Skocz do zawartości

Trzeszczące drzwi


3peat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio jak robiłem poprawki lakiernicze to kazałem lakiernikowi zmienić spinki tapicerki we wszystkich drzwiach i tak zrobił. Jednakże trzeszczenie drzwi nie ustało - mam dość, jazda po nierównościach to jeden wielki huk...

 

Macie jakieś pomysły ?? Może jeszcze raz rozkręcić drzwi i użyć jakiejś maty bitumicznej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy dał podkładki gumowe na spinki

 

hmm pierwszy raz słyszę ... jeżeli nie będzie to możesz podać jakieś bardziej szczegółowe dane na temat tych podkładek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy w swojej zdejmowałem boczki pod niektórymi spinkami były takie podkładki gumowe zakładasz spinkę na boczek i na nią coś w rodzaju podkładki która dolega do otworu w drzwiach . Spróbuj powycinać krążki z gumy i nałożyć na spinki jak nie pomoże to szukaj dalej :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys u mnie tez trzeszczały i po zabawie w gumeczki itp nic nie dało, i wpadlem na to zeby jest przeregulować i je troche podniosłem, trzeszczenie zniknęło, po roku od czasu do czasu regulacji zaczęło znowy podtrzaskiwać, za pare dni bedę bawił sie w regulacje. Sprubuj moze pomoże, bo u mnie ewidentnie słychać jakby trzaskało na tym elemencie to trzyma drzwi.

B-artek M-onika W-ojtuś (synek)

Skype: barto75 lub barto551

Moje byłe BMW http://www.bmww.webpark.pl/M5drive.gif Moje też byłe BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys u mnie tez trzeszczały i po zabawie w gumeczki itp nic nie dało, i wpadlem na to zeby jest przeregulować i je troche podniosłem, trzeszczenie zniknęło, po roku od czasu do czasu regulacji zaczęło znowy podtrzaskiwać, za pare dni bedę bawił sie w regulacje. Sprubuj moze pomoże, bo u mnie ewidentnie słychać jakby trzaskało na tym elemencie to trzyma drzwi.

 

no właśnie u mnie trzask jakby dobiega z przedniej części drzwi - w okolicach zawiasów. jak coś zrobisz (a ja się jeszcze nie dobiorę do drzwi) to wrzuć jakieś foty co dokładnie dokręcałęś... Dzięki z góry i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pukało na nierównościach regulacja nie pomogła.Cały pic polega na tapicerce ona wydaje taki dżwięk pukania gdzieś w drzwiach.Spryskałem jakimś sprajem miejsce stykania tapicerki z blachą drzwi i jest w końcu cisza w beemce.Inna jazda aż miło.Spraj miałem akurat pod rękom-odrdzewiacz do śrób ale wystarczy jakiś tłusty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regulacja drzwi to pare minut ale musi byc w dwie lub trzy osoby bo samemu nie przytrzymasz i niedokrecisz, zawiasów jako tako nie ruszałem tylko nakrętki poluzowałem te co juz same drzwi trzymają (13 chyba o ile pamiętam dobrze) jest ich tam 4 po 2 na zawias i jak je odkrecisz to machasz drzwiami jak chcesz :)

B-artek M-onika W-ojtuś (synek)

Skype: barto75 lub barto551

Moje byłe BMW http://www.bmww.webpark.pl/M5drive.gif Moje też byłe BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg.mnie,to kolega wini za ten chałas tapicerkę.A niby jaki wpływ ma na to tapicerka w drzwiach,skoro ona sama z karoserią się nie styka a tym samym nie ociera?Natomiast zamki,zawiasy.uszczelka moga być przyczyną.Posmarować,podokręcać i powinno pomóc. :cool2:

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem Silikon w spraju i popsikałem auto -uszczelki,tapicerkę w drzwiach między blachą. I przejechałem się po dziurach i panie jest cicho jak makiem zasiał żadnego krz czy puk.Polecam zabieg zł 7,50 :dance: :dance:

 

Ziomal... :lol: wiesz gdzie jest kraszew?

 

Mi też trzeszczało i po podobnym zabiegu j/w trochę się uciszyło, zdejmowałem nawet listwy progowe bo one wydawały takie trzeszczenie przy poruszaniu i niektóre zapinki miały takie gumowe kondoniki naciągnięte....

 

PS. Zna ktoś dobry i tani zakład gdzie znają się na BMW? W Łodzi lub okolicach

Edytowane przez Krzysiek32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.