Skocz do zawartości

Ile tysięcy km mają nasze beemki ??


kiokio

Rekomendowane odpowiedzi

mam e36 z 92 roku... podejrzewam ze licznik juz sie obrocil w tym momencie jest 230tys ;D jeden silnik M40 zostal zakatowany a ja kupilem autko 3 tygodnie temu z silnikiem M43, ale widac, ze swap zrobiony byl spory czas temu... jak na razie ladnie sie turla a zmienilem tylko wydech i oleje/plyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 775
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,mój nowy nabytek szukany przez pół roku(tylko w Niemczech,byłem w pracy) 320d touring 2001r kupiony od 1 wlasciciela,serwisowany do konca(książka serwisowa +wszystkie faktury z serwisu) obecnie ma 152 tyś i odpukać śmiga bez zarzutów!!!

Jedno co się przekonałem,w Niemczech też trzeba dać dużo kasy za dobre autko(było warto) ,nie ma okazji w dobrym stanie!!!!

Bmw pewność na każdym kilometrze.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynaja mnie po malu smieszyc rozmowy o przebiegach 15 letnich aut. :-) maja takie przebiegi jak 3 letnie samochody. poniewaz sam zaliczam sie do grupy tych co kreca liczniki aby zmienic poglad na przebieg, w swoim nowym (17 letnim) aucie zmienilem przebieg na 700 000. przeliczcie sobie ile km rocznie zrobi auto jesli jezdzimy do pracy 30km w jedna strone, w niemczech natomiast dojazd do pracy 100km nie jest czyms nienormalnym bo siec autostrad jest tak rozbudowana ze niemiec i tak te 100km pokona szybciej niz my w polsce 30. poza tym paliwo maja stosunkowo tanie do zarobkow i auta sluza im do jazdy, gdzie tylko im sie podoba, nie tylko do kosciola w niedziele. wiec przebiegi sa znaczne. a ze nie jest to polonez ktory po 100 000 potrzebuje remontu to sie tym nikt nie przejmuje. naprawde widzialem auta ktore mialy przebieg dziewiczy rzedu 300 000 - 400 000 i wygladaly jak nowki, a ze polski rynek jest taki jaki jest to po odmlodzeniu mialy 118 000. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha, ha . To moja miała po przywiezieniu 118000 km. :lol: Mam nadzieję, ze FLASH nie opalał się w tym czasie na atlantyckiej plaży. :mrgreen: :twisted: Obecnie dobiła 150000 km. Jedyna wymiana poza materiałami eksp., to tracze z przodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie to jest najwazniejsze, jak silnik pracuje, jak mocno jest zmeczona buda itd, nawet jesli nikt nie krecil zegarow to chyba lepiej kupic starsze auto, ktore jest zadbane i serwisowane, niz mlodsze , z mniejszym przebiegiem i bardzo zaniedbane, w dzisiejszych czasach przebieg powinien byc ostatnia rzecza na ktora sie zwraca uwage, ale coz, klient chce to ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moja 540i ma na liczniku 234000, ale faktyczny przebieg 441 000...chce się Niemiaszkom kręcić ;)

Ciekawe jaki jest rekord na M62?

O 520 nie będę pisał bo na bank ma przekręcony licznik, a nie sprawdzałem na kompie.

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja 320i z 93 ma przejechane 244tys jestem 3 właścicielem 2 w Polsce (licznik nie kręcony :D ) fotele ze skóry wyglądają adekwatnie do wieku i przebiegu za to karoseria nie , małe ogniska rdzy ale pozadne Niemiec zabezpieczył , lakier no już troszkę styrany , chyba na autostradach śmigał ale widać ,że zadbana bo zaprawki porobione , mechanicznie ? mogę powiedzieć ze igła , co prawda od 300km już na półsyntetyku śmiga ale lata jak marzenie :) zbiera sie idealnie , po testach nawet młodsze bety bierze z tez 2.0 z vanosem .

ogólnie to zakup u mnie był strzałem w 10 ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemcy licznikow nie kreca, za to kreca turasy w komisach, potem handlarz (laweciarz) ktory to wiezie do pl, nastepnie w komisie kolejny raz i tak auta z 300 000 maja 118 000, jakos tak dziwnie ze wiekszosc 15 letnich aut w polsce ma ponizej 200 000, kiedy za granica dobijaja juz do 400 000 lub wiecej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
niemcy licznikow nie kreca

 

Bardzo się mylisz :wink: Nauczyli się od Polaków...gość z serwisu BMW mówił mi, że ostatnio mieli kilka aut sprowadzonych z Niemiec (bez komisów) i tylko jedno nie miało kręconego licznika :mrgreen:

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam

pare dni temu kupilem e38 740iA sprowadzona ze szwajcari

sprawdzilem ja przed kupnem w serwisie i wg mojej oceny i mechanikow przebieg jest orginalny 181000

wsumie auto bylo kupione od pierwszego wlasciciela widac jest zadbane i jak wynika z dokumentacji serwisowane praktycznie do samego konca

do zrobienia mam chlodnice wody i czujnik polozenia walka rozrzadu no i w niedlugim czasie tarcze i klocki ale to juz normalna sprawa

ogolnie auto sprawuje sie rewelacyjnie jest naprawde zadbane w srodku i na zewnatrz ma tylko jedna doslownie jedna ryske

na dokladne sprawdzenie wszystkiego umowilem sie juz z panem Krzysztofem Sewerynem z Zacisza szkoda tylko ze czas oczekiwania jest taki dlugi mianowicie 6 tyg :( masakra ale tak jest z dobrymi mechanikami

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Jak kupowałem auto /E46 320d, 06.2004r. - przebieg 172tys.km/ to okazało się że poprzedni właściciel na bieżąco wszystko wymieniał - i tak:

- są 2 komplety nowych opon (zimowe na stalówkach + letnie na alu) z przebiegiem ok 3tys. km

- nowe świece żarowe

- nowe wszystkie klocki i tarcze

 

Wszystkie części zakładane w ASO BMW :)

 

Nie ma to jak "solidny" Niemiec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Moje e46 323 kupiłem w pazdzierniku 2008 z przebiegiem 171 tys km. Teraz mam 179 tys km. Przebieg wygląda na oryginał, auta w bazie BMW Polska nie ma, ale i tak na nie się zdecydowałem. Kupione od znajomego, który sprowadził je dla siebie.
spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje 316icoupe Jak kupiłem miała 150 tys teraz 211 zrobione Przez 6.5 roku :D silnik już padaka :mad2:

 

Nie ma się co dziwić kolego jeśli tak mały silnik traktuje się nienależycie :nienie: Poza tym przebieg wydaje się coś za niski jak na ten rocznik ...

http://i602.photobucket.com/albums/tt105/thunderstruck312/bmwklubforum2.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.