Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Gdzie najlepiej w tym roku zrobic podstawowy serwis klimatyzacji (sprawdzenie, dezynfekcja, dobicie czynnika)? Moze PerfectClima?

Pozdrawiam

 

Zadaj sobie trud i poczytaj ten temat, masz kilka postów wyżej polecany serwis klimy :duh:

 

Czytalem i przewaznie sa stare wpisy. Zalezy mi na aktualnym rozeznaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem dotyczący układu paliwowego, wskaźnik paliwa pokazuje że powinno ono jeszcze być co najmniej 10.l lecz auto gaśnie i trzeba zalać.

Nie wiem czy to pompa? pływaki? sam na swoje oko sprawdzałem wygląda wszystko ok.

Szukam dobrego mechanika w Warszawie który to ogarnie i jest dosyć nie drogi.

 

Któraś z pomp niedomaga, kiedyś w e39 miałem podobnie, jezeli będziesz miał zawsze więcej niż 20 litrów to można tak jeździć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem dotyczący układu paliwowego, wskaźnik paliwa pokazuje że powinno ono jeszcze być co najmniej 10.l lecz auto gaśnie i trzeba zalać.

Nie wiem czy to pompa? pływaki? sam na swoje oko sprawdzałem wygląda wszystko ok.

Szukam dobrego mechanika w Warszawie który to ogarnie i jest dosyć nie drogi.

 

Któraś z pomp niedomaga, kiedyś w e39 miałem podobnie, jezeli będziesz miał zawsze więcej niż 20 litrów to można tak jeździć :)

 

Niby można tak jeździć, ale ja mam taki charakter że sam fakt że coś nie gra nie pozwoli mi na to by to tak po prostu zostawić i wyznaczyć sobie nową kreskę "0" i zalewać więcej tego paliwa.

Ja muszę mieć takie rzeczy zrobione. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

w Śródmieściu to ciężko.

Burakowska ktoś polecał a inny nie,ew. Chłodna.

ja nie podpisuje się pod tym, bo sam do Wołomina jeżdżę.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, a być może i koleżanki ;), polecicie jakąś dobrą hamownię w okolicach Ożarowa Mazowieckiego bądź w samej Warszawie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Bylem dwukrotnie klientem firmy auto-kolko na ul Wolskiej 64a. (http://www.autokolko.pl/)

Jestem bardzo zadowolony z obslugi, nie powiem ze jest jakos mega tanio,ceny maja normalne, dla mnie liczy sie jakos obslugi i ze to fachowcy.

 

1. Zeszlo mi powietrze w aucie. Jak zadzwonilem to Pan zaproponowal ze przyjada do mnie z kolem na zmiane i razem pojedziemy do warsztatu i tam zobaczymy co sie stalo. Uszkodzenie opony niestety uniemozliwialo jej naprawe, na miejscu zaproponowano mi opony - pomimo ze sezon dobiegal konca jeszcze cos dla mnie znalezli dobrego :).

 

2. Wjechalem na srobe. Reperacja + wywarzanie ok 30 min i cena tez rozsadna.

 

Jedyne na co nie zwracaja uwagi to na zakretki na wentylkach i czasem zamiast swojej dostaniesz inna ktora nie pasuje do kompletu - ale to szczegol, wystarczy poprosic o wlasciwa poprostu lezy w podelku posrod innych.

Generalnie bardzo poleam.

 

Pozdro

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam czy mógłby ktoś polecić jakaś niezbyt drogą firmę która zajmuje się oklejaniem samochodów ( całego , chcę zmienić kolor) w Warszawie ? Słyszałem że są dwie opcje albo folią albo gumą ? Diplast czy jakos tak to sie ma niby nazywać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję warsztatu na terenie Warszawy lub w pobliżu (okolice), który zlikwiduje mi przeciek wody na wycieraczkę w BMW e90 320i przez lewe drzwi od kierowcy. Po opadach deszczu woda dostaje się prawdopodobnie przez piankę, a następnie cienką stróżką przez próg na dywanik. Przy obfitych opadach dywanik jest dość mokry. Próbowałem uszczelnić piankę (wyciszenie ), ale niestety nie mam żadnych pozytywnych rezultatów, gdyż woda nadal przedziera się do samochodu.

Bardzo proszę o wskazanie warsztatu, który zlikwidowałby przeciek wody w moim BMW e90 r. produkcji 2005.

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w jakże wakacyjnym klimacie(mimo że póki co pogoda nie rozpieszcza). Poszukuje specjalisty, który zrobi mi całe wnętrze po wystrzeleniu poduszek w BMW E90. Chodzi mi tu o pożądną robotę, czyli nowy kokpit, poduszki, napiniacze, następnie podłączenie do komputera, żeby wszystko było jak należy. Z góry będę wdzięczny za polecony warsztat zajmujący się tego typu naprawami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Szukam specjalisty od silników / układów zasilania na trenie Warszawy (i ew. bliskich okolic). Diagnostyka przelewającego wtrysku, ew. regeneracja / wymiana z kodowaniem itd. Musi być mega kozakiem. :D

 

Plus ktoś kto ogarnie uszczelniacz na półosi i jakieś pierdoły w zawieszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.