Skocz do zawartości

Wibracje w kier


narki

Rekomendowane odpowiedzi

jak pech to pech najpierw ogrzewanie nie zbyt chetnie sie wlancza a teraz jak chamoje to kierownica dostaje wibracji i zaczyna drgac czy to moze byc przez zuzyte klocki i tarcze czy raczej cos bardziej powznego?? moze ktos wie ile by mnie kosztowalo wymienic tarcze i klocki w e36 compact 95' z gory dzieki za rady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ortografię już zostawię w spokoju bo jedngo "pana" tutaj na forum dość ostro

za to "zjechałem"...Do rzeczy jednak...

 

Na pewno masz krzywe tarcze, ja mam tak samo, że trzesię lekko jak hamuję...Koszt tarcz - około 200 zł + klocki - 140 zł = 340 zł. Kosztów robocizny nie znam, bo sam pewnie dasz radę :cool2: Oczywiście są tarcze po 50 zł za sztukę i tak samo tanie klocki,ale ich jakość jest taka sam jak cena...Co do ogrzewania to nie mam pojęcia co się u Ciebie stało...

Freude am fahren...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ortografię już zostawię w spokoju bo jedngo "pana" tutaj na forum dość ostro

za to "zjechałem"...Do rzeczy jednak...

 

Na pewno masz krzywe tarcze, ja mam tak samo, że trzesię lekko jak hamuję...Koszt tarcz - około 200 zł + klocki - 140 zł = 340 zł. Kosztów robocizny nie znam, bo sam pewnie dasz radę :cool2: Oczywiście są tarcze po 50 zł za sztukę i tak samo tanie klocki,ale ich jakość jest taka sam jak cena...Co do ogrzewania to nie mam pojęcia co się u Ciebie stało...

 

ja bym nie byl taki pewien. Tez tak mialem i bicie przy hamowaniu calkowicie ustało po wymianie sworzni wahaczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narki tak jak koledzy napisali. Napisałeś że telepie tylko przy hamowaniu więć tarcze są najbardziej podejrzane. Myślełem jeszcze o guzach na oponach ale to cały czas by waliło.

Pozdrawiam.

Krzysiek


Było:

E36 318 is coupe 93'

E36 323i sedan 97'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wszyscy koledzy pisa na Bank tarcze do wymiany lub prztoczenia..tez tak miałem tylko nie dało się u mnie juz przetoczyć bo ten miły pan co sie tym zajmuje stwierdził ze zostało mi ok4mm szerokośći tarczy do zjechania a tyle to on bierze na pierwsze toczenie(oczywiście chodzi mi o obydwie strony..po2mm na strone)Wymieniłem tarcze i jest wszystko Siiiii :D ,............pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.