Skocz do zawartości

Osłony i odboje amortyzatorów. POMOCY!!!


Arnold520i

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam pytanie: czy ktoś z forumowiczów zna jakiś sklep w Polsce gdzie można kupić osłony i odboje amortyzatorów na tył do BMW 520i?!?!?! :modlitwa: Obszukałem wszystko w moim mieście, obdzwoniłem wszystkich na allegro którzy mieli coś podobnego na aukcjach, niestety na przód owszem są natomiast na tył nie.

Proszę o jakieś namiary na jakiolwiek sklep.

 

Z góry dzieki pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie chcesz kupić oryginału ja bym się niepie....lił i dopasował z czegoś o podobnej średnicy tłoczyska, na pewno błędu nie zrobisz, a lepsze to będzie rozwiązanie niż jeździć bez tego :mrgreen:

TS SERWIS diagnostyka i elektronika samochodowa


tel. 607 890 658

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnold

napisz jaki bedzie final twoich poszukiwan.

Bo ja u siebie niedawno wymienialem spreyny z tylu i jak sie okazalo amorki sa jeszcze ze znaczkiem BMW a odboje to takie pruchno ze sie w palcach sypie, i w lipcu jak bede w pl tez bede musial wymienic.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki bedzie finał okaże się w pon więc od razu napiszę o tym na forum! :wink: Dzwoniłem do gościa z allegro który podobno ma takie oslony i odboje. Amory ktore są teraz w buni mojego ojca to również orginały BMW, osłony i odboje także. Niestety zrobiły po polskich drogach 40 tys km i mają dość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Co za ofiary pracują w tych sklepach - jak ja szukałem do swojej e36 też na tył nic nie mieli - dopiero jak przyniosłem im numery katalogowe to nagle okazało się że są....

 

Z tego co pamiętam to i odboje i osłony są pakowane po 2 sztuki - ale głowy za to nie dają.

 

Osłony:

Sachs na tył do e34 520i 24v - nr katalogowy sachs'a - 900 050.

Idz do sklepu i powiedz zeby poszukali dobrze w katalogach .

A tu mozesz sam sobie sprawdzić w katalogu:

http://webcat.sachs.de/%5Cpdfkatalog%5C0032dapkw_004X__Z.pdf -

Strona numer 52.

 

 

Odboje:

Firmy LEMFÖRDER - w sieci FOTA SA są dostępne pod numerem katalogowym: LEM 2196301 - Numer katalogowy lemfordera to prawdopodobnie: 33 53 131 481

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nareszcie są!!! mój mechanik sprowadził orginały BMW. 160 PLN za lomplet- osłona i odbój + 450 PLN za dwa amory KYB. Teraz moja Bunia znowu idzie po zakrętach jak po szynach :D :D :D

 

Dzieki za wszystkie odpowiedzi, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nareszcie są!!! mój mechanik sprowadził orginały BMW. 160 PLN za lomplet- osłona i odbój + 450 PLN za dwa amory KYB. Teraz moja Bunia znowu idzie po zakrętach jak po szynach :D :D :D

 

Dzieki za wszystkie odpowiedzi, pozdrawiam!

Sorki za off top (po czasie) ale ja kupiłem z KYB-ami ichniejsze odboje i osłony w cenie o lie mnie pamięć nie myli ok.~50PLN.

Na przyszłość więcej googlowania i spawdzić trzeba katalogi i oferty w necie, bo może mechanik trochę zarobił na tobie:(.

Wcześniej gdybym tu zajrzał dostałbyś maila z namiarami na firmę w której kupiłem (full zestaw był za nieco ponad400PLN). No ale może następnym razem się uda.

Pozdrówka

Pozdrawiam

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.