Skocz do zawartości

OT Moje pierwsze wrazenia...


papik

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje. Na pregierzu Ciebie pewnie zaraz zjedza ale tutaj jak pewnie zauwazyles jest inna atmosfera;)

 

Niech mnie jedza - stane im kolkiem z zazdrosci :D hehe

Swoja droga sam nie dowierzam w to spalanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem fotki:) autko super:)

jezeli moge cos doradzic to pomaluj listwy oraz klamki pod kolor nadwozia.Wymien kierunki na biale-clear:) a pozniej fele:) a jeszcze pozniej moze m pakiet? i wtedy bedzie potworek;)

 

 

pozdrawiam

 

Spoko, daj tylko namiar w wawie na firme, ktora mi to za free zrobie i moge go oddac nawet dzisiaj :> hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech ale te światła przednie są w Compacie brzydkie :? :? No ale ważne że Tobie się podoba i jesteś zadowolony z klekota made by BMW :cool2: :cool2:

 

No wlasnie Ci powiem,ze z poczatku mi si etez nie podobaly, bardzo mnie krecil badlook z nowej serii 1 (te reflektory) niz te co mam.. Ale jak ja zobaczylem jak przyjechala z myjki i mrugnela do mnie tymi swoimi okraglymi oczkami to wszelakie "brzydkie" zamienily sie na "jaka TY piekna jestes !" :D

 

Dobrze,ze moja ukochana nie jest zazdrosna a wrecz przeciwnie, zaczynamy tworzyc niezly trojkacik :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja rozumiem :D Gusta i guściki,jak dla Mnie najlepsze co masz to silniczek 2.0 dieselek 150HP w Compacie pewnie przyjemnie jeździ,no i spalanie też przyzwoite jak piszesz :cool2: :cool2:
http://www.iv.pl/images/16876943185426216561.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja rozumiem :D Gusta i guściki,jak dla Mnie najlepsze co masz to silniczek 2.0 dieselek 150HP w Compacie pewnie przyjemnie jeździ,no i spalanie też przyzwoite jak piszesz :cool2: :cool2:

 

Silniczek jest boski :) Jedynka jest krotka ale za to potem zaczyna sie odjazd :)

 

Przestalem wyprzedzac lukiem autka.. zmieniam spokojnie pas i w pedal :) Czasami perwersyjnie (jak jest miejsce) zrownuje sie z ofiara i jak ofiara widzi, ze dojezdzam - bzium i ruszam jakby z miejsca....

 

Wspominalem o hamulcach jak zyleta ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu, az milo poczytac jak ten wirus Toba zaczyna sie bawic:-) Mnie osobiscie compacty sie nie podobaja ale w koncu to przeciez BMW!!! :clap:

 

Hehehe :)

Jak jechalem rano usmiechniety do pracy to wpadlem w jakas dziure. Zapalila mi sie kontrolka od poduszki i od razu morda mi sie zaczela mocniej smiac: no wkoncu "Bede Mial Wydatki" - pomyslalem :D

 

I tak wiem, ze to jakas pierdoUa, naruszony czujnik etc. Krotka wizyta w ASO albo cos... etc... zero stresu :)

 

Jeszcze sie tylko nie zastanawialem skad ja na to wezme kase :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu :8) Z tym przyspieszeniem to po kilku miesiącach będziesz chciał więcej :twisted: - jestem 100 % pewna bo ja już się przyzwyczaiłam.

 

Niech się sreberko dobrze sprawuje :cool2:

 

Juz szukam w wawie zakladu, ktory mnie tanio zawirusuje i przetrzepie komputer pod wzgledem bledow, i innych rzeczy :)

 

Na chwile obecna mam kilka(nascie?) drobiazgow do poprawki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.