

With mobilephone sent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Leo1971 napisał(a):

Czy może ktoś polecić jakiś doświadczony w detailingu zakład? Chciałbym nałożyć powłokę ceramiczną na lakier. Okolice Kraków, Tarnów.

I ja z chęcią się dowiem - ktoś coś wie?

 

With mobilephone sent.

 

Ja robie wszystkie auta u Piotra z Wieliczki:

 

http://detailingservice.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

 

Leo1971 napisał(a):

Czy może ktoś polecić jakiś doświadczony w detailingu zakład? Chciałbym nałożyć powłokę ceramiczną na lakier. Okolice Kraków, Tarnów.

I ja z chęcią się dowiem - ktoś coś wie?

 

With mobilephone sent.

 

Ja robie wszystkie auta u Piotra z Wieliczki:

 

http://detailingservice.pl/

szkoda że tak późno, ale dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczepaniak??? Chyba kolego nigdy tam nie byłeś... ODRADZAM. Pojechałem tam na przegląd zimowy (taką oferte mieli) coś strukało przy hamowaniu... Oczywiscie wszytko ok powiedzieli. Nie dało mi to spokoju i sam w domu na lewarku na zewnatrz wieczorem podnioslem auto i widze ze lacznik stabilizatora jest tak wybity ze guma z niego zeszta w srodku piasek i rdza... To Panowie jak oni tego nie widzieli to strach pomyslec jak olej wymieniaja (o ile to robia) Bo widzialem juz takie rzeczy ze inspekcje skasuja i niby wymiana heheh.... Inny razem byłem z usterka wibracji w samochodzie oczywiscie nie znalezli to skasowali mnie za godzine robocza mechanika a ze sie opierd.... to wyszlo 3h i rachuneczek prawie 3 stówki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam warsztat w Nawojowej właściciel Zenon Mężyk "ZeCar"

w Sprawach elektroniki elektromechaniki i mechaniki fan marki Mariusz naprawia w domu na Sienkiewicza zainteresowanym podam nr na priv (wszelkie przeróbki odblokowanie ukrytych funkcji doposażanie)

Posiada program ten co w serwisach ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie cytuj odpowiadając bezpośrednio pod postem!!!

Tu podaje dane kontaktowe do warsztatu który polecił mateuszski: http://mapa.targeo.pl/zecar-serwis-zenon-mezyk-nawojowa~5422991/q-service-serwis-samochodowy/adres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cześć,

 

poszukuję pilnie warsztatu w Krakowie do sprawdzenia E87 przed zakupem. Ktoś korzystał z takiej propozycji w którymś z warsztatów? Chyba i tak w poniedziałek dzwonienie po wcześniej polecanych warsztatach i pytanie o taką ofertę.

 

Na pewno odradzam Motomagic na Vetulaniego.

Edytowane przez k233
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Sporo osób polecało tu na forum PKW Auto Service z krakowa dlatego zdecydowałem się u nich na wymianę rozrządu w silniku N47, niestety zawiodłem się ponieważ panowie podczas składania silnika zapomnieli założyć uszczelkę którą zaznaczyłem na obrazku poniżej przez co pojawiło się kilka problemów i dodatkowe koszty z tym związane. Niestety nie mogę polecić tego warsztatu.

 

http://i65.tinypic.com/vytqc6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.