Skocz do zawartości

Czasami nawet w ASO są dobre ceny.


Rufio

Rekomendowane odpowiedzi

Analizując ceny BEZ rabatu (czyli normalnie kwota postawowa) - BMW wcale w gratach tak kosztowne nie jest - jak to obiegowa opinia głosi.

hahaha

 

Smiej się śmiej :)

 

Kup kiedyś Volvo, najlepiej z MultiLinkiem z tyłu (760 1988+; 960) i podpytaj w ASO jaki jest koszt tulejek do zawieszenia :). Przypominam, że nie ma zamienników :mrgreen: :mrgreen:

A jeśli Cię to z fotela nie zrzuci, to dowiedz się o cenę amortyzatorów Nivo :) - rozdziaw pi drugich - o taki własnie - :jawdrop: - jest gwarantowany :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Terapia w postaci Volvo znakomicie impregnuje na wszelkie ceny części do innych auto poza SAAB'em :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zadzwonił do mnie dealer BMW i pytał jaki sposób przesyłki ma dokonać .... Czekam na latareczkę ....CDN.... :?:

a ja dziś sie skontaktowałem z panem z ASO Smorawiński i powiedział mi że częśc którą zamówiłem sprzedano dziś rano o 8:54 , a ja zrobiłem zamówienie w tamtym tygodniu :!: :!: :!: . Nie wiem czy to jego wina czy nie , ale dostało mu sie nieźle , pewnie wróci dzis do domu i spierze żone żeby odreagować zryoe jaką dostał od mistrz ciętej roposty Kujona :wink:

 

Z doświadczenia wiem, że pewnie wcale się tym nie przejmie :D , te systemy BMW działają niestety różnie.

www.bmw-uzywane.com

http://img115.imageshack.us/img115/7632/88263882bl9cn0.jpg

M3 3.0 E36 '95 Turbo - okolice 500 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analizując ceny BEZ rabatu (czyli normalnie kwota postawowa) - BMW wcale w gratach tak kosztowne nie jest - jak to obiegowa opinia głosi.

hahaha

 

Smiej się śmiej :)

 

Kup kiedyś Volvo, najlepiej z MultiLinkiem z tyłu (760 1988+; 960) i podpytaj w ASO jaki jest koszt tulejek do zawieszenia :). Przypominam, że nie ma zamienników :mrgreen: :mrgreen:

A jeśli Cię to z fotela nie zrzuci, to dowiedz się o cenę amortyzatorów Nivo :) - rozdziaw pi drugich - o taki własnie - :jawdrop: - jest gwarantowany :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Terapia w postaci Volvo znakomicie impregnuje na wszelkie ceny części do innych auto poza SAAB'em :mrgreen: :mrgreen:

wrzuc przykladowe ceny, chetnie sie posmieje :)

 

nie twierdze ze bmw jest najdrozsze, ale stwierdzenie ze 'nie sa takie drogie' zapewne wzgledne i 'obiegowa opinia' wywolalo u mnie lol'a...

 

ps. tyl do zegarow e23 - 1500pln..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem dwie rzeczy z tej strony z promocjami. Kupilem wachacz tyl normalna cena ponad 3000 zl! a w promocji 1 zł wiec okazja super

:wink: a druga rzecz to pilot do alarmu i centralnego koszt ok 180 zl a w promocji ok 50. Czesci dostepne w dwoch róznych ASO. Na nastepny dzien zadzwonil do mnie Pan z informacja, ze wachacz juz sprzedany! No ale nic...nie zalezalo mi na tym bo mnie nie potrzebny tylko chcialem kupic na zapas bo okazja;) Nie dziwie sie ze sie wykrecali chlopaki od sprzedania tego. A po dwoch dniach z drugiego ASO dostaje maila, że koles podejrzewa ze ten pilot nie bedzie dzialal ale jesli chce to moze mi go wyslac ale nie bedzie mozna go zwrocic... To po kiego wystawiaja go na sprzedaz??!! Mysle ze tez cos kombinuja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A więc zamówiłem „Dźwignia zmiany biegów Końcówka” cena katalogowa 213,60 zł cena promocyjna 47zł. Dostałem tą część „gałkę zmiany biegów”, ucieszony otwieram paczkę ze będzie ładna gałka a przysłali mi gałkę z zamszu, która jakbym wpierw widział to bym za darmo jej nie chciał. Co za chłam.

Czy ktoś się orientuje przyjmują ją z powrotem.

Dodam ze za kuriera zapłaciłem 30 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
z uwagi na fakt, ze przymierzam sie do zmiany oleju w skrzyni, wypatrzylem w tej calej promocji wlasnie olej, nie wiedzialem jaki to olej, wiec zadzwonilem do dilera, przez 5 min. pan "od dilera" przekonywal mnie, ze oni olejow w promocji nigdy nie sprzedaja, w koncu zgodzil sie sprawdzic w kompie, czy produkt o takim nr katalogowym jak podawalem jest dostepny w promocji - wyszlo na to, ze nie wiedzial co to za olej, ale stwierdzil, ze do mojej skrzyni on nie bedzie odpowiedni, to tyle z promocji :lol:

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A więc zamówiłem „Dźwignia zmiany biegów Końcówka” cena katalogowa 213,60 zł cena promocyjna 47zł. Dostałem tą część „gałkę zmiany biegów”, ucieszony otwieram paczkę ze będzie ładna gałka a przysłali mi gałkę z zamszu, która jakbym wpierw widział to bym za darmo jej nie chciał. Co za chłam.

Czy ktoś się orientuje przyjmują ją z powrotem.

Dodam ze za kuriera zapłaciłem 30 zł

MK zrób zdjęcie tej gałki to może ją od ciebie odkupie

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... a do mojego modelu są takie promocjeeeeee !!!!!!!! :

51711944364 Uszczelki, ochraniacze krawędzi, przewody Nadkole BMW Auto-Breczko Białystok - Choroszcz 56,60 65,11 1 dodaj

 

61218377127 Akumulator AT-akumulator BMW Auto-Breczko Białystok - Choroszcz 269,00 309,35 1 dodaj

 

63121378367 Oświetlenie przednie Osłona BMW Auto-Breczko Białystok - Choroszcz 69,50 80,03 4 dodaj

 

63121379824 Oświetlenie przednie Klosz BMW Auto-Breczko Białystok - Choroszcz 261,30 294,92 1 dodaj

 

63121391940 Oświetlenie przednie Osłona BMW Auto-Breczko Białystok - Choroszcz 67,30 71,30 5 dodaj

 

63141376978 Oświetlenie przednie Kierunkowskaz BMW Auto-Breczko Białystok - Choroszcz 71,20 81,99 1 dodaj

 

72608102996 Fartuch BMW Auto-Breczko Białystok - Choroszcz 217,80 250,52 1 dodaj

 

82119404098 Uchwyt BMW Auto-Breczko Białystok - Choroszcz 1 061,30 1 220,53 1 dodaj

 

Kopiowane z tabeli bez mojej w ingerencji w układ kolumny

 

... raz się mozna machnąć ale to dla Orłosia się nadaje :mrgreen: ) - chyba wezmę wszystko - taaaka okazja .....

* - w zależności od typu i wyposażenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... a do mojego modelu są takie promocjeeeeee !!!!!!!! :

51711944364 Uszczelki, ochraniacze krawędzi, przewody Nadkole BMW Auto-Breczko Białystok - Choroszcz 56,60 65,11 1 dodaj

 

61218377127 Akumulator AT-akumulator BMW Auto-Breczko Białystok - Choroszcz 269,00 309,35 1 dodaj

 

63121378367 Oświetlenie przednie Osłona BMW Auto-Breczko Białystok - Choroszcz 69,50 80,03 4 dodaj

 

63121379824 Oświetlenie przednie Klosz BMW Auto-Breczko Białystok - Choroszcz 261,30 294,92 1 dodaj

 

63121391940 Oświetlenie przednie Osłona BMW Auto-Breczko Białystok - Choroszcz 67,30 71,30 5 dodaj

 

63141376978 Oświetlenie przednie Kierunkowskaz BMW Auto-Breczko Białystok - Choroszcz 71,20 81,99 1 dodaj

 

72608102996 Fartuch BMW Auto-Breczko Białystok - Choroszcz 217,80 250,52 1 dodaj

 

82119404098 Uchwyt BMW Auto-Breczko Białystok - Choroszcz 1 061,30 1 220,53 1 dodaj

 

Kopiowane z tabeli bez mojej w ingerencji w układ kolumny

 

... raz się mozna machnąć ale to dla Orłosia się nadaje :mrgreen: ) - chyba wezmę wszystko - taaaka okazja .....

Pewnie w tym salonie BMW Auto-Breczko Białystok - Choroszcz zatrudnili Kononowicza i postanowił "ZLIKWIDOWAĆ WSZYSTKO" :wink:

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze tez cos kombinuja!

Kombinuja z cenami! Jezeli zauwaza, ze moze przez pomylke dali niewlasciwa cene to se wykrecaja.

BTW: Czy taka oferta na stronie jest oferta w mysl prawa handlowego i zakup jest zawarciem umowy jak w przypadku slynnych aukcji na Allegro? Czy mozna dochodzic w sadzie prawa do zakup po cenie jaka byla w momencie transakcji?

Tomek

Marzenia się spełniają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.