Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję konkretnych warsztatów do swapu bmw e39 i e46. Proszę o odpowiedzi na PW. Warsztaty dobrze jak by były w Warszawie albo w niedalekiej okolicy. Pozdrawiam

 

Na pulawskiej 148/150 w wawie jest KGP. To sa specjalisci ktorzy specjalizuja sie miedzy innymi w samochodach z wycietym dpfem. Stanowczo polecam. Napewno beda umieli doradzic.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje warsztatu który miałby lawetę i zna się na x-ach a konkretnie na napędach 4x4

Wczoraj żonka mi powiedziała że coś się dzieje w bejcy , w kole coś stuka . Wyjechałem na test i ledwo wróciłem a w zasadzie to na luzie wepchnełem do garazu .

Wypiął mi się prawdopodobnie napęd z prawego koła , na napędzię przy skręcie nie mogłem ruszyć coś nieźle napierniczało metalicznie z prawego koła , na luzie wepchnełem.

 

Od dawna nic się nie działo , jedyne co zauważylem to manszeta rozerwana ale to nie tłumaczy tego że ruszyć nie mogę prawe koło bardzo dziwnie się zachowuje , bije stuka metalicznie ....... nie da się woogóle jechać w tym stanie nie dojadę nawet do warsztatu , holowanie raczej też odpada .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa. Wymiana oleju i filtra w F30. Najchętniej okolice Ursynowa i Mokotowa

Pytam, bo to łatwy temat, ale też łatwy do naciągania i oszukiwania.

 

wymien sam ?

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję sprawdzić E60 przed zakupem w Warszawie. Jestem z Łodzi i nie znam warszawskich serwisów. Czy warto zapłacić za ASO - bawariamotors czy inny ? Czy takie serwisy jak aseco, mcars lub auto-klinika są w stanie solidnie sprawdzić auto ? Może coś innego polecacie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegląd przedzakupowy finalnie zrobiony w BawariaMotors na Czerniakowskiej.

Kilka słów podsumowania. Całość zajęła lekko ponad 2 godziny. Sprawdzenie + wydruk historii z systemu. Sprawdzenie akcji serwisowanych ( od razu została zrobiona zaległa), sprawdzenie blacharki, sprawdzenie podzespołów i sczytanie parametrów. Liczyłem mówiąc szczerze na dokładniejszą analizę ale nie jest źle. Koszt całości niecałe 500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegląd przedzakupowy finalnie zrobiony w BawariaMotors na Czerniakowskiej.

Kilka słów podsumowania. Całość zajęła lekko ponad 2 godziny. Sprawdzenie + wydruk historii z systemu. Sprawdzenie akcji serwisowanych ( od razu została zrobiona zaległa), sprawdzenie blacharki, sprawdzenie podzespołów i sczytanie parametrów. Liczyłem mówiąc szczerze na dokładniejszą analizę ale nie jest źle. Koszt całości niecałe 500zł.

I jaka decyzja?

-------------------

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jeżeli chodzi o BMW to polecam TYLKO britcarparts z rembertowa. Serwisowałem tam swoją dawna e39 a obecnie e60 530d. W 530d miałem problem z brakiem mocy :| Chłopaki z britcarparts usunęli DPF-a i dodatkowo podnieśli moc o 10% :D

BMW jeździ jak szalone. :shock: :D Polecam wszystkim którzy cenią sobie profesjonalizm , wiedzę i doświadczenie w tym co robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jeżeli chodzi o BMW to polecam TYLKO britcarparts z rembertowa. Serwisowałem tam swoją dawna e39 a obecnie e60 530d. W 530d miałem problem z brakiem mocy :| Chłopaki z britcarparts usunęli DPF-a i dodatkowo podnieśli moc o 10% :D

BMW jeździ jak szalone. :shock: :D Polecam wszystkim którzy cenią sobie profesjonalizm , wiedzę i doświadczenie w tym co robią.

 

Mam nadzieje ze jestes zadowolony ze chlopki ci usuneli DPF teraz bediesz mogl nalykac sie troche zwiazkow rakotworcych z dizla i podac je przechodnia i srodowisku ale duza partia skonczy na twoim aucie czyli na tobie. :cool2:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
(W-w i okolice)

jak już piszesz skrótami to miej pojęcie o tym.

W-w to Wrocław.

W-wa to Warszawa.

chyba że województwa pomyliłeś :norty:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydobywa mi sie spod maski bialy dym podczas postoju, oraz gdy wlacze zimny nawiew jest nie przyjemny zapach w aucie, jakby spalenizna. Dym wydobywa sie od strony pasazera (okolice odmy, turbiny). Chcialby byc podczas diagnozy. Pacjent to Bmw 1 e87 silnik 118d

 

 

 

 

Nikt nie ma mechanika godnego polecenia ? Proszę o pomoc, ważna sprawa. Lub jeśli ktoś ma garaż, troche kluczy i czasu to możemy sami sprawdzić, oczywiście nie za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.