Skocz do zawartości

Auto z wloch


abc e36

Rekomendowane odpowiedzi

OK koledzy pytanko i prosze o szybka odpowiedz jak ktos wie. Kupuje samochod w niemieckim komisie i spisuje umowe z komisem - niemiecka umowe. Auto jest z wloch mam wloskie papiery i niemiecka umowe czy wszystko pzejdzie w urzedach ??? Czy lepiej przepisac umowe na wloskiego wlasciciela ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja ogolnie auta z Włoch bym nie kupił dlatego iż krąży opinia że Włosi to "brudasy" i nie dbają o samochody... a i jeszcze auto z włoch to w 90% duzy przebieg (niekoniecznie zakatowany) zrobiony po autostradach. No i standartem auta z Włoch jest auto + jeden kluczyk. Rzadko jakis komplecik w sensie ksiazka serwisowa i wiecej kluczy - tak mi mowil znajomy ktory sciaga auta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja ogolnie auta z Włoch bym nie kupił dlatego iż krąży opinia że Włosi to "brudasy" i nie dbają o samochody... a i jeszcze auto z włoch to w 90% duzy przebieg (niekoniecznie zakatowany) zrobiony po autostradach. No i standartem auta z Włoch jest auto + jeden kluczyk. Rzadko jakis komplecik w sensie ksiazka serwisowa i wiecej kluczy - tak mi mowil znajomy ktory sciaga auta.

 

Głupoty Ci mówił.

Nie ma reguły. Oczywiście dużo aut ma drobne otarcia itp., bo wiadomo jak południowcy parkują. Brudasy to są raczej Francuzi :wink:

Włosi ogólnie kochają auta, zwłaszcza jak kupujesz jakiś rzadszy model, masz szansę odkupić od znawcy. Tyle ile dopieszczonych zabytków /choćby Fiatów 500 :P / jeździ we Włoszech nie jeździ chyba nigdzie. Na pewno średnie przebiegi mają niższe niż auta z Niemiec /podaję za niemieckim AutoBildem - 3/4 w Rzeszy jest kręcona/. Największa zaleta /nie walonych/ aut z Włoch - zero rdzy nawet w 30letnich egzemplarzach - tam nie ma zimy.

 

ps. moje auto jest z Włoch - 4 oryginalne kluczyki /a miało 2 właścicieli/.

 

pzd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym olał komis i napisał umowe zakupu bezposredniego czyli od włocha w tym przypadku. jezeli kupujesz auto ze szwajcari -włoch - francji w niemczech to musisz miec karte transportowa tego samochodu - przynajmniej w mojej miejscowosci tak wymagaja . co do aut z włoch to napewno sa lepsze niz z francji i od niemieckiego turasa . oczywisice tez mozna trafic na wrzoda - jak wszedzie.
jak ja kocham m-powery !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja raz mialem okazje kupic BMW 530d tez sciagniete z niemiec ale wloskie !

 

gosc zalatwil wszystkie papiery i poszlo gładko.

 

miałbym komplet tylko sie udac do WK ale nie kupilem go bo mial byc igłą a byl caly obity z kamieni i peknieta szyba a niechcial spuscic z ceny.

 

Wiec chyba idzie skoro ten sobie poradzil .

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj zescie sie rozpisali nie na temat. Niepotrzebuje opini co do aut z wloch bo i w rosji sie moze cos dobrego uchowac. Chodzilo mi o to czy przepisywac umowe na wloskiego wlasciciela czy zostawic z komisem ???

 

U mnie w Zamościu nie stanowi to problemu i myślę, że w większości wydziałów komunikacji też nie. Najlepiej zrobisz jak zapytasz się w WK w którym będziesz rejestrowała auto.

kiedyś


E32 730

E36 318

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.