Skocz do zawartości

Zobaczcie, ocencie - powiedzcie co myslice...


anatoss

Rekomendowane odpowiedzi

A po co Ci auto do "jeżdżenia pod prąd"??? Wizualnie ładna.

 

Mnie też się widzi. Silnik by mi odpowiadał. Fele też super. Trochę kierownica nie po tej stronie a na przekładkę bym się nie zdecydował.

Pozdrawiam.

Krzysiek


Było:

E36 318 is coupe 93'

E36 323i sedan 97'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkam teraz w szkocji wiec jak najbardziej kiera po dobrej stronie ;)

ja nie zauwazylem niczego niepokojacego na zdjeciach - wyglada ok.... jak dla mnie ale napalony jestem na nia!

dziewczyna krzyczy ze to stare auto hehe ehh urwanie glowy..

 

widzicie cos niepokojacego na fotkach ?

przebieg 200 tys km przy regularnym serwisie ujdzie co ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkam teraz w szkocji wiec jak najbardziej kiera po dobrej stronie ;)

ja nie zauwazylem niczego niepokojacego na zdjeciach - wyglada ok.... jak dla mnie ale napalony jestem na nia!

dziewczyna krzyczy ze to stare auto hehe ehh urwanie glowy..

 

widzicie cos niepokojacego na fotkach ?

przebieg 200 tys km przy regularnym serwisie ujdzie co ??

 

Bardzo ładne auto, serwisowane, komplet kluczy i dokumentów, to się liczy, ja bym kupił :cool2:

Były:

E30 324d '87

E36 325td '91

E36 318tds '96

Passat B5 1,9 TDI '97

E46 320d '00

Audi A4 1,9 TDI Multitronic '03

Mazda 6 1,8 '05

E46 320d '03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o co chodzi :worried: .Zwykły szrot :twisted: ,a nie zauważyłem kiera po prawej stronie :twisted2: no to jeszcze większy szrot :lol: i jeszcze jaki drogi :twisted:

 

Cena wcale nie jest wysoka...Na wyspach fury są drogie...Samochodzik jest luks jak dla mnie...do tego 3 oryginalne kluczyki...Tylko samochód miał 3 właścicieli...do tego ten przebieg dziwi...Ale ja bym go pewnie brał,bo skoro ktoś o Niego tak dbał to na pewno samochód nie był katowany...

Freude am fahren...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawia bardzo dobre wrażenie - cena taka sobie biorąc pod uwagę, że to golas (dla mnie samochód bez klimy odpada) - choć przyznam, że nie wiem jakie są ceny w UK. W każdym razie jeżeli chodzi o stan, to wygląda nieźle.

 

Jednak jak patrzę na to zdjęcie: http://i19.photobucket.com/albums/b186/antval/N%20BMW%20323/DSC00189.jpg - to mi się dosłownie żołądek wywraca - po prostu nie mogę patrzeć na konsolę z kierą po prawej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

w srodku moze byc ale na zew nic specjalnego, silnik fajny bo duzy ale za tak duzy silnik zaplcisz duze ubezpieczenie, gdybym to ja byl na twoim miejscu to bym nie kupowal, po pierwsze - niczym sie wyroznia od setek innych samochodow, a ja wole bardziej indywidualne auto, dwa ze za podobne pieniadze kupisz naprawde ladne auto w polsce albo sobie sprowadzisz:

 

 

 

 

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img152.imageshack.us/img152/4230/dscf2136kx6.jpg

 

 

dalem za nia 17500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszystkie odpowiedzi . Cena nie jest wygorowana ..auta w Uk sa tansze w porownaniu do polskich cen. Szczegolnie jesli chodzi o auta luksusowe ..np. Mazda Xedos 6 full opcja (z pelna historia serwisowa itp)z 99 r.max 2000 tys funtow ceny zaczynaja sie od 1000 tys funtow.

Mam teraz seata ktorego kupilem za jedna trzecia jego wartosci w polsce (przebieg 45tys km)..jak poszukasz znajdziesz .

Mysle ze cena nie jest wygorowana (ok 14tys PLN) choc znalazl bym tansze ale nie ze wszystkimi papierami itp.

Ladna jest bo taka ..zwyczajna z zewnatrz no ale ni ma klimy ..szkoda.

 

Przebieg chyba nie najgorszy jak na to auto ?? jeszcze polata co ?

 

Ciekawe co na to moja druga polowa hehe

:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o japońskie auta to One drogie nie są...w Niemczech też są tanie...tylko, że ceny części są dużo wyższe...podobnie jest z francuzami oraz Seatami...Seaty są tańsze bo to hiszpańska wersja volskwagena...ale czy w UK samochody są tanie...jeżeli nie mają ważnych badań technicznych to rzeczywiście są tanie...A co do tej Beemki to taka zwykła nie jest...Fajnie wygląda, a brak klimy to pryszcz...Ja miałem klimę w Omedze B i teraz w BMW nie mam...nie żałuję jednak,bo i tak nie używałem jej...
Freude am fahren...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o co chodzi :worried: .Zwykły szrot :twisted: ,a nie zauważyłem kiera po prawej stronie :twisted2: no to jeszcze większy szrot :lol: i jeszcze jaki drogi :twisted:

 

Cena wcale nie jest wysoka...Na wyspach fury są drogie...Samochodzik jest luks jak dla mnie...do tego 3 oryginalne kluczyki...Tylko samochód miał 3 właścicieli...do tego ten przebieg dziwi...Ale ja bym go pewnie brał,bo skoro ktoś o Niego tak dbał to na pewno samochód nie był katowany...

 

jednego kluczyka brakuje :) oryginalnie są 4

Jedyną dobrą rzeczą w przednim napędzie jest to ze gdy cofasz masz napęd na tył !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica po prawej stronie, brak klimy w połączeniu ze skórą... Według mnie to wyklucza to auto, ale trzeba przyznać sprzedawcy, że zrobił bardzo fajną sesję zdjęciową.

 

Kolega będzie jeździł tą furką po wyspach...więc kierownica po prawej stronie jest ok... :mrgreen:

Freude am fahren...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica po prawej stronie, brak klimy w połączeniu ze skórą... Według mnie to wyklucza to auto, ale trzeba przyznać sprzedawcy, że zrobił bardzo fajną sesję zdjęciową.

 

Kolega będzie jeździł tą furką po wyspach...więc kierownica po prawej stronie jest ok... :mrgreen:

 

No tak, mieszka w Szkocji, dopiero przeczytałem :P

 

W Szkocji brak klimy to w sumie też nie jest problem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem czy mieszkasz w Anglii i chcesz sobie sprawic autko, czy tez chcesz przerobic anglika na wersje lewostronną - jeśli tak - natychmiast o tym zapomnij.

 

 

Kumpel to przerabial i uwierz mi - to się nie opłaca, o czasie potrzebnym do zdobycia wszystkich potrzebnych częsci i finalnym rezultacie nie wspomnę.

 

 

pzdr.

radocha z jazdy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem czy mieszkasz w Anglii i chcesz sobie sprawic autko, czy tez chcesz przerobic anglika na wersje lewostronną - jeśli tak - natychmiast o tym zapomnij.

 

 

Kumpel to przerabial i uwierz mi - to się nie opłaca, o czasie potrzebnym do zdobycia wszystkich potrzebnych częsci i finalnym rezultacie nie wspomnę.

 

 

pzdr.

 

Tu kolega ma rację...nie dość że trzeba kupować trochę części,to jeszcze możesz potem żałować...bo wszystko będzie trzeszczało...Mam kumpla, który sprowadził BMW 528,w nowszej budzie, z kierownicą po prawej stronie i jak liczył ile będzie go kosztowała przekładka to uznał że,będzie jeździł z fajerą po prawej stronie,póki się ktoś nie doczepi :mad2:

Freude am fahren...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.