Skocz do zawartości

Więcej KM w serwisie BMW


pusiu86

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi konkretnie o przeprogramowanie kompa w mojej E39 na lepsze osiągi czyli tak zwany chiptuning, czy ktoś z was to robił może to w serwisie BMW :?: ostatnio byłem i dowiedzialem się że jest to możliwe, konkretnie mowie o Tłokińskim w Łodzi za taką operacje życzą sobie ok 3 tysi i max. czas trwania takiej operacji to 4 h co o tym sądzicie :?: jakoś bardzo się napaliłem... :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie tak: Jako, że ASO nie ma nawet bladego pojęcia o chipowaniu poproszą jakąś firmę która to potrafi zapłacą im 1500, a od ciebie zainkasują drugie 1500 i wszyscy będą zadowoleni. Jeśli lubisz wyrzucać pieniądze to OK, ale może lepiej będzie jak rozdasz je biednym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj, Realista, z tymi narzutami. W dzisiejszych czasach praktycznie nikt nie robi takich narzutów - 20 % do 30 % to norma, ale weź sobie pod uwagę, że ASO daje też gwarancję. Dalej -> ASO nie zwinie się za pół roku i zniknie, tylko dalej będzie i naprawi ew. awarie.

No, ale jest wolny rynek i każdy wydaje pieniądze jak chce :)

 

Pozdrawiam

DarekS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę DarekS, że Włodar mnie wyręczył. Dodam jeszcze, że w ASO nie są nawet w stanie odróżnić auto chipowanego od fabrycznego dlatego wszyscy bez obaw chipują auta na gwarancji, a 100% marży to dla nich norma. Miałem kiedyś chipa w A4 tdi . Był tak podkręcony, ze raz ukręciłem półośkę, a raz poszło sprzęgło. Wszystko grzecznie wymienili na gwarancji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1800 zł?? Tyle płaciło się kilka lat temu, gdy technologia chipowania wchodziła do Polski. Dziś 1000 zł to dużo!!

Ostatnio zapłaciłem za profesjonalny chip tuning (przeprogramowanie komputera, bez zewnętrznych dokładek) mojej 525 tds u Roberta Skolarusa (RS Tuning) w Poznaniu za 750 zł, z gwarancją 2-letnią itd. Nie dałbym więcej za godzinę pracy.

pzdr

http://img484.imageshack.us/img484/852/logo04cq1.jpg

BMW E39 525 TDS, BMW E10 2002' 1972

Ducati 900 Monster, KTM 520 EXC Racing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to BMW nie ma prawa robic zadnych modyfikacji zadnego podzespolu auta.Wszystko musi byc jak pisze w ksiazce.I oficialnie nie powinni udzielac informacji czy mozna chipowac czy nie.Takie sa regulaminy w serwisach.Po drugie to normalni mechanicy co za duzo nie wiedza,tylko pracuja w fajnej firmie.

Szukaj firm chiptuning.

te gusta conducir? BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do 501 006 494 Witek w Andrzejowie ,myślę że zrobi Ci to poniżej 1000pln, i na pewno profesjonalnie.

mogłybś mi podac jakis namiar gdzie znajduje sie ten Witek to bym sobie do niego podjechal mam niedaleko do Andrzejowa... :norty:

 

 

 

 

 

dzięki za wszystki odpowiedzi i podpowiedzi :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
1800 zł?? Tyle płaciło się kilka lat temu, gdy technologia chipowania wchodziła do Polski. Dziś 1000 zł to dużo!!

Ostatnio zapłaciłem za profesjonalny chip tuning (przeprogramowanie komputera, bez zewnętrznych dokładek) mojej 525 tds u Roberta Skolarusa (RS Tuning) w Poznaniu za 750 zł, z gwarancją 2-letnią itd. Nie dałbym więcej za godzinę pracy.

pzdr

 

Witam

mógłbyś podać adres strony RS tuning, albo nr telefonu do nich?

Największe forum maszyn budowlanych www.kopaczka.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.