Skocz do zawartości

znikające piksele pod zegarami


wiesniak

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...
  • 2 tygodnie później...
Witam ja robiłem tą metodą sam zegary i wygląda to tak naprawiłem wyświetlacz a zepsułem zegary .Uważam że nawet jak komuś się uda zdjąć skazówki to i tak jak je zamontuje to i tak już nie bedzie to samo.aby wyświetlacz wyświetlał wszystkie piksele wystarczy podłożyć coś pod pasek gumowy w miejscu gdzie dociska taśme po to aby zwiększyć nacisk i to na tyle.Nie trzeba nawet demontować skazówek i cyferblatu wystarczy wywiercić trzy otwory w blacie aby odkręcić wyświetlacz wpadłem na to dopiero po zdemontowaniu skazówek i całej reszty.wydaje mi się że robota nie jest skomplikowana trochę delikatna ale dla chcącego nic trudnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Panowie wejdzcie sobie na allegro liczniki zegary i wpiszcie elaster do bmw albo pixele jedna firma sie tym zajmuje .

Problem zniknie raz na zawsze koszt naprawy 100 zł

oczywiscie jest to koszt tej tasmy (elastra) a robote robisz sam przyslą wam dokładną instrukcie trzy godzinki roboty i po kłopocie

Żadne nakłuwanie przesówanie tasmy i td to pomaga na chwile a wymiana pomaga na zawsze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
podepne sie pod temat licznika-mam padnięte pixele,myślałem aby kupic licznik od takiej samej wersji,mam e38 725tds,96r automat ,numer licznika 8369051 HW 07/SW 12 ,bus-IX 07 ,to jest przed lift z doczepianym modułem licznika. Czy jak kupie licznik z takim oznaczeniem będzie to działać bez problemów,czy dane vin i km przechodzą jak doczepie swoj moduł,nie będzie się palić kropka o niezgodności danych?,ASC i dane OBC będzie popranie działało .Moze ma ktos taki licznik z okolic wawy do sprzedania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tez problem z pixelami w liczniku , zamówiłem 5 tasiemek wrazie jakby coś poszło nie tak, ale sie udało za pierwszym podejściem i zostały mi 4 taśmy na zaś :D , trzeba tylko dobrać się ostrożnie do śrubek ukrytych pod tarczami , nie ściągałem wskazówek , zajeło mi to godzinkę i śmiga .Ktoś kto ma trochę zdolności manualnych i dobry wzrok do naklejenia nowej taśmy na wyświetlacz to spokojnie sobie poradzi ale trzeba troche powiercić pod tarczami które można odgiąć , nie widać że było coś robione wskazania prawidłowe takie jak były śladu nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne sie pod temat licznika-mam padnięte pixele,myślałem aby kupic licznik od takiej samej wersji,mam e38 725tds,96r automat ,numer licznika 8369051 HW 07/SW 12 ,bus-IX 07 ,to jest przed lift z doczepianym modułem licznika. Czy jak kupie licznik z takim oznaczeniem będzie to działać bez problemów,czy dane vin i km przechodzą jak doczepie swoj moduł,nie będzie się palić kropka o niezgodności danych?,ASC i dane OBC będzie popranie działało .Moze ma ktos taki licznik z okolic wawy do sprzedania?

jak licznik pasuje po wtyczkach to powinno wszysto dzialać vin, przebieg itp. zostanie po staremu , ale jak chcesz kupić licznik to może pobaw sie starym taśma kosztuje ze 20 zlotych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.