Skocz do zawartości

Co sądzicie o tym BMW???


zielok23

Rekomendowane odpowiedzi

WIESZ DOPIERO CO TYDZIEŃ TEMU SPROWADZIŁEM I ZAREJESTROWAŁEM, STAN JEST PERFEKT. SZCZENA MI OPADŁA :jawdrop: JAK JĄ ZOBACZYŁEM. W SZWAJCARII JEŹDZIŁ NIM TYLKO JEDEN PIĘĆDZIESIĘCIOPAROLETNI FACET. W DOMU MIAŁ JEEPA I TO BMW. PRZEBIEG 170000KM UDOKUMENTOWANY DO KOŃCA, PIECZĄTKI CO ROK W SERWISIE BMW. LAKIER ORGINALNY, NIE MALOWANA NIGDZIE, ZAWIESZENIE SILNIK I ŚRODEK AUTA JAK Z SALONU. ZA JAKIEŚ 24000-25000ZŁ MOŻE BYM SIĘ POZBYŁ INACZEJ BĘDĘ JEŹDZIŁ NIM PRZEZ JAKIEŚ 3 LATA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIESZ DOPIERO CO TYDZIEŃ TEMU SPROWADZIŁEM I ZAREJESTROWAŁEM, STAN JEST PERFEKT. SZCZENA MI OPADŁA :jawdrop: JAK JĄ ZOBACZYŁEM. W SZWAJCARII JEŹDZIŁ NIM TYLKO JEDEN PIĘĆDZIESIĘCIOPAROLETNI FACET. W DOMU MIAŁ JEEPA I TO BMW. PRZEBIEG 170000KM UDOKUMENTOWANY DO KOŃCA, PIECZĄTKI CO ROK W SERWISIE BMW. LAKIER ORGINALNY, NIE MALOWANA NIGDZIE, ZAWIESZENIE SILNIK I ŚRODEK AUTA JAK Z SALONU. ZA JAKIEŚ 24000-25000ZŁ MOŻE BYM SIĘ POZBYŁ INACZEJ BĘDĘ JEŹDZIŁ NIM PRZEZ JAKIEŚ 3 LATA.

 

Borys 328 Coupe ja trafilem tak samo jak Ty ... auto kupilem w niemczech od szczescdziesieciokilkoletniego goscia , przebieg 124tys.km

2 wlasciciel ( pierwszym byla kobieta ktora wzieła auto z salonu ale po pół roku stwierdzila ze nie jest w stanie utrzymac tego samochodu i wzioł autko własnie ten facet i miał go az do ubiegłego roku)

Oczywiscie kolor orginal , w ksiązce servisy , miesiac przed tym jak kupilem auto koles byl na przegladzie w BMW ...

Z auta jestem mega zadowolony

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były E36 z takim lakierem?

 

To, że się świeci akurat nie jest niczym dziwnym - jak jakiś czas temu kupiłem zestaw kosmetyków to sam byłem zaszokowany efektem.

 

Grill był zmieniany - choć to niekoniecznie świadczy o dzwonie.

 

Według mnie głupio wyglądają tylne szyby ciemniejsze od przednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam i wnioskuje, że wszystkie BMW sprowadzane z zagranicy używane są przez 60 paro letnich dziadków. Niemcy będą mieli problem, bo bazując na użytkownikach Beemek to wszyscy tam są starzy ludzie.

Dla mnie przegięciem jest pisać, że auto ponad 10 letnie jest perfekt stan czy igła. Taki stan to auto ma nowe z fabryki. Auto 10letnie, ma zużyte pewne elementy (gumy, zawieszenie itp.).

 

Dużo ludzi jak patrze, to robi to dla siebie. Kolega kupił passata, przebieg prawie 300 tys. Sam cofnął sobie licznik do 150 tys.. bo lepiej mu się tak jeździ. Mam siostrę w Niemczech, bywam u niej. Widziałem jak beemkami jeżdżą młodzi ludzie. Byłem tam na zlocie BMW (o dziwo palili tam kapcia!!!) ale do nas i tak przyjadą jako auta od niepalących dziadków.

 

Ja kupiłem swoje BMW bez pośredników. Holender ją sprzedał, bo do wymiany było sprzęgło i miała duży przebieg więc zawieszenie niedługo się odezwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZAKAL UOGÓLNIASZ JAK POPRZEDNIK, GUMY ŁEPKI PALĄ WSZĘDZIE ALE NIE WSZYSCY. Z ŁODZI DO MNIE MASZ 65KM, PRZYJEDŹ I ZOBACZ JAK BĘDZIESZ MIAŁ SIĘ DO CZEGO PRZYCZEPIĆ W AUCIE TO ZWRÓCE HONOR I PRZEPROSZE NA FORUM :modlitwa: .

WIEM OD KOGO KUPIŁEM SAMOCHÓD I WIDZE CZYM JEŻDŻĘ, WIĘC PISZE PRAWDE.

AUTO MA 12 LAT I ZGODZE SIĘ Z TOBĄ ŻE NIE DORÓWNA NOWEMU Z SALONU, ALE JEŻELI MA 12 LAT I TECHNICZNIE WYGLĄDA JAKBY MIAŁ ROK TO NIE JEST PRZESADĄ POWIEDZIEĆ ŻE TO RARYTAS PRZEZ DUŻE "R".

ALE TROCHE ZBOCZYLIŚMY Z TEMATU :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZAKAL UOGÓLNIASZ JAK POPRZEDNIK, GUMY ŁEPKI PALĄ WSZĘDZIE ALE NIE WSZYSCY. Z ŁODZI DO MNIE MASZ 65KM, PRZYJEDŹ I ZOBACZ JAK BĘDZIESZ MIAŁ SIĘ DO CZEGO PRZYCZEPIĆ W AUCIE TO ZWRÓCE HONOR I PRZEPROSZE NA FORUM :modlitwa: .

WIEM OD KOGO KUPIŁEM SAMOCHÓD I WIDZE CZYM JEŻDŻĘ, WIĘC PISZE PRAWDE.

AUTO MA 12 LAT I ZGODZE SIĘ Z TOBĄ ŻE NIE DORÓWNA NOWEMU Z SALONU, ALE JEŻELI MA 12 LAT I TECHNICZNIE WYGLĄDA JAKBY MIAŁ ROK TO NIE JEST PRZESADĄ POWIEDZIEĆ ŻE TO RARYTAS PRZEZ DUŻE "R".

ALE TROCHE ZBOCZYLIŚMY Z TEMATU :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem jeżeli jedziesz po pierwsze lepsze auto z komisu to kupujesz co kupujesz ale jak nie obchodzi Cię to ile wydasz na szukanie auta i ile za nie zaplacisz to jednak kupisz dobrą maszynę

Ja za swój zapłaciłem duzo duzo wiecej od tych które staly na mobilu , w komisach , i w niemieckich gazetach dlatego z lekkim sercem moge powiedziec ze kupilem dobre auto a nie jakies padlo ... Widziałem co bralem , i mam wszystie kwity salonowe takze ... wiesz ...zanim ocenisz kto czym jeździ to przemysl to 2 razy :nienie:

 

(a tak pozatym myślisz ze jak auto dostanie w piec to coś mu się stanie :lol: napewno nie ... lepiej zeby ktos je butowal i dbal o plyny , oleje , servisy niż zeby jeździl wolno i nie sprawdzal oleju przez 2lata :doh: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.