Skocz do zawartości

Dzisiaj mnie złapali


Rekomendowane odpowiedzi

Chłopcy z kamerą dzisiaj jechali za mną przez jakiś czas i trochę się napatrzyli :duh: W każdym razie jeszcze parę punktów i po prawku. Trzeba więc zacząć albo jeżdzić wolniej albo znaleźć jakąś inną metodę na punkty.

 

A więc czy jakiś antyradar np. Valentine One jest w stanie zaalarmować mnie na tyle szybko, że chłopaki w samochodzie za mną nie zdążą dokonać pomiaru prędkości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś trzeba na to poradzić bo coraz ich więcej tak samo jak punktów na koncie. Mnie capnęło granatowe mondeo w xenonach - 3.0 V6. Oprócz Mondeo chłopcy mają srebrną Vectrę - 2.8 turbo 280KM. Sprzęty trochę chodzą więc raczej nie ma sensu uciekać.

 

Stąd też pytanie o ten antyradar czy to ma sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pozostaje spojrzeć od czasu do czasu w lusterka , obecnie królują vektry po liftingu (np.Katowice srebrna , Sosnowiec czarna tylko że się wycwanili i sobie pożyczają a nawet delegują do innych miast) Pozdrowionko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy antyradar pomoże jak siedzą za zderzakiem - oni stosują w ogóle jakiś radar, laser czy coś w tym stylu? Bo słyszałem, że nie.

 

Skoczyłem na święta do Krakowa (ale był luz na drodze) i miałem szczęście, bo nie trafiłem na policję. Ale co chwila zerkam w lusterko, czy samochód za mną planuję wyprzedzać, czy może powisieć na ogonie...

 

Trzeba być ostrożnym, ale też nie przesadzać na ograniczeniach - kiedy widzę jak niektórzy nawet nie zmniejszą prędkości przed przejściem, skrzyżowaniem, czy światłami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do pomiaru predkosci nie jest stosowany zaden pomiar radarowy czy laserowy, elektronika mierzy predkosc "vectry" i na podstawie obrazu dodaje lub odejmuje pedkosc nagrywanego pojazdu. zaden antyradar nie jest w stanie tego wykryc. pozostaje jazda z antena cb albo placenie drogich "abonamentow".

 

p.s. moj znajomy ma uno tutbo z "malutkimi" modyfikacjami , i zatrzymali go ostatnio, zaczynajac rozmowe tak: ... no my za panem juz 3 raz jedziemy.... :-), dropsik, nie wiesz jak to sie robi??? ... gaz w podloge i po problemie.a potem tlumaczenie a`la rywin, nie pamietam, bylem pod wlywem alkocholu...

 

p.s.s. niestety przyszlo nam zyc w takim kraju, gdzie jadac katowice warszawa, zamiast skupic sie na jezdzie, czasem szybkiej, ale rozsadnej i bezpiecznej, kierowca patrzy ciagle zamiast na droge to we wsteczne lusterko i po krzakach. ciekawe co jest mniej bezpieczne???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tylko antyradary z najwyższej półki sobie poradzą z fotoradarami i z wideoradarami.Do nich należą Valentine One, Bel Sti Driver,Bel RX 75 , Bel RX 65 ale z najnowszym softem 6.3.Oczywiście, jeżeli niebiescy robia pomiar poprzez wideokameę i nie wysyłają żadnej wiązki radarowej to nie ma możliwości ich wykrycia. Na szczęście jest ich niewiele.

Ja jeżdżę już 2 lata z takim sprzętem i odpukać zero punktów.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jeszcze jedno : zaczynają testować kamerę z tyłu wozu więc będą jechać przed wozem który filmują . już kumpla tak złapali ale że nie mają jeszcze jakiś certyfikatów to tylko mu pokazali jego wyczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jeszcze jedno : zaczynają testować kamerę z tyłu wozu więc będą jechać przed wozem który filmują . już kumpla tak złapali ale że nie mają jeszcze jakiś certyfikatów to tylko mu pokazali jego wyczyny

 

Zaraz - jak to działa - policja ciągnie 150 po mieście i czeka aż ktoś ich dogoni? :lol:

 

Co do kamer - niby jak elektronika ma mierzyć prędkość samochodu poprzedzającego bez radaru, czy lasera? Może jednak coś jest - np. właśnie laser - ale tak ustawiony, żeby nie leciał do kabiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadą po prostu tak jak cały sznur aut czyli jak jest 50 to wszyscy jadą 60-70 ale zatrzymują nie tego z przodu tylko tego z tyłu i nie muszą wyprzedzać tylko pokażą ci taką małą podnoszoną automatycznie "dyskotekę" za tylną szybą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znasz mnie że tak piszesz?

nie, nie znam Ciebie, a Ty nie znasz mnie. Domniemywam jednak że jakbyś miał M5 przyspieszyłbyś i gratulacje, więcej bezmózgowców nam trzeba na drogach.

pozdrawiam wszystkich

 

Masz rację,takich bezmózgowców jest niestety wiele na drodze...dorwie BMW i myśli że ulica to tor wyścigowy... :mad2:

Freude am fahren...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie martw sie mnie w sobote też mnie złapali zielonym mondeo na Puławskiej a było tak pięknie,miałem 110 powyzej ograniczenia

marzyłem wtedy żeby miec M5

I co byś wtedy zrobił "miszczu"?

kolega mój

http://www.warszawa.policja.gov.pl/?page=Structure&id=8&nid=4092

dwa lata prawko i zawiasy

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.