Skocz do zawartości

Problem ze sprzęgłem e36


Arni

Rekomendowane odpowiedzi

No to ładnie.Tak czy inaczej muszę do mechaniora.Tylko że co do nich to już mi ręce opadły.Muszę poszukać jakiegoś nowego bo po ostatnim niemało nabawiłem się nerwicy. :duh:

Może ktoś zna jakiegoś dobrego w Chełmie.

W każdym bądz razie dzięki za pomoc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie.Tak czy inaczej muszę do mechaniora.Tylko że co do nich to już mi ręce opadły.Muszę poszukać jakiegoś nowego bo po ostatnim niemało nabawiłem się nerwicy. :duh:

Może ktoś zna jakiegoś dobrego w Chełmie.

W każdym bądz razie dzięki za pomoc.

 

Jezeli szukasz dobrych magików zajrzyj na tutejsze forum ludziska polecają dobrych mechaników

 

Pozdrawiam

Bayerische Motoren Werke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to chyba nie ma sensu wymieniac całe sprzegło, wystarczy samo łosyko, kosztuje cos ok 100zł

 

Aha czyli lepiej zapłacić 2 razy za robotę ? Dobre wyjscie dla osoby która w najbliższym czasie zamierza sprzedać samochód i chce to zrobić na sprzedaż. Zresztą po zrzuceniu skrzyni dopiero sie okaże czy wystarczy zmienic samo łożysko.

 

Combi musisz pojeździć i popytać nie ma różnicy czy to 2.5 czy 1.6 koszt wymiany taki sam mi mówili od 200 zł w górę nawet do 400 zł, ale zmieniłem w końcu sam. Pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umnie za to jest troche inaczej, od pewnego czasu ,ciezko wchodza biegi zwlaszcza na zimnym silniku. NIe ma przy tym zadnych zgrzytow,pukow stukow itd, poprostu ciezko wchodza i robi sie to juz irytujace. Mial ktos taki przypadek ? Do wymiany tarcza a moze docisk ? Czy samo lozysko ? Aha dodam ,ze dopiero co wymienilem hydrauliczny silownik sprzegla ,wiec to odpada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.