Skocz do zawartości

Przyciemnianie szyb


Jarek15

Rekomendowane odpowiedzi

panowie mam zamiar przyciemnić sobie wszystkie boczne szyby mam do tego gościa co się podejmuje i mówi ze zrobi bez żadnego pęcherza tylnej sie nie chce podjąć widziałem jak miał na swoim bmw i powiem szczerze że nawet nieźle i za robociznę chce 80 zł ale ja sam wyjmuje szyby ale nie wiem w jakim stopniu przyciemniać bo za czarnych to nie chce wolał bym jakieś jasne jakie macie na ten temat opinie. :cool2: :cool2: Tylko nie piszczie na temat policji bo się nasłuchałem już tego :mad2: :mad2:
BMW- BENDZIESZ MUSIAŁ WYPRZEDZIĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80pln? hmm... w wawie 400-500, tyle ze odstawiasz fure i dostajesz przyciemniona.. jesli nie chce tylnej to raczej jest sciemniacz a nie przyciemniacz, widac sie boi robic na zagieciach, innymi slowy nie umie nakladac po prostu folii.. bo na boczne i to jeszcze wyjete, to kazdy moze sam sobie nakleic bez purchli i zmarszczek..

 

co do stopnia zaciemnienia to lekki jest napewno elegantszy, choc jak zaciemnisz wszystkie boczne to nawet full-czern bedzie ladnie wygladac, o policji nie chcesz sluchac wiec nie mowie :).. i unikaj barwionych zeby nie miec polysku np fioletowego czy niebieskiego, bierz czyste czarne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro każe wyjmować szyby to nie jest dobrym fachowcem, bo o ile mi wiadomo to szyb się nie wyjmuje, a jedynie rozbiera tapicerkę drzwi.

 

znaczy się on nie kazał mi ale wyjdzie to taniej i poza tym nie bendę mu musiał dawać auta bo jak bym mu je dał to nie wiem czy bym miał co po nim zbierać swoją skasował jadąc przez przejazd kolejowy z 160 i wykurzył i więc sam wole wyjąc i mu dać i odebrać już przyciemnione a dla mnie to chwila wyjąć szyby bo już wyjmowałem w BMW i wiem o co chodzi i powinno pójść sprawnie bez problemu :cool2: :cool2:

BMW- BENDZIESZ MUSIAŁ WYPRZEDZIĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiem wam jeszcze że kiedyś sam próbowałem i nic mi z tego nie wyszło i się tylko na wnerwiałem po jakieś prochy mi były zawsze albo bąbla nie mogłem ściągnąć i za to sam się teraz nie chce podjąć i wole dać komuś kto to robił :mad2: :mad2:
BMW- BENDZIESZ MUSIAŁ WYPRZEDZIĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej daj auto komus co siedzi w temacie przyciemniania , bo spierniczyc jest latwa a zrobic dobrze juz cieżej , 80zl to dosc tanio nawet za tanio

W radomiu przyciemnienie 5 szyb do coupe kosztuje 300 zl

dajesz auto i odbierasz zrobione ... folia też jest gościa

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyby boczne przednie muszą mieć 70-75% przepuszczalności światał, a z tego co wiem to już fabrycznie dymione lub zielone mają już to wykorzystane. W niektórych samochodach jest napisane na szybie ile mają %. Teraz na stacjach diagnostycznych mają mierniki i może Ci przeglądu nie przejść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym oddał do profi firmy.... początkowo robiłem sam, ale to nie jest to co tygryski lubią najbardziej.

 

a co do stopnia zaciemnienia... zrob sobie przod boki jasną, tył boki ciemną a tył bardzo ciemną... będzie pięknie...

 

albo tył boki b. ciemną a tył roleta.... :cool2:

pozdrawiam

Prezes


Moja flota: •Czarna & •eMka & •Kalinka & •Malutka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wtedy to auto będzie wyglądać jak ciężarówka bo nie podoba mi się sam tył przyciemniony muszą być boki z przodu przyciemnione też a różnorodność ściemnień przód jaśniej a tył ciemniej nie wchodzi w grę najlepiej wszystko jedną folią a na tył roletę gościo mi sprzeda oryginalną bo ma z bmw za 30 zł :cool2: :cool2:
BMW- BENDZIESZ MUSIAŁ WYPRZEDZIĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ja bym oddał do pro, lepiej wydać raz i mieć pożądnie, niż wydać 4 razy na skaszanione (taki przykład tylko).

 

Osobiście wybierałbym takie stopniowane, znaczy się jaśniejsze u góry szyby, bardziej zaciemnione przy dole, wszystkie pięć (u mnie siedem :D) okien w tej samej tonacji (powiedzmy od 5% w górze do 35% u dołu).

 

500 złotych to miła cena, tutaj chcą około 400 funa za zrobienie kombiaka :( Na razie oszczędzam ;)

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=285366 <- E36 318i Touring ... była :(

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=73366 - E39 520i ... była :(

E32 730i R6 - Diamantschwarz Metallic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ja bym oddał do pro, lepiej wydać raz i mieć pożądnie, niż wydać 4 razy na skaszanione (taki przykład tylko).

 

Osobiście wybierałbym takie stopniowane, znaczy się jaśniejsze u góry szyby, bardziej zaciemnione przy dole, wszystkie pięć (u mnie siedem :D) okien w tej samej tonacji (powiedzmy od 5% w górze do 35% u dołu).

 

500 złotych to miła cena, tutaj chcą około 400 funa za zrobienie kombiaka :( Na razie oszczędzam ;)

 

Powiem ta takie stopniowe przyciemnianie mi się też podoba ale nie wiem skąd tak om folie zdybać a na piecowe przyciemnianie nie wchodzi w grę jak znacie jakieś stronki z takimi foliami to podrzucie mi . POZDRO :cool2: :cool2:

BMW- BENDZIESZ MUSIAŁ WYPRZEDZIĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam goscia w radomiu co za golfa variant bez przednich wziol 250zl z folia i naprawde super to robi mam dwa takie auta i oba u niego robile

w ok 1.5h i auto jest juz do odbioru nic ni rozbiera i daje certyfikat

jak ktos jest zainteresowany to na PW podesle namiary na niego

 

ps.

gosciu na codzien przeciemnia nowe auta w salonie toyoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobicie kazde auto robilem w firmie tuningowej . Koszt to okolo 500 . folia idelna , zero pecherzow , i atest . Choc ten atest to sobie mozna wsadzic wiadomo gdzie.

 

Z tylu mozna miec kazda folie nawet smole , przod musi byc czysty wiec atest jest nie potrzebny.

 

Ja mam znajomosci w stacjach kontroli pojazdow wiec przeglad to formalnosc , z policja tez mam szczescie .

 

Teraz kupilem E39 2001 rok i nie sciemniam juz . Szkoda mi rozbierania tapicerki , pozniej tylko cos moze stukac a tego bym nie zdzierzył.

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam zamiar przyciemnić sobie wszystkie boczne szyby mam do tego gościa co się podejmuje i mówi ze zrobi bez żadnego pęcherza tylnej sie nie chce podjąć widziałem jak miał na swoim bmw i powiem szczerze że nawet nieźle i za robociznę chce 80 zł ale ja sam wyjmuje szyby ale nie wiem w jakim stopniu przyciemniać bo za czarnych to nie chce wolał bym jakieś jasne jakie macie na ten temat opinie. :cool2: :cool2: Tylko nie piszczie na temat policji bo się nasłuchałem już tego :mad2: :mad2:

 

Witam!

Przerabiałem ten temat pół roku temu.Jeżeli nie chcesz za ciemno proponuję wszystkie szyby zrobić najjaśniejszą czarną folią,będzie ładnie wyglądało! Ja u siebie stopniowałem jasna,ciemniejsza i najciemniejsza na tylniej. Boczne przód tył robiłem sam a tylnią robił mi gość z firmy gdzie przyciemniają,dałem 100zł robocizna+folia termokurczliwa,ponieważ tył to tzw.banan i mało kto potrafi zrobić ładnie z jednego kawałka i bez wyjmowania szyby i nie chcą się brać za banany.

Co do wypowiedzi odnośnie wyjmowania czy niewyjmowania szyb uważam bo sam to przerabiałem,że łatwiej jest zrobić na wyjętej i mniejsze ryzyko spaprania,a folii nie można zabardzo zagiąć bo będzie widać ślad i jak gość chce zrobić za 80zł a nie za 400 czy 500 to nie ma się czemu dziwić że chce na wyjętej.W Toruniu też wołają w firmie 500zł no i trzeba zostawić furke! Powodzenia i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden gościo co przyciemnia całe auto za 300zł przyjeżdżam daje i odbieram gotowe gośćio jest z okolic Jarosławia albo z Jarosławia nie mogę na niego namiarów dostać kumpel ale przepaści je morze ktoś go zna z formułowiczów :cool2: :cool2:
BMW- BENDZIESZ MUSIAŁ WYPRZEDZIĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydatek 400 zl w Krakowie, tu zaplacisz 100 zl ??

Odpowiedz - sama dobra folia kosztuje( pozadne folie odbijaja do 65% UV i znacznie redukuja w lecie temperature w sloncu) kolo 100 zl do tego wszystkie srodki, do odluszczenia itp.. mysle ze sama robocizna wychodzi gdzies 250 zl w takim profesjonalnym serwisie

Otrzymujesz atest i przedewszystkim gwarancje..

Co do jasniejszych przednich szyb, to jesli tylnich nie przyciemnisz 100% to nie bedzie to sie rzucalo w oczy gdyz istenieje zludzenie na przedich szybach ze sa ciemniejsze dzieki temu ze we wnetrzu juz przez tylnie szyby jest ciemno.. bo nie wpada swiatlo!!

 

tylko profesjonalizm ( co tanie to drogie)

 

P.S za okolo 800 zl mozna juz przyciemnic szyby piecowo, a naklejki zostawic dziecia na plastyke :) koszt 2 bocznych przednich szyb piecowo to wydatek 280 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.