Skocz do zawartości

pszycisk RESET


adam jaworowski

Rekomendowane odpowiedzi

Nie RESET, tylko REST.

U mnie jego wciśnięcie na wyłączonym silniku pozwala ogrzewać wnętrze wykorzystując do tego celu ciepło silnika. Ogrzewanie wyłączyć można ręcznie, ale wyłącza się także automatycznie (nie wiem po jakim czasie).

Możesz więc utrzymywać ciepło wewnątrz auta bez konieczności trzymania właczonego silnika.

O ile się nie mylę opcja ta w niektórych modelach służy także do przewietrzania wnętrza.

Też o tym REST do niedawna nie wiedziałem ;)

pzdr

http://img484.imageshack.us/img484/852/logo04cq1.jpg

BMW E39 525 TDS, BMW E10 2002' 1972

Ducati 900 Monster, KTM 520 EXC Racing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...
To dobrze, że od 14^C w dół bo dziś siadłem za sterami mojego auta i nie mogłem uruchomić REST. Zacząłem szukać a tu taka miła niespodzianka, że działa ale nie przy 28^C jaką mam teraz temperature na polku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i wyłącza się samoczynnie jak temperatura czynnika w układzie chłodzenia, który jest wykorzystywany do ogrzewania spadnie do określonego poziomu, ale nie pamiętam dokładnie jakiego... W praktyce od włączenia przy nagrzanym silniku w warunkach zimowych ten bajer działa około 10-15 min... Na krótką przerwę w sam raz... no i szyby nie parują...

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio odkrylem jeszcze jedna funkcje

mianowicie mam oryginalne radio z funcjami AUDIO, BC, Zegarek i TEL:

Klikajac dwa razy na zegarek jest dostepna taka opcja VENT OFF/ON i po jej uruchomieniu wlacza sie panel z klimy. Nie bylo by w tym nic dziwnego gdyby nie to ze po wyjeciu kluczyka ze stacyjki nawiew dalej dziala, a na radiu miga czerwona dioda. Dziala tak do momentu do puki nie kliknie sie VENT na pozycje OFF i wtedy juz nie da sie tego ponownie uruchomic bez kluczyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opcja VENT OFF/ON i po jej uruchomieniu wlacza sie panel z klimy. Nie bylo by w tym nic dziwnego gdyby nie to ze po wyjeciu kluczyka ze stacyjki nawiew dalej dziala, a na radiu miga czerwona dioda. Dziala tak do momentu do puki nie kliknie sie VENT na pozycje OFF i wtedy juz nie da sie tego ponownie uruchomic bez kluczyka

Mozesz sobie ustwic czas na jaki chcesz. Jest to funkcja PRZEWIETRZANIA wnętrza. Max wietrzy przez 30min ale uważaj na akumulator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.