Skocz do zawartości

grzechotanie pod pokrywą vanosa


damian2807

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

wiem

jeśli mowa o dżwięku

to po odpaleniu silnika jest głośne cykanie które po 5 sekundach cichnie ale jest nadal słyszalne nie zależnie czy silnik jest ciepły czy zimny dżwięk jest podobny do tego

nie wiem czy mam coś z tym robić czy nie a póki co nie chce rozbierać vanosa czekam na info

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :doh: mam maly problem w 320 z 93r po odpaleniu silnika grzechocze pod pokrywą vanosa pytanie co tam sie dzieje czy można z tym jeżdzic czy może się coś stać i ewentualnie czy będe sam w stanie to naprawi ć będe wdzięczny za odpowiedź

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=45225&highlight=

 

jezeli klepie ci vanos to mozesz jeździc dopuki sie nie rozwali calkiem nic ci się zlego nie stanie ...

Poczytaj dokladnie w tym linku co ci podeslalem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechotanie ? Mialem dokladnie to samo. Lancuch rozrzadu do wymiany i napinacz. Wszystko po wymianie ucichlo.

Slyszalem 320i z padnietym vanosem. Vanos baaaardzo halasuje. I slychac go tak jakbys wlaczyl szlifierke i zaczal szlifowac metal. Poza tym przy padnietym vanosie nie masz buta powyzej 3,5tys. obr. Warto sprawdzic czy na pierwszym i drugim biegu przy wdepnieciu masz odczuwalny wzrost mocy od w/w obrotow. Jesli czujesz takiego kopa to vanosa zostaw, masz sprawnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja Zorki!!jestem takiego samego zdania!Tez mam vanosa E36 320 no i tez grzechotal mi vanos...pojechalem tylko wymienic olej na półsyntetyk i odrazu jak ręką odjął!!tamten olej po poprzednim wlascicielu wygladal jak smola a filtr wogole nie filtrowal! a propo jak u ciebie z olejem?moze nalezaloby go wymienic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.