Skocz do zawartości

Ogranicznik prędkości w aucie z USA


Seebrof

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Orientuje się ktoś czy w BMW z USA instalują ogranicznik prędkości do około 130 mph?

Mam 325 w automacie i szybciej jak 210-215 nie jedzie. Obroty koło 5 tys. więc teoretycznie do 6.3 tys. jeszcze dużo brakuje, a wskazówka stoi jak zaklęta.

W serwisie powiedzieli mi, że to właśnie ogranicznik, ale wizytę na zdjęcie mam za kilka tygodni więc chciałem się upewnić.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jeśli napisałeś że 325 to rzecz jasna jest to benzynka :cool2: wątpię żeby tu chodziło o ograniczeniebo BMW stosuje go jak chyba wiesz od 250 km/h, ale kto wie.A jak jedziesz i masz tam Vmax to słyszysz odcięcie???My kiedyś z kumplem testowalismy 318i która poszła 185 i słychać było odcięcie paliwka.
@@ nieważne jak,gdzie i za ile, ważne że BMW @@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że benzynka w końcu to auto z USA:D. Kolega ŁukaszPL kiedyś pisał o jakiś ograniczeniach do 124 mph. W serwisie powiedzieli mi, że mieli nawet kilka 540 które nie chciały iść więcej jak 210 i okazało się, że to ogranicznik.

Odcięcia nie słyszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogranicznik na 128MPH.

 

To by się zgadzało. Max jakie osiągam na gps to 210 niezależnie jak długo się rozpędzam. Wiesz może czy to było we wszystkich stanach i dlaczego ogranicznik jest tak nisko?

 

W serwisie nieautoryzowanym powiedzieli mi, że koszt usunięcia ogranicznika to tylko koło 400 zł. Może już ktoś to robił i podzieli się swoimi doświadczeniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogranicznik na 128MPH.

 

To by się zgadzało. Max jakie osiągam na gps to 210 niezależnie jak długo się rozpędzam. Wiesz może czy to było we wszystkich stanach i dlaczego ogranicznik jest tak nisko?

 

Z tego co wiem to wiekszosc BMW w USA tak ma. Moze to jakies prawne regulacje albo producent sie przed czyms zabezpiecza (jak to w USA, ktos by ich potem pozwal o jakas glupote;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również posiadam wersję z usa ale z zamknięciem licznika nie mam problemu. Sam nigdy nie zdejmowałem żadnego ogranicznika, poprzedni właściciel również tak więc taka blokada nie jest chyba normą dla samochodów z usa.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również posiadam wersję z usa ale z zamknięciem licznika nie mam problemu. Sam nigdy nie zdejmowałem żadnego ogranicznika, poprzedni właściciel również tak więc taka blokada nie jest chyba normą dla samochodów z usa.

Pozdrawiam.

 

Pewnie posiadasz 330ci ZHP dlatego twoja predkosc maksymalna to 155mph. :cool2:

 

Tak jak kiedys pisalem kazda beemka trojka (za wyjatkiem 330 ZHP i M3) ma ogranicznik predkosci do 128mph. Jezeli ktoras sprowadzona z usa nie ma ogranicznika oznacza to ze zostal on zdjety poprzez zainstalowanie tuningowego oprogramowania (np Shark) ewentualnie poprzez przeprogramowanie na wersje europejska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.