Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy miał ktoś kontakt z warsztatem:

MCARS CLASSIC - Marcin Sturcbecher

ul.Rzemieślników 11 (boczna Łodygowej)

 

Po rozmowie jaką przeprowadziłem z kolesiem wynika, że zna się na rzeczach. Czy może ktoś miał z nim do czynienia?

Prośba o informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja znam Marcina, zna się na naszych autkach, ale ostatnio chyba nie ogarnia wszystkiego, bo Jego mechanicy nie są orłami i potem wychodzą kwasy.Kiedyś jak byl na Woli, było o niebo lepiej.

Proponuję Ci skontaktuj się z BMW Classic, warsztat mniejszy, ale zadba o Twoje autko jak należy.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy może mi ktoś polecić jakiś dobry warsztat do którego mogę się udać z problemem opisanym w dziale Mechanika Seria 3 a dokładnie z nie wchodzącymi biegami.

Dodam, że przeszukałem Forum ale wogóle jest mało nt. sprzęgła / wysprzęglika itd E46.

W związku z tym, że autko nadaje się jedynie na linke najlepiej żeby to było gdzieś w pobliżu Mokotowa ????

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do blacharzy i lakierników , to przypadkowo trafiłem na niezłego lakiernika (odpryski od kamieni na masce+rdza na błotniku wokół wlewu paliwa), nieźle zrobili mi to w ASO Peugot Koczargi Nowe (7km od Górczewskiej w stronę Leszna), warto się przejechać, dobrze i w miarę niedrogo. A co najważniejsze terminowo, a do tego gratis wypolerowali cale auto.

ja bym tego servisu nie polecał, może i pracownicy są ok ale Pan Właściciel to chyba nie za bardzo

 

ponieważ był odzew na PW co do mojego posta dodam że to moja SUBIEKTYWNA opinia i jeszcze raz nie polecam tego warsztatu

Pozdrawiam

 

ps. forum jest do wyrażania opini i to jest moja :8)

Edytowane przez hubert_krc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Polecam :modlitwa: Pana Krzysztofa Seweryna ,Auto-Sew ,Warszawa, Żyzna 5 .

Plusy :

+ robi wszystko sam bez praktykantów i dodatkowych pracowników

+ specjalizacja tylko w BMW

+ komputer taki jak w ASO

+ można Panu Krzysztofowi w 100% zaufać i zostawić samochód ,zrobi wszystko co chcemy przy samochodzie i na wysokim poziomie

+ zrobiłem aktualizację oprogramowania skrzyni i silnika (możliwość aktualizacji również w nowych modelach BMW)

+ wysoka kultura

 

Oby więcej takich mechaników :cool2: .

 

Potwierdzam

 

Potwierdzam - od dwóch dni szukałem na forum sprawdzonego mechanika i natrafiłem na powyższa informacje a że miałem blisko podjechałem dziś do Pana Krzysztofa. Sam widok miejsca pracy mówi za siebie - czysto i wszystko na miejscu - chociaż nie miał za dużo czasu a najbliższy wolny termin za 2 tygodnie wrzucił mój samochód na podnośnik i sprawdził co i jak - bez ściemy - pokazał co nie gra w zawieszeniu (wachacze, tuleja + zrobil szybki przeglą łącznika stabilizatora i końcówek układu kierowniczego, tarcz i kloców oraz tylnego zawieszenia) - miło porozmawiał a na koniec pomógł podając namiar do sprawdzonego warsztatu - sprawa pilna i przed świętami musi być naprawiona - uwaga i nic za to nie zapłaciłem mimo że na warsztacie były dwie bmw i Pan Krzysztof widać miał troszkę pracy..

 

Sama rozmowa z Panem Krzysztofem wykazuje jego fachowość, fascynacje tą marką i wkładanym sercem w ta robotę :clap:

 

Szkoda że nie miał czasu ale na bank będę od tej pory tam jeździł!!!

 

PS. Wiem że jak ktoś nie ma nawet jednego postu to nie powinien nic POLECAĆ ale musiałem sie podzielić z Wami.

 

ja też (choć do tej pory nie korzystałem) słyszałem same pozytywy o Panu Krzysztofie Sewrynie z Zacisza od kolegów nie z Forum. Następnym razem pojadę do Niego.

A wracając do blacharzy i lakierników , to przypadkowo trafiłem na niezłego lakiernika (odpryski od kamieni na masce+rdza na błotniku wokół wlewu paliwa), nieźle zrobili mi to w ASO Peugot Koczargi Nowe (7km od Górczewskiej w stronę Leszna), warto się przejechać, dobrze i w miarę niedrogo. A co najważniejsze terminowo, a do tego gratis wypolerowali cale auto.

koledzy,

mozecie podeslac jakies namiary na Pana Seweryna, telefon mam na mysli, bo ten stacjonarny na ktory dzwonie chyba nie dziala, nikt nie odbiera, a wisze na telefonie po kilka minut kilka razy

z gory dzieki

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy miał ktoś kontakt z warsztatem:

MCARS CLASSIC - Marcin Sturcbecher

ul.Rzemieślników 11 (boczna Łodygowej)

 

Po rozmowie jaką przeprowadziłem z kolesiem wynika, że zna się na rzeczach. Czy może ktoś miał z nim do czynienia?

Prośba o informację.

 

ja ich niestety nie polecam, może kiedyś byli dobrzi, pojechałem do nich czytając opinie na forum, ale niestety zakład który by chciał ciągnąć ile się da nie oferując niewiele ponad przecietną...najlepiej wymieniac oleje, filtry, w E60, E90 i kasować białe kołnierzyki na grube stówy i mówić jak to się oni nie znają...

 

albo wymieniac klocki tarcze ( klocki które nadają się jeszcze na 10 tyś km, tarcze które nadają się na min. 50 tyś km ),

 

sorryzgłaszam problem o usterce w tylnim zawieszeniu ( skrzypienie ), a oni mi wyjezdzają z klockami i tarczami które są w bardzo dobrym stanie :/ auto stało u nich 2 dni, wkoncu dzwonią mówią że auto naprawione, jadę, pytam się co było, tulele na wachaczach, płace, wyjezdzam, jak skrzypiało tak skrzypi, wracam, mówie o co kaman, oni nie wiedzą,na kanale wszystko wygląda cacy, a wogóle to już prawie 17 nie mamy już czasu, ble,ble,ble i do widzenia.

 

i to ma byc zakład ?

 

jak się potem okazało winowającami były gumy stabilizatora po 5 zł sztuka, a diagnoze wykryli ludzie z forum na podstawie suchych objawów które napisałem.

 

tak więc nie polecam i nigdy tam już nie pojadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuje sprawdzonych warsztatów którzy naprawia mi blacharkę i ładnie pomalują :) Ma ktoś sprawdzony warsztat gdzie oddawał swoja bunie i może go polecić z czystym sumieniem :?:

Najlepiej okolice Raszyn, Michałowice, Reguły, Pruszków, W-Wa Ursus :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam serwis Auto Rawski z Marek pod warszawą.

Wbrew różnym opiniom o tej firmie jestem w 100% zadowolony z ich usług.

Adres: Ul.Majora Billa 2 ,koniec Marek,trasa wylotowa na Białystok obok stacji Orlenu po prawej stronie.

Pozdrawiam.

89fd7c4724419b3am.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuje sprawdzonych warsztatów którzy naprawia mi blacharkę i ładnie pomalują :) Ma ktoś sprawdzony warsztat gdzie oddawał swoja bunie i może go polecić z czystym sumieniem :?:

Najlepiej okolice Raszyn, Michałowice, Reguły, Pruszków, W-Wa Ursus :mrgreen:

 

ja oddałem do ASO Peugeot, polecił mi ten warsztat sąsiad i jestem bardzo zadowolony. Dodatkowo wypolerowali mi całe auto. Warsztat jest za Babicami w Koczargach Nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam serwis Auto Rawski z Marek pod warszawą.

Wbrew różnym opiniom o tej firmie jestem w 100% zadowolony z ich usług.

Adres: Ul.Majora Billa 2 ,koniec Marek,trasa wylotowa na Białystok obok stacji Orlenu po prawej stronie.

Pozdrawiam.

 

Dzięki za polecenie warsztatu ale troszkę daleko ode mnie... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuje sprawdzonych warsztatów którzy naprawia mi blacharkę i ładnie pomalują :) Ma ktoś sprawdzony warsztat gdzie oddawał swoja bunie i może go polecić z czystym sumieniem :?:

Najlepiej okolice Raszyn, Michałowice, Reguły, Pruszków, W-Wa Ursus :mrgreen:

 

ja oddałem do ASO Peugeot, polecił mi ten warsztat sąsiad i jestem bardzo zadowolony. Dodatkowo wypolerowali mi całe auto. Warsztat jest za Babicami w Koczargach Nowych.

 

ASO Peugeot :?: I oni dobrze zrobią BMW i to za normalna cenę jak to ASO :?: :worried:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuje sprawdzonych warsztatów którzy naprawia mi blacharkę i ładnie pomalują :) Ma ktoś sprawdzony warsztat gdzie oddawał swoja bunie i może go polecić z czystym sumieniem :?:

Najlepiej okolice Raszyn, Michałowice, Reguły, Pruszków, W-Wa Ursus :mrgreen:

 

Polecam www.fenixmotors.com naprawdę fajny i sprawdzony warsztat, uczciwie i terminowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuje sprawdzonych warsztatów którzy naprawia mi blacharkę i ładnie pomalują :) Ma ktoś sprawdzony warsztat gdzie oddawał swoja bunie i może go polecić z czystym sumieniem :?:

Najlepiej okolice Raszyn, Michałowice, Reguły, Pruszków, W-Wa Ursus :mrgreen:

 

Polecam www.fenixmotors.com naprawdę fajny i sprawdzony warsztat, uczciwie i terminowo.

 

I co robią tam BMW :?: Lub robiłeś tam swoje BMW :?: Wiesz nie obraź się ale masz mało postów a dokładnie 4 z czego 3 to zachwalanie tego warsztatu... wiec sam rozumiesz, reklama dźwignia handlu jak to mówią :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te "polecane" warsztaty powoli robią się "ścierą", wskakują Nowi użytkownicy i się chwalą nie wiadomo czy Im wierzyć , czy nie. Powinni mieć trochę dystansu do tego co piszą"starsi" Koledzy.

A najważniejsza jest tutaj kwintesencja, a nie ble, ble.

Pamiętajcie o tym Wszyscy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
te "polecane" warsztaty powoli robią się "ścierą", wskakują Nowi użytkownicy i się chwalą nie wiadomo czy Im wierzyć , czy nie. Powinni mieć trochę dystansu do tego co piszą"starsi" Koledzy.

A najważniejsza jest tutaj kwintesencja, a nie ble, ble.

Pamiętajcie o tym Wszyscy !!!

 

Jak byscie nie zauważyli to, użytkownik Zarza, to jeden z właścicieli... zobaczcie na linku w kontaktach.

 

Byłem i widziałem prace tego lakiernika i muszę powiedzieć że wyglądało to naprawdę profesjonalnie.

Jak będę lakierował samochód, to napewno w tym warsztacie. :)

 

Pozdrawiam

003.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , już niedługo od lakiernika odbiorę moję nowe BMW E46 320D , postanowiłem posłucha rady kolegów co tą markę znają i skutecznie wykorzystują od wielu lat.

Sumiennie studjując posty natrafiałem na dużo "psełdo polecaczy" jednak chciałbym oddac auto pod dobrą i stałą opiekę , wie nie ukrywam że najczęsciej (chyba swzczerze) polecanym warsztatem jest

Adam Raszyn tel 601 236 410

Auto Classic Service - 603975574

nie wiem tylko czy do to samo miejsce czy dwa różne, mieszkam w Pruszkowie wiec dosc blisko jest raszyn, pomijając fakt ze do dobrego mechanika mogłbym pojechac i dalej jezeli usługi byłyby adekwatne do ceny:):)

Napewno chciałbym obecnie zrobic pierwszy przeglad oraz wymiane wszystkiego co "złe" gdyz auto będzie srednio miesiecznie robiło 10000km , wiec bezawaryjnosc i dobry mechanik to podstawa ( cho słyszałem ze BMW 320D to niezbyt awaryjne auta jezeli się o nie dba) :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno chciałbym obecnie zrobic pierwszy przeglad oraz wymiane wszystkiego co "złe" gdyz auto będzie srednio miesiecznie robiło 10000km , wiec bezawaryjnosc i dobry mechanik to podstawa ( cho słyszałem ze BMW 320D to niezbyt awaryjne auta jezeli się o nie dba) :):):)

 

jeżeli kupiłeś 320d z silnikiem 136 KM czyli do 01, to licz się z tym ze nagle ni stąd ni owąd może Ci powiedzieć na trasie papa pompa VP44. niestety jest to niewypał montowany również w audi i oplu. wielu ludzi miało i będzie miało z nią problemy :(

 

ale dobrze kmnisz, porządny mechanik to połowa sukcesu przy aucie by nie sprawiało później problemów.

 

pozdro i bezawaryjnej eksploatacji życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieprawda, Adas pracuje z Bratem, są ok. Trzeba do Nich wcześniej zadzwonić i się umówić, pomagają jak potrafią, a potrafią coraz więcej, więc chwała Im za to. Może wreszcie pomyslą na stworzeniu drugiego stanowiska.

Naszych autek przybywa, a Adam się nie rozwija przestrzennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Polecić z czystym sumieniem warsztat blacharsko-lakierniczy Panów Sylwestra Stępnia i Tomasza Zarzyckiego :cool2:

I nie robię tutaj żadnej reklamy, bo sam długo się zastanawiałem gdzie oddać samochód i wiem jak bardzo ważny i sprawdzony oraz polecany jest warsztat do tego typu prac. Samochód mam idealnie zrobiony, lakier jest idealnie podebrany i wszystko jest spasowane jak należy, do tego szybkie terminy naprawa (mnie samochód zrobiono w 2 dni :!: ), mnie akurat samochód robił Pan Sylwester i jestem z prac przez niego wykonanych bardzo zadowolony, do tego jest bardzo miły i o wszystkim opowie, widać że to jego pasja, a na końcu prac samochód odebrałem ładnie cały umyty. Także gorąco Polecam ten warsztat, można śmiało oddawać tam swoje BWM bo naprawdę warto i niema strachu ze np. lakier będzie nie pasował lub będą elementy źle spasowane. Dla zainteresowanych mam zdjęcia sprzed naprawy i po naprawie, wiec pisać na PW :cool2:

Może się trochę za bardzo rozpisałem ale sam wiem jakie miałem dylematy gdzie oddać samochód żeby wyglądał po naprawie jak nowy, wiec mam nadzieje ze tym wszystkim niezdecydowanym to pomoże :D

 

Warsztat znajduje się:

 

Hornówek, ul. Kampinowska 14

tel.22 722 78 91

p. Tomasz 502 737 670

p. Sylwester 607 068 968

 

http://www.fenixmotors.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.