Skocz do zawartości

Chiptuning zrobiony 320d


Filon

Rekomendowane odpowiedzi

Walkę z myślami stoczyłem cięzką- 2 noce :D

No i zrobiłem to......

 

Wykres przed i po chipie (sorka ale foto z aparatu-skanera nie mam)

http://www.mfoto.pl/show.php?id=391215

 

Serie trzymała jak trzymała :( a te fale przy 2100było wyrażnie czuc. Teraz wykres jest wyprostowany, elegancko sie zbiera chociaz na dwójce kontrola trakcji mi sie zapaliła- w Poznaniu teraz pada :lol:

Generalnie powinienem sie cieszyć ale ja wiecznie niezadowolony jestem (co mi żona wytyka :lol: ) czy oby ten moment nie za wyskoki? Chociaz z drugiej strony nie jest to jakis ząb tylko płynne przejscie. Dodam że virus miał być taki normalny, nie wysilony. Chyba nie jest źle? Co sadzicie. Wszelką krytyke terz biore na klate :D :D :D :lol:

Problem szachisty: zwalić konia czy posunąć damę :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie :) Teraz musisz w opisie zmienić na 153KM :)

 

Dziwi mnie ta moc wyjściowa czyli 126KM. Troche fabryki zgubił po latach...

 

Robiłeś coś jeszcze oprócz tego, czy tylko chip?

Ile Cie ta przyjemność kosztowała?

Komu bimer dużo pali? :)

BMW BRUTUS to dopiero smok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko chip bo autko moze i nie wiekowe ale swoje już zwiedziło :D

Moc 126 ale w szczycie!!! Tak generalnie to 121-122 trzeba by przyjąć- po latach i kilometrach sie zgubiłotroszkę. Co ciekawe robili 5 pomiarów po i każdy był coraz lepszy- bardziej wygładzony- możliwe że na hamowni sie odmulił, wlałem do tego valvoline do czyszczenia wtrysków a tak generalnie to nie wiadomo o co chodziło :D Te dołki p.Eugeniusz sugerował zacinaniem sie elektrozaworu przy turbinie ale 330 w serwisie to za duzo jak na mnie (zamienię najwyżej z EGR ale i tak nie mam pewności czy ten drugi też jest na 100% sprawny!).

Ten moment mnie troszkę martwi czy nie za duzy- najwyżej nowe sprzegiełko sie kupi, wał i co tam jeszcze się sypnie :D

Problem szachisty: zwalić konia czy posunąć damę :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczatkowo spalanie pewnie większe , no bo nie po to chip wkładałem żeby do 2000 rpm ciagnąć :D jak bedę miał jakieś wiarygodne dane to podam. Do tej pory pokonując przynajmniej połowe w miescie z korkami (Poznań) i nie zważając na spalanie ale też nie zarzynając samochodu paliło srednio 7,2 l\100km co wydaje mi sie rewelacyjnym wynikiem w stosunku do osiagów.
Problem szachisty: zwalić konia czy posunąć damę :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz wiecej niutów o 100 od mojego ponad dwustu konnego nissmo :roll:

,a tu dla porównania wykres mojego dupowozu(robiony dwa dni temu) tyle ,ze benzyna 2.0

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cd21d9d0cb99f420.html

Edytowane przez dziubas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak 2 litry z 2 edycjo to faktycznie objedziesz z tym ze przy 25 000 tys km w roku różnica na stacji robi się juz spora :D A diesle juz tak maja z niutami bo taka ich natura i do benzyny nijak przystawiać! :D
Problem szachisty: zwalić konia czy posunąć damę :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.