Skocz do zawartości

Podkarpackie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 328
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

moja klima tez brykala ale 2 latka nie zmieniany czynnik i nalezalo sie zmienic razem z olejem chlodniczym

jola pytalem tam gdzie mi ringi zakladali o cene tej uslugi.

oni chca 150zl plus koszt filtra.pozdro.

firma sie nazywa MDM AUTOSTREFA. na baczynskiego kolo CH REDUTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytaj czy maja certyfikat tych srodkow bo ja sprawdzilam juz dawno temu i nie mieli a srodki to zwykly plak zapachowy , ja tam wole troszke wiecej zaplacic i miec pewnosc jakosci .

Mateusz ma 4 poziom warsztatowy bmw ato nie jest gratka.

gosc jest znany z jakosci odpala pojazdy z ktorymi nie dali sobie rady innimechanicy wiem bo wyslalam kolezanke z umartym komputerem

reanimowal i jezdzi.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wcale nie neguje umiejetnosci mateusza.wiem ze jest geniuszem bo pomogl tez mojemu koledze,ktory nijak nie mogl sobie poradzic ze swoim autem.jezeli bede mial jakis powazny problem to na pewno do niego pojade bo tez wole zaplacic wiecej i miec gwarancje jakosci.ale nie lubie przeplacac za rzeczy ktore moge zrobic sam.

btw, co to jest czwarty stopien bmw bo jakos nie obilo mi sie o uszy do tej pory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jest dobry macher od BMW nazywa się Jerzy Malec ma swój mały warsztacik w Rzeszowie na ulicy Dąbrówki 6 co moge dodać to to że zna się na rzeczy bardzo dobry fachowiec polecam

Osoby zarządzające firmą:

Jerzy Malec - Właściciel, 0 698 519 330;(0-17) 740 24 62

jurek-malec@wp.pl

 

Absolutnie nie polecam tego warsztatu!!! PRZEJEZDZIL MOIM AUTEM PONAD 1000KM!!!!!! Wrocilem z Anglii przed swietami Bozego Narodzenia, mialem umowiona wizyte w tym warsztacie 2 miesiace wczesniej na 17 grudnia. Oddalem Mala bo robie nia nawet dlugie trasy a wiec chcialem miec wszystko cacy, zalezalo mi na czasie a nie na pieniadzach. Robota miala trwac gora do swiat, auto odebralem 8 stycznia!!!, dzien przed wyjazdem, pewnie stad te 1000 km, potrzebowal auta!!!. Miala byc sprawdzona pompa wtryskowa, turbo, wtryski, wymieniony zimering w skrzyni i tuleje belki tylnej. Po odbiorze auto jakby slabsze bylo, Pan zapomnial opaski na wezu od turbo, przekrecil gwint od sruby podtrzymujacej obudowe filtra powietrza i sruba luzno latala w srodku, moglo ja zassac do sprezarki!!! Powiedzial ze zimering na skrzyni Ok, wszedzie sucho to nie wymienial, a w drodze malo skrzyni nie zatarlem bo oleju braklo. Powiedzial ze nie dal rady wymienic tulei bo zapieczone i zepsul 2 specjalne sciagacze do tego, wymienilem je pozniej sam domowymi sposobami bez problemu, okazalo sie ze nawet tam nie zagladal. Pod dwoma wtryskami bylo mokro a po umyciu samochodu okazalo sie ze porysowane i poobijane dookola. Poza tym brudne w srodku zostawil. Gosc myslal ze jestem ciemny i nie zauwaze tego wszystkiego. PRZESTRZEGAM SZCZERZE PRZED NIM. NIE ODDAJCIE MU SWOICH CACEK!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiedziec.ladny patalach.

ale jazdy prywatne zdarzaja sie wszedzie.kilka lat temu moj tato zostawil swojego forda w res motors, na weekend, mieli mu cos tam zrobic i po odbiorze sie okazalo ze goscie zrobili 200 km przez sobote i niedziele.ktos sobie wzial auto do domu pewnie.tylko ojciec sie kapnal po przyjezdzie do domu bo spisal licznik.przy nastepnej wizycie im to wypomnial ale palili glupa ze nic nie wiedza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytaj czy maja certyfikat tych srodkow bo ja sprawdzilam juz dawno temu i nie mieli a srodki to zwykly plak zapachowy , ja tam wole troszke wiecej zaplacic i miec pewnosc jakosci .

Mateusz ma 4 poziom warsztatowy bmw ato nie jest gratka.

gosc jest znany z jakosci odpala pojazdy z ktorymi nie dali sobie rady innimechanicy wiem bo wyslalam kolezanke z umartym komputerem

reanimowal i jezdzi.pozdro

 

 

Potwierdzam slowa kolezanki Mateusz zdecydowanie na duuuuze TAK, z reszta Ci co jezdza do niego to doskonale to wiedza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzwoniłem koledzy do Mateusza z Mrowli (podobno super spec od bmw). Za wymiane oleju + uszczelka +filrt oleju krzyknął ok 1300 zł, z tym, że poinformował ze nie daje gwarancji czy skrzynia bedzie chodzic bo podobno zdarzylo sie jego koledze ze skrzynia padla po wymianie oleju i on nie daje gwarancji.

Doszedlem do wzniosku ze zrobie to za 1500 zł w ASO w Warszawie, przynajmniej jak cos pojdzie nie tak to bede ich scigal za to.

 

Przesylam tego posta bo ktos sie wczesniej pytal ile taki zabieg na podkarpaciu kosztuje. POzdrawiam

Konrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

szukam tapicera z mielca lub rzeszowa ktory obszyl by mi kierownice w buni.

rozmawialem juz z kilkoma ale zaden nie chcial sie wziac za obszycie kierownicy :( czy mozecie mi podac jakies namiary na tapicera

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ja znam jednego goscia ktory to robi.robi to dobrze, mojemu kumplowi obszywal skora cale wnetrze ale nie znam adresu.wiem gdzie mieszka.jakbys byl w rzeszowie to sie odezwij,zawiaze cie do niego.mieszka niedaleko salonu czacha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.