Skocz do zawartości

Ukradli mi nerki :-(


Tomcio_e36

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie gnoje ukradli mi nerki :cry2: ,miałem już zamówić nowe,ale jest pewien problem auto jest z 91 roku ale ma wstawiony nowszy grill i nowsze w związku z tym nerki.i jak zacząłem dzwonić po allegro to ponoć są trzy modele-do 95(napewno tego nie mam )od 95 do 97 lub po 97 .I one wizualnie są ponoć bardzo podobne ale zmiennie nie pasują!! i tu prośba do sznownych forumowiczy-jest ktoś z nerkami po 95 roku z okolic Bytomia?Albo Katowic?Chodzi mi o to aby przymierzyć i wiedzieć jakie kupić.Z góry dzięki i pozdrawiam
Było e23 2,8 automat,potem e23 2,8 manual teraz e36(z silniczkiem jak od kosiarki ale spoko bedzie kiedyś większy) BMW na zawsze,--hehe kosiarka do żyda a teraz 2 literki w trumniaku-m52b20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki więc kupuję te po 97.Narazie zrobiłem wieśtjuning hehe ,kumpel dał mi czarną siatkę i kupiłem taką taśmę chromową i zrobiłem obwódki,bo jak jeździłem i szukałem po szrotach(oczywiście nigdzie nie mieli)bez tech nerek to wszyscy się głupio patrzyli.Pozdrawiam i dziękuję za radę :cool2:
Było e23 2,8 automat,potem e23 2,8 manual teraz e36(z silniczkiem jak od kosiarki ale spoko bedzie kiedyś większy) BMW na zawsze,--hehe kosiarka do żyda a teraz 2 literki w trumniaku-m52b20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tez ukradli,kupilem nowe ale na razie nie zakladam bo nie mam dobrego pomysłu jak zabezpieczyc przed następnym złodziejem...

jeżdze więc z widokoem na chłodnice a dzieciaki wrzucają mi tam smieci

hee,heee,pocieszyłem Cię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.