Skocz do zawartości

co o niej sądzicie :P


ramzes23

Rekomendowane odpowiedzi

powiedzcie jak moge ja ładnie stuningować?? juz zakupiłem alu;p mam bordową e34 combi z 94roku

mam w niej drewno skóre a z zewnątrz jest szeroki grill alu dodatkowo jest troche obnizona;d co moge jeszcze zrobic dosc tanim kosztem?? niechce przyciemniania;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie osobiscie podoba sie tzw.GERMAN STYLE

tzn . nisko , szeroko , bez zbednych bajerow , spojlerow i tym podobnego badziewia , z wypasionym wnetrzem , fajnymi laczkami

ta czarna z niemiec jest kozak ale sam chyba przyznasz ze bez tych przyciemnionych szyb to nie byloby takiego efektu

chociaz to kwestia gustu a o gustach sie nie dyskutuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.e34.de/fotostories/Touring/Martin525tds/Martin525tdsk.jpg

 

zobacz sobie tą; według mnie są spoko te kierunki na listwach i świetnie pasują do touring'a...

 

taka jest moja rada...pozdro

 

to są obrysówki a nie kierunki, coś a'la Amerykańskie wersje ale fakt, bardzo pasują do tej fury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos ciemnych szybek- mam wiśniową ( calipsorot metalic ) E34 Turing i ostatnio zrobiłem wszystkie szybki ciemne ( poza przednią :D ) drzwi przednie 30% prześwitu, a reszta 15%. Wygląda to rewelacyjnie a w żaden sposób nie przeszkadza w jeździe nawet w nocy ( pod warunkiem że ktoś zainwestuje w dobrą folie ).

Przyciemnianie Turingów- polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No akurat w moim przypadku zrobił mi to znajomy, który zajmuje się przyciemnianiem. Zrobił to kozak folią i kosztowało mnie to 300 zł, ale z tego co widze mieszkamy od siebie troche za daleko, tak więc on Ci tego nie zrobi.

A 450 za wszystkie szyby to też nie jest zła cena ( jeszcze kwestia jakości folii), bo np znajomi robili : Volvo v40- cały 800 zł, Merc ML cały 1500 zł i to folia a nie piec. Czyli 450 to jeszcze spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.