Skocz do zawartości

Śląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ten blacharz ma być ze Śląska czy Sosnowca ?

tak tak wiem już, że Sosnowiec to zagranica tak samo jak mieszkania w Sosnowcu powyżej 7 pietra są droższe bo widać z nich Katowice hehe :D

 

W każdym razie wielkie dzięki dzięki za namiary na Pana Krystiana na pewno się do niego udam jak tylko zrobię blacharkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

Czy mógłby ktoś mi doradzić, gdzie w Bielsku-Białej można podjechać samochodem na przegląd weryfikujący stan pojazdu przed jego zakupem?

 

Wiem, że jest ASO Sikora, ale czy coś jeszcze?

 

W sumie będzie to "jedynie" przegląd, więc może nie warto szukać czegoś innego niż ASO?

(pytam, gdyż różne krążą opinie na temat tego konkretnego ASO, poza tym właściciel pewnie korzysta z tego ASO, więc chciałbym uniknąć dziwnych sytuacji wynikających ze "znajomości" samochodu/właściciela przez ten serwis)

 

Z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W lato dosyć dużo klubowiczów było u nas na napełnianie klimatyzacji w Katowicach. Teraz zapraszamy tych, którym akumulator odmówił posłuszeństwa. Posiadamy akumulatory renomowanej firmy VARTA(najwyższa półka) w dobrych cenach, jedynie co możemy zaoferować dla was gratis to założenie i sprawdzenie układu elektrycznego w samochodzie.

Zapraszamy na http://www.autoaku.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jestem od niedawna na Slasku, a dokladnie w Chorzowie. Czy mozecie kogos polecic Z Chorzowa?

Wiem ze polecacie P. Krystiana z Katowic ale u niego trudno z terminem a poza tym nie bardzo moge zostawic samochod na caly dzien wiec prosilbym tylko o adresy z Chorzowa.

dzieki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej a ja mam pytanie czy ktoś może polecić miejsce gdzie mógłbym sobie obszyć kierownice skóra? Na terenie śląska Katowice - Ruda Śląska +- 10 km

Pozdrawiam

---------------------------------------------------------------------------------

e39.jpg

---------------------------------------------------------------------------------

http://forum-lines.ru/rez/ab194510.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebny warszat który podejmie się wymiany tulei tylnej belki w e39 touring. Najlepiej sprawdzony, bo albo chca grzac belke, albo sciagać wszystko łącznie mostem i tłumikiem i dają ceny po 1000zł za samą robocizne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.