Skocz do zawartości

Świętokrzyskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sandomierz Radek Olszewski polecam :cool2: :cool2:

 

Coś bliżej ? Zmienia filtry i olej czy wie coś więcej ? Ma firme czy trzeba go szukać na fecobooku?

ma warsztat i naprawde zna sie na rzeczy ja smigam do niego z bmw 4lata a ogolnie 6lat polecam namiary na warsztat wylot w kierunku lublina trasa nr 777 tuz za tablica miasta po prawej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Odświeżę trochę ten temat:

 

Sprawy czysto mechaniczne (zawieszenia rozrządy itp) całkiem przyzwoicie prowadzi moim zdaniem również Andrzej Ramiączek z synami na ul. Skibowej (prostopadła do Ściegiennego obok kowalstwa artystycznego).

 

Z tymi pochwałami na temat warsztatu Ramel to bym się tak nie spieszył.... Swego czasu odstawiałem tam sporo samochodów do naprawy. Od drobnych rzeczy (końcówki drążków itp.) po poważniejsze (remont silnika). Za każdym razem sugerowali, że oprócz tego należy wymienić jeszcze tamto, bo rzekomo też popsute. Jednak pszeszli samych siebie, jak chcieli wymienić mi koło dwumasowe w samochodzie , gdzie koło dwumasowe nie występuje. Ostatnio niestety też wyszło na jaw przy okazji wizyty w innym warsztacie, że wymontowali mi dobrą kolumnę McPersona, a wstawili używaną i na dodatek krzywą. Mieli tylko wymienić łożyska amortyzatorów... Nie zadali sobie nawet trudu, żeby usunąć oznaczenia tipexu ze szrotu. GORĄCO ODRADZAM!!! Omijajcie ten zakład!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam wszystkich wydaje mi się że już pisałem moją opinie o Marco Serwis ale nie widze to pisze jeszcze raz. Omijać szerokim łukiem ten warsztat naraził mnie na koszta 5000zł tyle musiałem zapłacić żeby moje auto przywrócić do stanu przed "naprawami" tych popaprańców. Autoryzowany serwis BMW naprawa 800zł a w marco serwis chcieli silnik wymieniać :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zdecydowanie ODRADZAM Marco-servis w kielcach.

1) mieli naprawic linke bo maska sie nie chciala otwierac. naprawili. kilka otwarc na probe w domu i znowu popsute. tak bylo 3 razy - naprawa wystarczala na 5 otwarc! za czwartym razem w warsztacie zaczeli na mnie krzyczec ze ja specjalnie robie im na zlosc i urywam te linke. odebralem auto po 4 razie, i wreszcie sie ktorys dopatrzyl ze to nie wina linki tylko pancerza bo sie po prostu obrobil i linka sie luzowala - zrobili kulke z poksiliny ktora po 2 otwarciach zaczela sie odklejac, taka byla ich naprawa. linka nigdy nie byla zerwana! jak wymieniali linke to tego nie widzieli ze linka jest cala tylko najlepiej drzec sie na klienta. dodam ze nie jestem z kielc, za kazdym razem musialem zostawiac auto na kilka dni, jezdzic taksowkami na dworzec, busem do domu, w pracy musialem brac urlopy na odbior auta bo zamykaja o 16. naprawilem to sam w kilka minut zakladajac metalowa podkladke na pancerz zeby sie nie sliskal w mocowaniu. MARCO SERVIS PARTACZE I TUMANY ktorzy brak wiedzy tuszuja arogancja i krzykiem na klienta.

2) odlamal sie sie kawalek plastikowej rurki od pojemnika z plynem wyrownawczym i pojawil sie blad z chlodzeniem. usterke naprawilem na szybko w domu i przyjechalem do nich na kawalku dlugopisa, zeby to naprawili fachowo odpowiednimi czesciami. zaczeli wymieniac, blad nie znikal tylko pojawial sie kilka kilometrow po wyjechaniu z serwisu. w koncu stwierdzili ze czujnik sie zawiesza - wymienili czujnik. znowu blad z chlodzeniem. znowu dojazdy, zostawianie auta i koszty dla mnie. ostatecznie stwierdzili ze umywaja rece bo oni nie "maja czasu" na szukanie przyczyny. zabralem auto, poszperalem na forum i wystarczylo dolac plynu na zimnym silniku bo bylo malo. masakra...

NIGDY WIECEJ MARCO SERVIS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam Szanownych Użytkowników Forum:),

 

Od razu się przyznam, że jestem nowy i jeszcze nawet nie mam swojej "BMki", jednak jestem zainteresowany jednym egzemplarzem z Kielc. Dlatego chciałem Was zapytać, czy może moglibyście polecić mi jakiś warsztat w Kielcach ( lub okolicach) , gdzie mógłbym sprawdzić, czy na pewno "nie bita" , a co więcej ewentualnie sprawdzić też komputer i jakieś podstawowe podzespoły:), tak żeby uspokoić swoje myśli. Byłbym wdzięczny za wszelkie informacje, a jeszcze bardziej za szybką odpowiedź.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polecam kolegę, który profesjonalnie zajmuję się przyciemnianiem szyb.

Skarżysko Kamienna

Marcin Górecki tel: 600059561


http://www.ermail.pl/images/linkbanners/eRmailBannerSmall2.jpg">

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie POLECAM

Zakład instalacji gazowych

ul. Kielecka 99 a

27-200 Starachowice, woj: świętokrzyskie

Tel.: 412753044

Naciągacze...nie raz nie dwa się przekonałem :nienie:

Jedyne za co mogę im podziękować to to, że niecierpię gazu w samochodzie :cool2:


http://www.ermail.pl/images/linkbanners/eRmailBannerSmall2.jpg">

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejnym godnym polecenia zakładem jest stacja kontroli pojazdów w Majkowie k.Skarżyska-Kam. ul. Staffa 90

Diagnostyka zawieszenia za darmo i fachowo.

Zakład prowadzi także mechanikę i lakiernictwo. :cool2:

 

Tel.: 412712331

Fax: (41) 2712331


http://www.ermail.pl/images/linkbanners/eRmailBannerSmall2.jpg">

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Elektromechanika L. Turski

26-110 Skarżysko-Kamienna woj. świętokrzyskie

Piaskowa 27

Tel: 412510176

 

Regeneracja rozruszników i alternatorów.

Kilka razy korzystałem i za każdym razem byłem zadowolony. Polecam :cool2:


http://www.ermail.pl/images/linkbanners/eRmailBannerSmall2.jpg">

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Warsztat blacharsko lakierniczy znam ten warsztat odkąd miałem pierwszy pojazd i wymagał naprawy blacharsko lakierniczej..

zawsze naprawa była na najwyższym poziomie! w chwili obecnej również musiałem korzystać z pomocy Pana Darka i jak zwykle NAJWYŻSZA JAKOŚĆ !!!

 

POLECAM! i gwarantuje, że będziecie zadowoleni!

 

Z.P.H.U. DAR-CAR SERWIS

Biały Dariusz

Nadworów 15

26-230 Radoszyce

tel 602681743

 

MAPA

http://www.zumi.pl/,Nadwor%C3%B3w_.,namapie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

okolice Ostrowca:

Zakład Mechaniki Pojazdowej Bajak Mikołaj

 

Ostrowiecka 89

27-400 Miłków

(41) 265-45-78

Facet raczej nie od elektryki w BMW ale wszystkie mechaniczne tematy robi bardzo solidnie i niedrogo. Lakiernictwa też sie ima bez zarzutów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
Gdzie mogę zmienic meni w nawigacji w BMW X3 2.0D.,oraz wprowadzic mape polski.

 

 

...do x3 a takze innych modeli BMW z SERII e: 60/e61/e87/e90/e91/92/e70/e71 x5 x6 oraz F seria F01/F02/F07 GT/ F10/F11 i innych chcacych wgrac polskie menu, lektora polskiego, odblokowac tv/dvd podczas jazdy, aktualizacje nawigacji zapraszamy na www.navibmw.pl

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam!

Polecam forumowicza bolek1521: memberlist.php?mode=viewprofile&u=33603

Tel: 781-288-487, okolice Staszowa woj.świętokrzyskie.

 

Pomógł mi bardzo z moim BMW E46 320d. Zakodował dodatkowe funkcje, przeprowadził diagnozę INPĄ. Profesjonalne podejście do mechaniki silnika. Uświadomił mnie co do stanu technicznego mojego auta. Teraz pozostaje radość z jady BMW :D

Gorąco polecam również na oględziny auta przed zakupem.

 

Po prostu zna się na rzeczy :cool2:

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam !!

 

Mam do zrobienia :

-wymiana sprzegla i dwumasy (318d/2007/N47)

-wymiana amortyzatorow z przodu + zbierznosc

-czyszczenia klimy i dobicie czynnika.

 

Moze ktos polecic jakis zaklad, niekoniecznie jeden do wszystkiego - najlepiej Kielce i okolice, ewentualnie lepiej cos w okolicach Koniecpola

 

Dzieki za pomoc !

Sorry za ortografie - niemiecki windows :)

http://images.spritmonitor.de/519278.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Może ktoś coś więcej powiedzieć o tym mechaniku na rogu Witosa i Warszawskiej?? Jak traktuje ludzi i czy nie okrada??

Ja osobiście wszystkim forumowiczom odradzam "specjalistę" od elektroniki i elektryki Piotra Grzelę, który ma swój pseudowarsztat w swoim pseudogarażu bez drzwi na ulic mahometańskiej w Kielcach. Kiedyś pracował kilka domów dalej na tej samej ulicy w firmie "Flesz" i był zwykłym pionkiem, teraz robi u siebie w domu. Człowiek ten to zwykły złodziej i partacz! Naprawił mi jedną rzecz, która na drugi dzień popsuła się na jego oczach!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.