Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony polecaniu warsztatów. Dosyć dokładnie go sprawdziłem i nie znalazłem nic na temat, który chce opisać. Lakierników i blacharzy wymienionych jest kilka stron, więc mój wpis nie będzie się odnosił czysto do tematy blacharz-lakiernik. Miałem przypadek, że samochód został uszkodzony na zasadzie wgnieceń delikatnych acz widocznych -szkoda parkingowa. Początkowo myślałem, że będę musiał lakierować prawie cały bok. Ale okazało się to zbędne (zaznaczam, były delikatne wgniecenia ale lakier jako lakier nie był popękany). Znalazłem coś takiego jak http://www.puller.com.pl Firma ta zajmuje się niwelowaniem takich uszkodzeń bez potrzeby lakierowania. Efekt super. Zresztą to co pokazują na stronie jest zgodne ze stanem faktycznym. Może się Wam przyda taka informacja, dlatego o nich piszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

 

W ostatnim czasie miałem bardzo nieprzyjemne zdarzenie drogowe, gdyż wjechał we mnie pijany kierowca, który w dodatku miał już wcześniej zabrane prawo jazdy za jazdę pod wpływem.

 

Było to pierwsze tego typu zdarzenie w moim życiu i z polecenia znajomego oddałem auto do naprawy do serwisu blacharsko lakierniczego specjalizującego się między innymi w naprawach aut marki BMW Solidny-Blacharz.pl (http://solidny-blacharz.pl).

 

W związku z tym chcę wszystkim polecić serwis Solidny-Blacharz.pl mieszczący się na ulicy Liwskiej 2 w Warszawie, gdyż naprawa przeszła moje oczekiwania, zarówno pod względem jej szybkości jak i jakości, gdyż auto wygląda z tej strony z której było bite jak nowe :D Lakier identyczny jak w oryginale, drzwi, błotnik idealnie dopasowane, mam tylko nadzieję że po jakimś czasie nic się nie zacznie dziać, ale zapewnili mnie że nie także jeszcze raz polecam1!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od dłuższego czasu robię naprawy w warsztacie

SPORT AUTO

ul. Burakowska 14, Warszawa

tel. 505 836 298 (p. Czarek Zaleski), 602 784 941

 

Ceny za robociznę przystępne. Robota zrobiona dobrze. Przynajmniej ja jestem do tej pory zadowolony. :)

Witam wszystkich ! Chcialem sprostwoac Pana " BASTKA" Nie PAN CZAREK ZALESKI ! TYLKO JANUSZ LORENC !! I NIE TEN 1 nr tylko ten 2 ! dodatkowo jeszcze do warsztatu podam 223538858 !! Bardzo polecam warsztacik !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od dłuższego czasu robię naprawy w warsztacie

SPORT AUTO

ul. Burakowska 14, Warszawa

tel. 505 836 298 (p. Czarek Zaleski), 602 784 941

 

Ceny za robociznę przystępne. Robota zrobiona dobrze. Przynajmniej ja jestem do tej pory zadowolony. :)

hmm napisze jeszcze raz bo chyba moj post sie nie ukazal ! Wlascicielem nie jest czarek zaleski tylko janusz lorenc i nie ten 1 nr tylko ten 2 602... dodatkowo jest nr warsztatowy 22 353 88 58 !! Nie wiem Panie "basek " kto Panu naopowiadal ze P czarek jest tam szefem !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wyluzuj, 3 posty na forum a już się ciskasz ;)

Nigdzie nie jest napisane, że Czarek jest szefem :duh: A Czarek pracuje w tym warsztacie od lat.

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj, 3 posty na forum a już się ciskasz ;)

Nigdzie nie jest napisane, że Czarek jest szefem :duh: A Czarek pracuje w tym warsztacie od lat.

 

 

ul. Burakowska 14, Warszawa

tel. 505 836 298 (p. Czarek Zaleski), 602 784 941

a to ?? ^^^^^^^ Jednym slowem " Uzurpacja" !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wyluzuj, 3 posty na forum a już się ciskasz ;)

Nigdzie nie jest napisane, że Czarek jest szefem :duh: A Czarek pracuje w tym warsztacie od lat.

 

 

ul. Burakowska 14, Warszawa

tel. 505 836 298 (p. Czarek Zaleski), 602 784 941

a to ?? ^^^^^^^ Jednym slowem " Uzurpacja" !!!!

Jednym slowem: nadinterpretacja [domyślnie: Twoja]. :8)

I zobacz kiedy Bastek pisał o tym warsztacie, przecież struktura własnościowa mogła się już w tym czasie wielokrotnie zmienić. :mrgreen:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Znacie jakiś warsztat godny polecenia w okolicach Radzymina?

Moja e34 stanęła mi na trasie Warszawa-Białystok kawałek za Radzyminem

Najprawdopodobniej poszła uszczelka pod głowicą i chciałbym gdzieś blisko

oddać ją do naprawy a nie znam tej okolicy.

Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Znacie jakiś warsztat godny polecenia w okolicach Radzymina?

Moja e34 stanęła mi na trasie Warszawa-Białystok kawałek za Radzyminem

Najprawdopodobniej poszła uszczelka pod głowicą i chciałbym gdzieś blisko

oddać ją do naprawy a nie znam tej okolicy.

Z góry dziękuje za pomoc

Ząbki za Makro

http://www.motowozniak.pl/

Tylko, że Paweł od jutra idzie na urlop na tydzień.

 

Ewnetualnie możesz spróbować w Markach:

tel. 604 055 966 lub 22 497 77 88 Pan Jacek - właściciel.

Robiłem tam Audi. Raz się mechanik nie postarał, ale kilka razy było OK. Właściciel równy facet, więc gdyby coś, da się wszystko załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odnośnie dobrych warsztatów to może i ja coś dołoże od siebie

 

Przedewszystkim polecam Pana Krzysztofa na Zaciszu, ul. Zyzna 2 SPecjalizacja BMW, doskonały elektronik

tak jak ktoś pisał samo miejsce cieszy oko, porządek, profesjonalizm w powietrzu pachnie.

miałem maly problem z brakiem świateł cofania, ktoś z forum doradził że padł wybierak skrzyni automatycznej, wymieniłem wybierak i to samo.

Zadzwoniłem do Krzysztofa - gośćw ciągu kilku sekund wytypował co jest nie halo i kazał podjechać .Co ciekawe w warsztacie na Rzemieslników powiedzieli że auto na 2-3 dni, pewnie wiązka, musza pruć, szukać i nie wiadomo ile to będzie kosztowało.

Tak tez zrobiłem, trzeba było zakodować zegary bo ktoś wcześniej przy nich grzebał. 200 zł i dosłownie 20 minut i mam światełka. Poza tym sprawdził błędy , wytypował zużyte łożysko oraz uszkodzony czujnik nivo.

Jedyny minus to taki że trzeba sporo czekać na jakąś większą robotę ale warto. Umówiłem się na łożysko koszt 200 zł z tyłu

Ceny rozsądne jak na speca od BMW - przedewszystkim gość się zna na tych samochodach i ma sprzęt więc nie dłubie po omacku a wg mnie może warto dać ciut drożej ale przynajmniej fachowcowi który wie co robi

 

Drugim polecanym warsztatem jest Naprawa samochodów japońskich PAWEL KOT , ul. Pieniazka 3 Marki tel 501 102 969

Proszę się nie sugerować nazwa firmy, gość robi wszystkie auta . Robiłem u niego kilka samochodów m.in BMW e46 ktore miałem wcześniej i zawsze było ok, mlody facet ale jeszcze z tych uczciwych, mówi wprost co jest do wymiany a co jest dobre, co i jak sie da naprawić to naprawimy. Nie naciąga na koszty, ma dostęp do części nowych. Sporo się czeka na wizytę bo ma klientów głównie z polecenia i poczty pantoflowej.

Jakies normalne rzeczy zrobi , nieźle robi przeglądy i normalną obsługę ale silniki tez naprawia no i zaczyna w elektronikę blędy skasuje itd. co najważniejsze ma sprzęt i zna rozne patenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przedewszystkim polecam Pana Krzysztofa na Zaciszu, ul. Zyzna 2 SPecjalizacja BMW, doskonały elektronik

tak jak ktoś pisał samo miejsce cieszy oko, porządek, profesjonalizm w powietrzu pachnie.

(...)

Zadzwoniłem do Krzysztofa - gośćw ciągu kilku sekund wytypował co jest nie halo i kazał podjechać ..

 

http://www.zumi.pl/80167,Auto_Sew_Krzysztof_Seweryn,Warszawa,firma.html

Z tego, co znalazłem to jest ul. Żyzna 5 i próbowałem się tam dodzwonić i nikt nie odbiera, więc rzeczywiście jest to profesjonalna obsługa Klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim polecam Pana Krzysztofa na Zaciszu, ul. Zyzna 2 SPecjalizacja BMW, doskonały elektronik

tak jak ktoś pisał samo miejsce cieszy oko, porządek, profesjonalizm w powietrzu pachnie.

(...)

Zadzwoniłem do Krzysztofa - gośćw ciągu kilku sekund wytypował co jest nie halo i kazał podjechać ..

 

http://www.zumi.pl/80167,Auto_Sew_Krzysztof_Seweryn,Warszawa,firma.html

Z tego, co znalazłem to jest ul. Żyzna 5 i próbowałem się tam dodzwonić i nikt nie odbiera, więc rzeczywiście jest to profesjonalna obsługa Klienta.

 

Kolego, cierpliwość jest Cnotą, więc wypuść trochę powietrza i próbuj ponownie zadzwonić do Pana Seweryna, albo podjedź do Adama do Raszyna, adres znajdziesz w postach, z pewnością się przekonasz, ze warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Szyber-dachy

Gersona 19

Warszawa

228141260

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym warsztacie ASO BMW Waszym zdaniem najlepiej zrobić przegląd samochodu ? chodzi mi o taki przegląd przed kupnem autka, sprawdzić przebieg, podpięcie pod komputer no i wypadkowość? gdzie są najbardziej rzetelni?

Sprzedam:

1. Ekran, IDrive, radio, gniazdo aux do F30

2. Sprzedam tłumik do F30 328i z wersji sportline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie uprzejma prośba o polecenie jakiegoś sensownego (cenowo/jakościowo) warsztatu blacharskiego w okolicach Warszawy. Mam do zrobienia dwie (grubsze) rzeczy, ale chciałbym oddać to do fachowca, jednocześnie bez wydawania majątku (z punktu widzenia wartości samego auta).

 

Do zrobienia jest:

a) delikatnie wgniecony lewy, przedni błotnik (pęknięty lakier). Podejrzewam, że najlepiej będzie kupić część używaną i ją "dolakierować". Podobna sytuacja jest z ramą do grilla. Nie jest ona wgniecona, nie mniej jej wązka "przedłużka", mieszcząca się pomiędzy elementem maski a zderzakiem, jest ostro pordzewiała stąd pewnie będzie lepiej kupić część (oryginał/zamiennik) i również ja dolakierować (mój lakier to Titansilber, zdaje się numer 354).

b) około 4-5 miejsc z wyraźnymi elementami rdzy - głównie okolice progów drzwi oraz nadkola. Chciałbym usunąć znajomy żółty kolor oraz fachowo to zabezpieczyć.

 

Gwoli ścisłości posiadam E36 320i Touring z 1999 roku (a więc wersja po lifice). Tak naprawdę auto będę chciał na wiosnę najpewniej sprzedać, ale najpierw chcę je odświeżyć (dla siebie ale również żeby być fair wobec przyszłego właściciela i nie sprzedawać chłamu :) ).

 

Jeżeli możecie podpowiedzcie proszę u kogo w okolicach Warszawy, w szczególności w zachodniej jej części (Ursus, Gołąbki, Wola, ew. Bemowo, Piastów, Pruszków, Ożarów Mazowiecki etc) można taką "renowację" zrobić.

 

Pozdrawiam i z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie uprzejma prośba o polecenie jakiegoś sensownego (cenowo/jakościowo) warsztatu blacharskiego w okolicach Warszawy. Mam do zrobienia dwie (grubsze) rzeczy, ale chciałbym oddać to do fachowca, jednocześnie bez wydawania majątku (z punktu widzenia wartości samego auta).

 

Do zrobienia jest:

a) delikatnie wgniecony lewy, przedni błotnik (pęknięty lakier). Podejrzewam, że najlepiej będzie kupić część używaną i ją "dolakierować". Podobna sytuacja jest z ramą do grilla. Nie jest ona wgniecona, nie mniej jej wązka "przedłużka", mieszcząca się pomiędzy elementem maski a zderzakiem, jest ostro pordzewiała stąd pewnie będzie lepiej kupić część (oryginał/zamiennik) i również ja dolakierować (mój lakier to Titansilber, zdaje się numer 354).

b) około 4-5 miejsc z wyraźnymi elementami rdzy - głównie okolice progów drzwi oraz nadkola. Chciałbym usunąć znajomy żółty kolor oraz fachowo to zabezpieczyć.

 

Gwoli ścisłości posiadam E36 320i Touring z 1999 roku (a więc wersja po lifice). Tak naprawdę auto będę chciał na wiosnę najpewniej sprzedać, ale najpierw chcę je odświeżyć (dla siebie ale również żeby być fair wobec przyszłego właściciela i nie sprzedawać chłamu :) ).

 

Jeżeli możecie podpowiedzcie proszę u kogo w okolicach Warszawy, w szczególności w zachodniej jej części (Ursus, Gołąbki, Wola, ew. Bemowo, Piastów, Pruszków, Ożarów Mazowiecki etc) można taką "renowację" zrobić.

 

Pozdrawiam i z góry dzięki.

 

jezeli Ci pasuje mogę polecić kogoś z Otwocka, jakby cos pw.

Widziałem jego prace, sam wcześniej kozystałem jest solidny i wyrabia się w terminach a to żadkość w tym fachu hehe

http://www.autocentrum.pl/gfx/katalog/1787_1.jpg

E46 on board http://directory.e46fanatics.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.